Skocz do zawartości

Szelki 2" Super Power


JMJ Pirfotechnics

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że są tutaj same +- opinie o efekcie szelki Silver Time Rain , więc ja tutaj piszę że w tym roku posiadam szelki 2" o efektach :

Silver Time Rain
Blue Wave
Red Wave
Silver Wave

Więc po 31Grudnia dam Filmy w szczególnie STR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety ale pobieranie plików na sendspice czy jak to się tam pisze jest płatne, wrzuć na inny serwer który jest bezpłatny :)

Chętnie zobaczę te wszystkie efekty w akcji

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety ale pobieranie plików na sendspice czy jak to się tam pisze jest płatne, wrzuć na inny serwer który jest bezpłatny :)

Chętnie zobaczę te wszystkie efekty w akcji

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało, sam się kilka razy nadziałem na send space, a tymczasem również z niecierpliwością czekam na Twój film ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!
Już udostępniłem filmik z dożynek . Jest dostępny na youtubie pod takim adresem:http://www.youtube.com/watch?v=UE-uld-Dibo&feature=mfu_in_order&list=UL <


Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam takie pytanko ;D
Czy do szelek z Quick Match trzeba dorabiac jakis dodatkowy lont lub cos innego?

Po raz enty zadajecie to samo debilne pytanie.
Czy używanie wyszukiwarki jest aż tak skomplikowane?
Nie, do szelek QM nie trzeba nic dorabiać, podpalasz zielone Visco i już, jakby nie miały tego kawałka Visco to by nie mogły być NWP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.75 strzelałem z 2" i jak widać latają

Flower wave to po prostu BC. 1.75" są głośniejsze od 2" :)

Nidy nie robiłem bezpośredniego porównania z 1.2" dlatego ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie, jednak myślę że są to 2 różne produkty do czego innego stworzone. Można tworzyć salwy w W V po kilka sztuk. A i jeszcze ten charakterystyczny odgłos przy opuszczeniu przez ładunek moździerza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lepsza jakość brokatu jest chyba we flower wave , nie ? On tak fajnie migocze jak kamuro :D
Myślisz że 12 szelek flower wave + jw1021 zrobiło by wrażenie jako finał pokazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.75 strzelałem z 2" i jak widać latają

Flower wave to po prostu BC. 1.75" są głośniejsze od 2" :)

Nidy nie robiłem bezpośredniego porównania z 1.2" dlatego ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie, jednak myślę że są to 2 różne produkty do czego innego stworzone. Można tworzyć salwy w W V po kilka sztuk. A i jeszcze ten charakterystyczny odgłos przy opuszczeniu przez ładunek moździerza :D

To które się lepiej nadają na W V po kilka sztuk.
Ryszard 54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

UWAGA



UWAGA. Od dnia dzisiejszego Bomby Cylindryczne i Kuliste 2" i 1,75" Są sprzedawane tylko i wyłącznie za okazaniem koncesji MSWiA lub pozwolenia z WITU.
Informacja oficjalna od sklepu www.taniefajerwerki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...