Skocz do zawartości

SM9880 Babel


lukaszon

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem niezła kostka(najbardziej mi się podobała z serii tych 7-strzałówek Jorge).Efekty duże i ładne.W dodatku cena też całkiem dobra choć wydaje mi się ,że Magic Key jest lepszą inwestycją ale i tak polecam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Szatkiem mieliśmy ja w tym roku moim zdaniem, teraz nie jest za ciekawa :)
Purpure Tail to jest moc.
Pozdrawiam CraV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film śmiało można wrzucić do tematu "Pirotechniczne wpadki". Swoją drogą, po raz kolejny widać, że używanie nawet najmniejszych wyrzutni musi iść zawsze z parze z rozsądkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia bardzo ładna i spodobała mi się,lecz jej cena jest trochę wysoka jak na tą liczbę strzałów,ale mimo wszystko warto ją zakupic,ponieważ jest małym urozmaiceniem w stuffie i jej efekty rekompensują tą wspomnianą cenę :P Ogólnie polecam.
Moja ocena: 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Miałem roku temu red meteor 1 sztukę , w tym roku na sylwka mam 2 babele i 2 meteory.
Bardzo duże wybuchy, nie spodziewałem się w kategorii do 10zl najlepsze 2 wyrzutnie 10/10
Wyżej film nie oddaje koloru i wielkości i jakiś przyciemnione.

Ten film najlepiej oddaje efekty ale od reala nic nie jest lepsze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobry film ale kolory troszkę ukradło , mialem 2 babele i 2 meteory ułożenie skała lub zakopanie jest niezbędne 3 z nich pod koniec gdy robią się lżejsze się wywróciły właśnie ich stojak siada 2-3 strzały przed końcem , efekt 9/10 jeśli kupimy są do 12zl ale wolalbym doplacić mnie w tym roku nie zwaliły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Pamiętajcie aby takie małe wyrzutnie zabezpieczyć przed przewrotką np przykleić taśmą do innej wyrzutni (lontem na zewnątrz) lub obłożyć kamieniami. Zwiększy to zdecydowanie poziom bezpieczeństwa Waszego i ludzi dookoła. Pozdrawiamy.

 

Zespół PyroTech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...