Skocz do zawartości

FC3001 Kongo


mefisto

Rekomendowane odpowiedzi

W hurtowni kosztują 8,40zł za 10 sztuk. Efekt: złoty wulkan z zielonym światłem. Nawet podobała mi się, ale nie wymagajmy cudów od fontann takiej wielkości. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Mam je, jedną odpaliłem wczoraj i efekt mnie zaskoczył iskry leciały wysoko i ten zielony płomień, dałem strasznie dużo za nią 3,50 za sztuke :| no i musze być zadowolony ;)
patrząc na to, że jestem wielkim fanem wulkanów daje im ocene 10/10 ;) :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ha , Ja to mam szczęście 8)

Dostałem 1szt. Do rakiet JR21 [Apollo] i jestem z tej fontanny zadowolony , jedna z zanajleprzych jakich miałem . Postawiłem na wysokim słupku i efekt mi się jeszcze bardziej podobał . 9,5/10 . - 0,5 za cene .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Ta Kongo jest całkiem opłacalna! Rok temu miał ją kumpel i efekt był naprawdę niezły. Co prawda drugą wrzucili do śmietnika... :???: :roll: ...ale za to mogłem chociaż raz obejrzeć jej efekt w całej okazałości. Fontanna naprawde opłacalna, iskry leca dosyć wysoko a przy tym kosztuje naprawdę mało. Bardzo podobał mi się ten zielony płomień. 8/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonałe wulkany w super cenie. Naprawde nie ma substytutów. Doskonale nadają się i na początek pokazu jak i na zabawe w przednie sylwestra jak i w sam dzień.
Filmik mojego autorstwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nigdy więcej tego szajsu

Dlaczego szajsu ? fontanna nie jest taka zła może efekt jest krótki ale jak by odpalił w rzędzie z 10/20 to efekt był by fajny mi tak się podoba :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlaczego szajsu ? fontanna nie jest taka zła może efekt jest krótki ale jak by odpalił w rzędzie z 10/20 to efekt był by fajny mi tak się podoba :P


Za taka cene nie znam lepszej fontanny niz KONGO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

W piątek odpaliłem jednego, efekt bardzo mi się spodobał co z tego że tak krótko... ale piękny i w miarę wysoko leciały iskry 8/10 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To prawda! bardzo ładny wulkanik... jak za taką cenę, tylko brać ;) wbrew pozorom te ~10-15 sekund to nie tak mało jak na taki rozmiar fajerwerki ;P pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bardzo tani i opłacalny wulkan. Jak na swoją wielkość i cenę ma wysoki efekt. Szkoda tylko że taki krótki. Wolałbym żeby kosztowała dwa razy więcej i trwała dłużej. Zapłaciłem 11 zł za 10 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...