Skocz do zawartości

1 Forumowe Spotkanie ForumFajerwerki


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie poczyniłem niewielki krok ws mojej obecności na jakże pięknym wydarzeniu na plażach Ustki. Mianowicie zapytałem się moich opiekunów czyt. rodziców czy było by możliwym ujrzeć na żywo piękne pokazy pirotechniki. Rezultatem w/w rozmów jest sam nie wiem co, ale jest dobrze :D


Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wstępnie też planuje zawitać w Ustce, ale nie wiem czy dostanę kluczyki od starszych :P Do Ustki mam 300 km więc kawałek jest. Może zabiorę ze sobą też znajomych bo samemu głupio tak jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpi mozesz mnie wstepnie dopisac do listy. Mysle, ze bede 1 lipca, 2 jeszcze nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameleon i Banba wykruszyli się z listy na spotkanie. Ehh, czułem, że tak będzie. Najpierw wszyscy a na koniec nikt nie przyjedzie :happy:

Jeśli ktoś jest pewny na 100% przyjazdu a nie ma go na liście proszę dać mi znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że jednak będzie więcej starszych. Paul 19, ja prawie 20, Neodo 19-20, Banba 18, vel 18, cape 18 :happy:


heh a ja za tydzień 27 :P ale nie wiem czy mi wolne dadzą na Ustkę... bo na razie stawiają opór...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neodo za to zapisał się do listy. Co do kwestii Banby to jednak może będzie (sprawa noclegu pozostała tylko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roberto5455 ???
Raphii
LeoN92 ???
==========================================
Proszę osoby widniejące powyżej na liście o podanie mi na PW jak wygląda ich sytuacja na Ustkę i spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciągle pojawia się zasadnicze pytanie

CZY COŚ BĘDZIE ODPALANE PRZEZ OBECNYCH ??


Nie będzie, przecież wiadomo, że chcą oglądać pokazy a nie siedzieć na posterunku i się tłumaczyć, z nielegalnej samowoli :D

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jesli ktos jeszcze zdarzy to przeczytac, to prawdopodobnie na spotkaniu o 16-17 mnie nie bedzie. Wyjezdzam dopiero jutro po poludniu. O 21 jak najbardziej, jesli wyszstko pojdzie zgodnie z planem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przykro mi bardzo ale ja nie dam rady z przyczyn finansowych, ku...a m.ć wiecznie coś. A tak się cieszyłem i plany legły w gruzach może mi się uda pojechać na inne festiwale ale niestety na ten nie dam rady.



Edit: Przepraszam że dopiero teraz piszę, ale ostatnio coś mi się wali wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8,5" haha



Bardzo nietypowy kaliber ;D Swoją drogą trzeba było zajumać jak już wa do fotek dali i oddać kamień owinięty w szary papier

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fira, świetna robota ;) Jedyne co może budzić podejrzenia to sposób doklejenie spodu z "liftem" - w sumie przez qm dałem się nabrać :D

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...