Skocz do zawartości

25.03.2011 r. - Lublin - Impreza firmowa BMW BestAuto


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Okazja: Impreza firmowa
Miejsce: Lublin, ul. Zemborzycka
Godzina: 21:30
Czas trwania: ok. 5 min.
Wykonawca: RG Lider
Ilość materiału: ok. 150 bomb kulistych

Film:

http://www.youtube.com/watch?v=O2ukqHoAge8

Wydawać by się mogło, że marzec jest miesiącem największej stagnacji na rynku pokazów pirotechnicznych, jednakże należy pamiętać o tym, że często obok dużych imprez plenerowych występują mniejsze zlecenia od osób prywatnych, czy też firm. W ostatni piątek miałem okazję podziwiać pokaz należący do tej drugiej grupy. Firmę RG Lider oglądałem w akcji po raz pierwszy, a biorąc pod uwagę takie dokonania jak 2 miejsce na festiwalu Nawałnica na Białorusi, liczyłem na kilka minut dobrego show. Przez około 5 minut niebo nad salonem firmy BMW było rozświetlane przez około 150 bomb o różnych kalibrach. Można było się spodziewać chociaż kilku sekwencji z rzymskimi ogniami albo bateriami, jednakże bomby (zwłaszcza strzelane w grupie kilku sztuk) również tworzyły udane kompozycje. Różnorodność efektów była duża, występował szeroki przekrój rozprysków od efektów min.: długo opadających brokatowych koron, różnych wariacji efektów crossete (który występował w największej liczbie), ringów z gwiazdkami typu wave, brocade, koron opartych na bazie tiger tail, różnych rodzajów glitteringu czy wreszcie wielokolorowych peonii. Finał mógłby być nieco bardziej dynamiczny i zostać wyróżniony np. poprzez strzelenie większej ilości ładunków w krótszym czasie. Profesjonalne bomby zawsze wywierają duże emocje na oglądających, dlatego nie byłem zawiedziony tym, co zobaczyłem. Liczę na to, że w przyszłości będę miał jeszcze okazję zobaczyć jakąś większą realizację RD Lidera z podkładem muzycznym, bo nic tak nie weryfikuje firmy, jak widowiska o większym budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...