Skocz do zawartości

1 Forumowe Spotkanie ForumFajerwerki


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mi się wydaje że pierwszy od lewej (z dziewczyną) PaulWinter, potem nie wiem ale myśle że luxor, firawerkoman, velibrum, mpiwowski
dalej nie wiem :P ale pierwszy od prawej przed mpiwowskim to stawiałbym na CraVena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi się wydaje że pierwszy od lewej (z dziewczyną) PaulWinter, potem nie wiem ale myśle że luxor, firawerkoman, velibrum, mpiwowski
dalej nie wiem :P ale pierwszy od prawej przed mpiwowskim to stawiałbym na CraVena


Mnie niestety nie ma w Ustce (rodziców jakoś przekonałem żeby dali samochód, ale jak na złość poszedł rozrusznik, a w pobliżu nie mieli pasującego i trzeba było zamówić :D ). Mam nadzieję że na następne spotkanie uda się dotrzeć. Widać że panuje świetna atmosfera :happy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem zdjęcie które wstawił Apokalipsa, i poszedłem zrobić sobie kanapkę, wracam a siostra (lat 16) siedzi przy kompie z "poker face'm " i się pyta.
- czyja to wycieczka ?
- to nie wycieczka , odpowiedziałem
- to co tu robi przewodnik ( w tym momencie wskazała palcem na mpiego xd )
brechałem się z 10 minut bez przerwy, potem jej powiedziałem kto to, i ona też się brechała xd

ps. mnie też ciekawi kto jest w błękicie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Włączyłem zdjęcie które wstawił Apokalipsa, i poszedłem zrobić sobie kanapkę, wracam a siostra (lat 16) siedzi przy kompie z "poker face'm " i się pyta.
- czyja to wycieczka ?
- to nie wycieczka , odpowiedziałem
- to co tu robi przewodnik ( w tym momencie wskazała palcem na mpiego xd )
brechałem się z 10 minut bez przerwy, potem jej powiedziałem kto to, i ona też się brechała xd

ps. mnie też ciekawi kto jest w błękicie :D

To jest chyba JMJ :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Włączyłem zdjęcie które wstawił Apokalipsa, i poszedłem zrobić sobie kanapkę, wracam a siostra (lat 16) siedzi przy kompie z "poker face'm " i się pyta.
- czyja to wycieczka ?
- to nie wycieczka , odpowiedziałem
- to co tu robi przewodnik ( w tym momencie wskazała palcem na mpiego xd )
brechałem się z 10 minut bez przerwy, potem jej powiedziałem kto to, i ona też się brechała xd

ps. mnie też ciekawi kto jest w błękicie :D

Ale wszyscy jesteście ciekawscy :P
To jest JMJ.
A co do tej historii z wycieczką to się nie dziwię siostrze, bo faktycznie to tak wyglądało jakby był przewodnikiem z racji na tą wejściówkę do strefy którą ma na szyi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale wszyscy jesteście ciekawscy :P
To jest JMJ.
A co do tej historii z wycieczką to się nie dziwię siostrze, bo faktycznie to tak wyglądało jakby był przewodnikiem z racji na tą wejściówkę do strefy którą ma na szyi :D


ty no pewnie zobaczyła przepustkę i pomyślała że to przewodnik :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam czytam i się śmieje z tych waszych zgadywanek xd. Napisze trochę o spotkaniu potem bo teraz mi się nie chce xd. Wiec będzie Edit. Wejściówka do strefy z pewnością ułatwiła zadanie Mpiemu i Velowi, jednak i bez niej podeszliśmy z firkiem na tyle blisko żeby zrobić dobre zdjęcia.
Juz się domyśliliście kto jest kto ale na wszelki wypadek potwierdzę:
Drugie zdjęcie to od lewej Ponq (patrzy w złą stronę xd) Ja, Vel Mpi, Firek no i dalej się domyślacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiele zgadywać nie musiałem :) mpiego i vela poznałem już osobiście, fira i paul mają zdjęcia w profilach - tak, że niewiadomych niewiele pozostało... Mam nadzieję, że się coś podobnego uda się w Szczecinie zorganizować. Jak do tej pory wiem, że będzie co najmniej taki skład jak rok temu czyli vel, mpi i ja...
BTW w Nysie też będzie wersja light spotkania bo vel będzie służbowo a ja się wybieram z ciekawości ;), wiec gwarancji 100% nie ma, że się zobaczymy.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu tyle pełnoletnich, a tylko Ponq z piwkiem ? :D
Fajne fotki :) Szkoda, że ja nie dojechałem :(


To sok malinowy dla dziewczyn a nie piwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...