Skocz do zawartości

• Do Sylwestra pozostało:

KOmeta

s-piro

Zdjęcie

Niekończąca się opowieść

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
235 odpowiedzi w tym temacie

#221 9ogonuf

9ogonuf

New Generation

• Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 17 January 2012 22:34

z takimi końskimi zalotami do innych dziew <lol> bo ona już zajęta jest, poszli więc ....

#222 Poki

Poki

Johnny Bravo

• Moderator
  • 1436 postów

Napisano 27 January 2012 22:34

Damn!! Pomyśleli.....Ale do 3-ech razy sztuka (szuka, stuka, puka [?]). Kolejna kandydatka siedziała do nich tyłem, jedyne co widzieli to jej długie, rude, lekko falowane włosy. A jak z rudymi pannami jest wiadomo, albo są ładne, albo brzydkie (aż do zrzygania). Z niepewności zaczeli na siebie zerkać, kto ma podejść i zaczepić młodą niewiastę. W tym wypadku stwierdzili, że zagrają w kolejarza, to taka gra (nieoficjalne Lotto PKP), wktórej można wygrać grubą kasę, jedynie za poprawne wskazanie godziny (h i minut), w którym pociąg wjedzie na peron (słuchy chodzą, że kiedyś ktoś pomylił się tylko o 2 minuty, ale legenda ta jest starsza od wędrującego przez 40 lat pustynią brodacza). Stwierdzili, wiec że kolejarz to gra o niskim stopniu grywalności i przerzucili się prędko na starego i dobrego marynarza. 5.....3......3.......=12! Szybko policzyli!! (Tak 12-ście!!). Padło na Ezekiera, najniższego, ale zarazem najstarzej wyglądająceg kompana z całej 3 osobowej grupki. Zatem do dzieło Eziu, podbijaj! - Krzykneli pozstali.

#223 mantis

mantis

VIP

• Moderator
  • 1006 postów

Napisano 03 November 2012 11:26

Eziu podszedł zagadać, ale okazało się, że ruda jest z Ukrainy i nie umie polski. Była zmieszana, więc pomyślała, że poprosił ją o coś oczywistego. Dlatego uchyliła okno w przedziale, powiedziała mu po angielsku, która jest godzina i poczęstowała go papierosem "Classic". Pirotechnicy dojechali na miejsce i wysiedli z pociągu w miejscowości o nazwie...

#224 FireMeXu

FireMeXu

PuMeX

• Użytkownik
  • 252 postów

Napisano 03 November 2012 12:50

Mantisowo...Postanowili udać się do sklepu w którym nielegalnie sprzedają szelki kalibru 6"...

#225 Poki

Poki

Johnny Bravo

• Moderator
  • 1436 postów

Napisano 03 November 2012 13:37

W tym czasie Ukrainka powiedziała do naszego Ezia, że to nie Mantisowo, tylko Poznań (Mantisowo to firma, która świadczy usługi dźwigami przy osadzaniu kratownic nad peronami 1-3 w Poznaniu, stąd ten błąd). Eziu bardzo się ucieszył, gdyż w tym okresie w Poznaniu jest nieciekawie jak zwykle, tyle tylko że wszędzie można kupić rogale. Stwierdził, że skoro znalazł koleżanke z akademiku (Ukrainka okazała się studentką) to on zamieszka w hotelu obok, by poczekać na jedyne coroczne wydarzenie w mieście z tak wielkimi aspiracjami jak Poznań, które odbędzie się za tydzień 11 listopada. Udał się więc do hotelu niedaleko akademiku by wynająć pokój (w brzuchu towarzyszyły mu motyli ze względu na fakt, że nowo poznana koleżanka bardzo mu się spodobała). Tylko jak nawiązać z nią jeszcze bliższy kontakt pomyślał....

#226 Korsarz96

Korsarz96

Exclusive

• Użytkownik
  • 883 postów

Napisano 03 November 2012 14:48

Po 2 dniach wymyslil ze przyniesie jej koszyk pelen fajerwerkow z ktorych napewno sie ucieszy. Gdy dziewczyna zobaczyla prezent.....

#227 mantis

mantis

VIP

• Moderator
  • 1006 postów

Napisano 03 November 2012 15:33

...pomyślała, że to rogale świętomarcińskie w takich śmiesznych opakowaniach, dlatego położyła je na talerzyku, żeby wszyscy mogli się poczęstować. Eziu tłumaczył jej, że...

#228 WojtekPirotechnik

WojtekPirotechnik

New Generation

• Użytkownik
  • 183 postów

Napisano 03 November 2012 16:56

są to petardy, które wybuchają, i mogą ...

#229 Korsarz96

Korsarz96

Exclusive

• Użytkownik
  • 883 postów

Napisano 03 November 2012 17:33

Wysadzic caly parlament i ....

#230 Poki

Poki

Johnny Bravo

• Moderator
  • 1436 postów

Napisano 03 November 2012 23:57

Przekonał, że co prawda wyjazd do Warszawy z pirotechnicznym zamiarem odwiedzin siedziby Polskiego rządu jest doskonały i na pewno zyskała by poparcie Polaków, to jednak nie jest ona Seagalem i pierwsza lepsza ochrona ją przejmie, a sąd przykładnie ukarze grzywną i karą w zawieszeniu. Zaproponował by pirotechnike zostawiła na przedsylwestrowy okres (w ten sposób chciał zachęcić ją do następnego spotkania przed Sylwestrem). Dziewczyna nie była zachwycona z pomysłu, dlatego nie wyraziła chęci na spotkanie z Eziem. Eziu musiał szybko działać by nie stracić miłości od pierwszego wejrzenia (przedziału).

