Skocz do zawartości

fajerwerkitanio.pl / Arssion


Mks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy jest możliwość zamówienia lontu 1cm/sek? Mam zamiar zrobić zakupy w waszym sklepie, i chciałbym od razu zamówić lont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy jest możliwość zamówienia lontu 1cm/sek? Mam zamiar zrobić zakupy w waszym sklepie, i chciałbym od razu zamówić lont.

Takie pytania musisz kierować bezpośrednio do sklepu jeżeli chcesz dostać szybko odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

W tym roku składałem tam jedno zamówienie i się nie zawiodłem ;) ale gdy teraz do nich piszę z pytaniem o produkt nie otrzymuję odpowiedzi :( Wszystko w porządku tylko ja miałem małe problemy z kontaktem z nimi. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tym roku składałem tam jedno zamówienie i się nie zawiodłem ;)/> ale gdy teraz do nich piszę z pytaniem o produkt nie otrzymuję odpowiedzi :(/> Wszystko w porządku tylko ja miałem małe problemy z kontaktem z nimi. Polecam

 

Polecam spróbowac w odnowionym sklepie dobrefajerwerki.pl

Sklep jest dalej poprawiany tak by zapewnić najlepsze zakupy dla naszych klientów. W razie uwag co do sklepu-każda jest dla nas cenna.

Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo mnie ciekawią te zestawy promocyjne na fajerwerkitanio.pl szkoda tylko że brak jest dokładnego opisu albo powiększonego zdjęcia żeby zobaczyć. Z miniaturki ciężko się zdecydować :)/>

Złożyłem zamówienie, pierwszy raz kupuje przez internet. Zobaczymy co z tego wyjdzie :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła obsługa klienta i bardzo szybka realizacja zamówienia:)

Wczoraj rano zamówiłem paczkę a dziś o godzinie 11:00 kurier był już u mnie. Ceny bardzo konkurencyjne, gratis przyzwoity :).

Nic tylko zamawiać! Polecam

 

CV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Na realizacje zamówienia czekałem 1,5 dnia po zatwierdzeniu przelewu, pocztex nie za bardzo się spieszył, i paczka była trochę źle zapakowana przez co uszkodzone było kilka opakowań a ich zawartość po prostu wyleciała, reszta ok zamówienie się zgadzało, ponieważ zbliża się sylwester i jest dużo zamówień można wybaczyć te "-" i polecić sklep :D Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem paczkę.Kolejny rok z rzędu.

Szybkość realizacji zamówienia na piątkę ale reszta bardzo słabo...

Paczka zapakowana tak ze wszystko "latało" (użyte worki z powietrzem nie zdają egzaminu bo po prostu popękały!!!)

Zastawy promocyjne które powinienem otrzymać zgadzają się w 60%

Moja ocena 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś odebrałem paczkę.Kolejny rok z rzędu.

Szybkość realizacji zamówienia na piątkę ale reszta bardzo słabo...

Paczka zapakowana tak ze wszystko "latało" (użyte worki z powietrzem nie zdają egzaminu bo po prostu popękały!!!)

Zastawy promocyjne które powinienem otrzymać zgadzają się w 60%

Moja ocena 7/10

 

 

tez dostalem promocyjny zestaw niezgodnie z zamowieniem i nie kompletny

5 telefonow pozniej i 3 email i nadal czekam na poprawne zamowienie

 

NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Super sklep.Zamawiałem poraz 3.Spory asortyment,niskie ceny,ekspresowa wysyłka.Dobra wyprzedaż wybranych produktów z której skorzystałem.Paczka piękne zapakowana,W środku nawet wydrukowana lista zakupów.Wszysko się zgadza.Polecam w 110%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pierwszy raz kupowałem w tym sklepie i zapewne nie ostatni :) Towar elegancko zapakowany, nawet JW90 była w oddzielnej folii bąbelkowej (!) Jedyny minus taki, że prosiłem o oznaczenie lontu wolnego i szybkiego, który to który. Zamiast tego dostałem zwinięty na kółku po taśmie oba lonty, w bardzo dobrym stanie. Prosiłem zresztą, żeby dali porządny lont, w przeciwnym wypadku odeślę na koszt firmy. Dostałem też w prezencie notesik i naklejkę lwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po dzisiejszym pokazie jestem bardzo mocno zawiedziony tym sklepem. Zamawiałem dwa lonty - wolny i szybki po pięć metrów każdy. Pokaz w 20% miał być z szybkim lontem, a przez pomyłkę sklepu, dostałem wolny 10 metrów. Tak, dostałem wolny lont ! Jestem wściekły na sklep, za takie potraktowanie klienta. Zniszczył mój pokaz. Miało być bardzo dynamicznie, a tak pokaz trwał około 12 minut (!). Szybko tam nie zamówię kolejny raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po dzisiejszym pokazie jestem bardzo mocno zawiedziony tym sklepem. Zamawiałem dwa lonty - wolny i szybki po pięć metrów każdy. Pokaz w 20% miał być z szybkim lontem, a przez pomyłkę sklepu, dostałem wolny 10 metrów. Tak, dostałem wolny lont ! Jestem wściekły na sklep, za takie potraktowanie klienta. Zniszczył mój pokaz. Miało być bardzo dynamicznie, a tak pokaz trwał około 12 minut (!). Szybko tam nie zamówię kolejny raz

NIe bronie sklepu żeby nie było , kiedys miałem też taki przypadek w innym sklepie zamowilem wolny i szybki , i żeby sprawdzic który jest który bo nie bylo zaznaczone to odpaliłem po kawałku i wyszlo że dostalem też tylko wolny . Błąd ludzki może się zdażyc . Ja zareagowałem dostałem to co chciałem . Akurat z lontami to czesto dochodzi do pomyłek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...