Skocz do zawartości

FC3001 Kongo


mefisto

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobre małe wulkany !! Efekt może krótki (20s) lecz wysoki i "gęsty" jak dla mnie o wiele lepsze wulkany od tych z biedronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Świetna fontanna w super cenie. Dzisiaj odpaliłem jedną i iskry leciały na prawdę wysoko. Miałem cały kartonik tych fontann, teraz mam już 7 i wydaje mi się że w listopadzie pewnie pójdą wszystkie więc będę musiał jeszcze dokupić :happy:

Film (kamera stała zbyt blisko i nie złapałem wszystkiego):
http://www.youtube.com/watch?v=LwphJy9Gqj8

Edit:

Porównanie z JF04 Silver Cascade:

http://www.youtube.com/watch?v=xl4KLMr4igo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moim zdaniem kongo i silver to ta sama klasa fontanny, wczoraj odpaliłem kongo i moim zdaniem ma ładniejszy zielony kolorek.
Odpalałem też silvera i trafiła mi się jedna sztuka która strzelała bardzo wysoko , ale to różnie to bywa i zawartość prochu wpływa na czas.
Moim zdaniem kongo wygrywa ale 10/9.

Uważam ze w cenie 1,20/szt jest zarąbista i nie ma lepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo tanie, dobre fontanny, szkoda tylko, że czas palenia wynosi zaledwie 10-15 sekund, ale nie ma co oczekiwać od fontann za 8zł, gdzie w opakowaniu mieści się aż 10 sztuk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie ale dobre. Wg mnie alternatywka do równie korzystnych i opłacalnych fontann Silver Cascade JF04 tego sdamego impotrera.
Arturo, gdzieś ty dał Kongo 8 zł? Ja NAJTANIEJ to po dychę widziałem. Niemożliwe. po 8 zł :amazing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tanie ale dobre. Wg mnie alternatywka do równie korzystnych i opłacalnych fontann Silver Cascade JF04 tego sdamego impotrera.
Arturo, gdzieś ty dał Kongo 8 zł? Ja NAJTANIEJ to po dychę widziałem. Niemożliwe. po 8 zł :amazing:

Jak niemożliwe ? A co jak powiem, że w tamtym roku na fm stały po 6,50zł ? Też nie możliwe ? :)
Podałem po prostu średnią cenę po której można kupić w większości sklepów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 2 lata później...

Miałem go wiele lat z rzędu mały wulkan co tu dużo powiedzieć, lecz bardzo dobry jakościowo. ! Bardzo krótki czas palenia lecz bardzo energicznie się rozpędza oraz ładnie sypie srebrnymi iskrami :) w momencie szczytu  osiąga te 2m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mała fontanna, aczkolwiek cieszy oko :) Efekty sięgają wysokości 2m, za te pieniądze nie ma co wymagać więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...