#231 PeeJay

PeeJay

Achtung

• Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 10 November 2017 23:58

Minęło pięć lat odkąd Eziu ostatni raz widział się z ukraińską dziewoszką. Od tamtej pory strasznie się zmenelył. Nigdy jednak nie zapomniał o pirotechnice. Często widywano go w okolicach Łochowic oraz Osinowa Dolnego, gdy pewnego razu...

#232 AdrianoGKW

AdrianoGKW

Achtung

• Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 11 November 2017 00:06

przyniosł na swoich plecach żelazną wannę i pomyślał że szelka 4" wystrzeli ją w okolice Donbasu gdzie mieszkała jego ukraińska dziewoszka lecz wtedy wydarzyło się coś nieprzewidzianego...

#233 capodanno

capodanno

Super Show

• Użytkownik
  • 366 postów

Napisano 11 November 2017 09:12

Gdy Eziu szedł w stronę wschodniej granicy, gdzie planował odpalić ładunek, usłyszał zza krzaków głos. "Psss, psss... chcesz zostać moim sponsorem? Eziu zerknął w kierunku, z którego dochodził głos i zobaczył tego, kogo obawiał się najbardziej.
- Proszę, daj mi tę szelkę, jestem naczelnym polskim pirotechnikiem i wszyscy mi zazdroszczą, a szczególnie ten niedobry zazdrośnik mpiwowski! Wesprzyj mnie, a pozdrowię cię na "lajwie".
- Przepraszam, ale potrzebuję tej szelki. Chcę zaimponować kobiecie, poza tym wydałem na nią swoje ostatnie pieniądze. Nie dostaniesz jej. - powiedział Eziu.
- Tak? To jeszcze zobaczymy! - uderzył naczelny pirotechnik.
W tej chwili na Ezia napadła horda wściekłych skrzatów.
Jesteśmy Elitą! - wołali. Pewnie zazdrościsz mu subuw i tego rze jest najlepszym jutuberem! Po chwili wywiązała się regularna bijatyka. Stu gniewnych przedstawicieli Elity przewróciło samotnego Ezia. Na nic zdały się jego starania i obrona. Szelka trafiła w ręce napastników i zamieszanie trwałoby jeszcze dłużej, gdyby jeden z atakujących nie krzyknął:
- Ej, ziomy, chodźcie już! Za chwilę nasz król doda nowy filmik. Kto pierszy napisze komętarz o treści "Pierszy", ten wygrywa!
Po tych słowach napastnicy rozbiegli się, a biedny Ezio został porzucony z pustymi rękami. Moja ukraińska dziewoszko - pomyślał - jak mam cię odnaleźć? Po tym zawrócił i skierował swoje kroki w stronę Łodzi.

#234 damian7878

damian7878

Exclusive

• Użytkownik
  • 712 postów

Napisano 13 November 2017 22:38

Eziu doszedł do Łodzi,tam też szukał ukraińkskiej dziewoszki.Nic z tego nie odnalazł jej,ale spotkał pewnego człowieka który zwał się capodanno.Był to na tyle dobry człowiek,że oferował mu swą pomoc,pewnie dlatego,że wygrał na loterii 1.000.000.

-Dobry człowieku co mam zrobić,żeby zdobyć tę kobitkę-zapytał Eziu

-po pierwsze ją znależć -odparł capodanno

-no ale gdzie?-Ezio

-serce ci powinno podpowiedzieć-capodanno

-one mi podpowiada,że ona jest tuż tuż,ale nie mogę jej odnaleźć-Ezio

-kieruj się serce one cię powinno do niej zaprowadzić -capodanno

-ufam ci i wierze,że tak będzie Ezio

-A tak z innej beczki miałbyś pożyczyć dobry człowieku trochę kasy?-Ezio

-a na co?-capodanno

-zależy mi na tym,bo chcem jej zaimponować i kupić wyrzutnie Achilles

-dobra-capodanno

Ezio zakupił wyrzutnie Achilles i ruszył w dalsze poszukiwania.Jej waga sprawiła,że spadła jego kondycja ale siła woli Ezia jest na tyle duża,że poszedł by z nią na koniec świata.Po drodze spotkał młodzieńców którzy palili ognisko i korzystając z sytuacji poszedł,by trochę się zagrzać.Wyrzutnie wykorzystał jako siedzisko i siadł przy ognisku.Niefortunnie kostka się podpaliła kiedy iskra z ogniska wylądowała akurat na loncie.Ezio to zauważył i się zerwał.Kostka zaczeła strzelać.Młodzieńcy podziwiali z zapartym tchem,lecz Ezio bardzo to przeżywał,bo nie będzie miał czym zaimponować ukraińce.Z opuszczoną głową z pustyni rękoma wyruszył w dalsze poszukiwania...

#235 autostop95

autostop95

Top 10

• Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 14 November 2017 09:29

Chodząc od miejscowości, do miejscowości miał nadzieję na to, że odnajdzie swoją miłość. Trafił w końcu do pewnej miejscowości. Z dala było słychać wybuchy. Okazało się, że odpowiedzialny za nie był ten, który zabrał mu szelkę. Zauważył Ezio, że ten, który odebrał mu szelkę za chwilę odpalać będzie wyrzutnię Achilles. Ezio postanowił ją ukraść. Zrobił to tak szybko, że nikt się nie zorientował. Ezio ze swoją zdobyczą uradowany szedł w stronę Ukrainy, lecz...

#236 Poki

Poki

Johnny Bravo

• Moderator
  • 1436 postów

Napisano 15 November 2017 16:25

Pomyślał sobie czy jego poczynania zostaną spisane i kontynuowane po 5 latach przerwy tak jak to było w 2012r.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych