Skocz do zawartości

[macieek95] Stuff 2011/12


macieek95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dokładnie dziś przyszła moja paczuszka z fajerwerki-korsarz (PS. bardzo polecam ten sklep, już moja 3 paczka stamtąd). Niestety moje zamówione Cyrkoblitze są o tym samym efekcie, który nie jest rewelacyjny, a miał być mix. Mówi się trudno. Zakupy na sylwestra skończyły się dla mnie, przesyłki żadnej nie będzie, w sklepach najprawdopodobniej też nic. Może nie wszystkie decyzje co do produktów są dobre ale mi wydawało się dobrze. Jest to największy stuff jaki kiedykolwiek miałem. Cena blisko 260zł z przesyłką. Jeśli chcecie możecie oceniać. Jeszcze została mi część paczki K0203 z tego sylwka, którą miałem też na jeszcze po przedniejszego sylwestra.

Wyrzutnie/Wyrzutnio fontanny:
2x Saturn Missiles 25 JW01 [Jorge]
2x Lampa Alladyna JF07 [Jorge]
2x Arctic JW14 [Jorge]
2x BBS Mars JW07 [Jorge]
2X Katamandu JW26 [Jorge]
1x Show of Fireworks JW90 [Jorge]
2x Ninja JF11 [Jorge]

Fontanny:
2x FC4001 [Jorge]
2X FC4002 [Jorge]
2x FC4003 [Jorge]
2x FC4004 [Jorge]

Rakiety/Moździerz/Cyrkoblitze:
1x Magnum JW24 - 12 szelek 1,2" [Jorge]
11x Cracling Blitz P07022 [Kometa]
1x Superblitz GWM5030 [Maxsem]

Petardy:
3x opak (20 sztuk) FP3/NEW [Jorge]
1x część opak K0203 Petarda Średnia Heavy Thunder [super Power]

Inne:
2x opak Flash JF66 [Jorge]
1x opak (6 sztuk) Kornik P001A [Kometa]
2x opak (12 sztuk) Mały Kamikadze W504 [Jorge]

zdjcie0119p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytaj uważnie napisał że 260zł z przesyłką.A mam pytanko do ciebie to bedzie pokaz czy pojedyńcze odpalanie .



a no faktycznie . nie doczytałem xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakto55 - pojedyncze odpalanie, pokazu nie planuję ponieważ myślę że więcej radości będę miał odpalając od tak sobie (przynajmniej ja) i nie za bardzo wiedziałbym jak to wszystko zrobić więc się tego nie podejmuję
Kaktus30 - rakiet nie kupię bo po primo nie chcę już wydawać więcej kasy, a po drugie primo wolałbym moździerz. Porównując moździerz z biedry a rakiety z m. in. dużego zestawu z biedry, innymi rakietami jorge (też nie najmniejszymi) i podajże hestii, najlepiej wypadł moździerz a potem, chyba z winy trochę krzywego przez co niskiego lotu rakieta hestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pozwolę sobie napisać post pod postem. Miałem trochę wolnego czasu i materiały. Może moje dzieło nie jest ani: przydatna, potrzebna, dobrze wykonana ale zrobiłem - stojak na dwa moździerze. Chciałem jak najmniej ingerować w moździerz, ponieważ zawsze mogę chcieć używać "wolno" rurę. Proszę bardzo wynik mojej pracy. Jeśli dostanę kolejną rurę, to możliwe, że przerobię na 3 rury.
zdjcie0126z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam! Pozwolę sobie napisać post pod postem. Miałem trochę wolnego czasu i materiały. Może moje dzieło nie jest ani: przydatna, potrzebna, dobrze wykonana ale zrobiłem - stojak na dwa moździerze. Chciałem jak najmniej ingerować w moździerz, ponieważ zawsze mogę chcieć używać "wolno" rurę. Proszę bardzo wynik mojej pracy. Jeśli dostanę kolejną rurę, to możliwe, że przerobię na 3 rury.
zdjcie0126z.jpg


Te podstawki od rur są na wkręty ?? być może mogą pęknąć . Dobrze by było gdybyś jeszcze rury jakoś do tych listewek przymocował .. żeby konstrukcja nie była tylko mocowana na podstawkach .Wtedy będzie trwalszy .
Chyba że są ściśnięte dwoma listewkami , nie widać na zdjęciu xD wstaw jeszcze parę fotek .

Ale ogólnie to stojak wykonany bardzo dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U góry w tej desce są dwa otwory i rura ma ok. 2-3 mm miejsca na ruszanie się. Może "skręcę" je jakoś jeszcze może w połowie albo bliżej dołu. Zdjęcie trochę bardziej z góry.
zdjcie0131u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no to kawał dobrej roboty :) chociaż taką deseczkę z otworami możesz dać również na dole tak jak pisałeś , wtedy będzie super git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poradził mi dekiel11 popracowałem chwilkę i dorobiłem deseczkę bliżej dołu. W razie gdy podstawka moździerza np. mocno pęknie nadal powinna się trzymać w stojaku.
zdjcie0135a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super robota , teraz podstawki nie mają nic do gadania i nic Ci nie przeszkodzi w odpalaniu szelek .. nie będzie problemów typu rura się przewróciła .
Solidny, estetyczny stojak . Mógł byś go nawet sprzedać xD
10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość DreSzCzyK

no no 11 kostek stuff naprawde dobry, z fps będziesz miał troche strzelania ;) nie bedizesz sie nudzil
co do stojaka jest ok, moge tylko dodać że masz pewność ze ci się nie przewróci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dobra to tak w tym poście zamieszczę trochę zdjęć co zrobiłem z moimi wyrzutniami i co zakupiłem nowego!
Stojak idzie pod rozbiórkę ;D - nie będę jednak łączyć szelek
Mój stuff się zmniejszył trochę (odsprzedałem)
Parę kostek złączyłem, resztę raczej będę odpalać osobno (przepraszam za kiepską jakość zdjęć - telefon):

zdjcie0348g.th.jpg
Katamandu + Mars

zdjcie0347e.th.jpg
Nnja + Arctic

I UWAGA! ;D Najnowszy zakup:

zdjcie0344l.th.jpg

Piratka od Hestii za całe 4.99zł w Kauflandzie. Może dojdą jeszcze jakieś zimne ognie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey. Zaskoczony dosyć miłym prezentem otrzymałem:
Wyrzutnia Hestia Light Wind
4 wulkany Hestia Fuji
2 paczki zimnych ogni

zdjcie0349g.th.jpg

A teraz trochę o niewiedzy lub oszustwach wydających i sprzedających fajerwerki. Prezent kupiony był w sklepie Carrefour. Pani przy kasie mówiła iż wyrzutnia jest 12 strzałowa (10 w rzeczywistości) i że w paczce zimnych ogni jest 6 sztuk (są 3). Oczywiście nie jest to coś poważnego ale to jakby wciskanie towary kupującemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Szczerze w ogóle nie miał okazji się spisać ;D, po prostu rozebrałem deseczki i zostawiłem tylko rury. Ogólnie solidne było ale bardzo nieporęczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...