Skocz do zawartości

3775 Voo Doo


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Malutkie to są gwiżdżące :razz: A co do VooDoo no to zgadzam się że efekt naprawdę dobry w porównaniu do ich ceny i wielkości. Miałem je 3 lata temu w zestawie PiroMix - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi zostały 3 z zeszłego roku, odpaliłem je teraz i muszę przyznać że efekty mnie zaskoczyły.:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je na sylwestra i powiem voo doo mia podobny efekt do meteor reng tylko on ma troche większy rozprysk lecz nie dużo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zdecydowanie opłaca sie bardziej wziąć speedy 4. Mimo, że masz te 2 rakiety mniej to zawsze są to o wiele lepsze efekty :wink: voo soo przy nich wymięka :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam się osobiście one nie podobają. Efekt mierny, krótko utrzymuje się na niebie. Nic ciekawego, VooDoo dla mnie to strata pieniędzy, nie kupiłbym ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pj-twoja jednak jakaś felerna była. Tak z ciekawości odpaliłem tą czerwoną i efekt bardzo ładny. Kręciłem to ale mi uciekła z kadru i tylko się start nagrał:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felerna? Nie sądzę bo na filmie nie widać dokładnego efektu, na żywo wyglądało to trochę lepiej. Zobaczymy jednak po sylwku, jak będę miał wszystkie filmy. Jednak na tą chwile odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpaleniu wszystkich rakiet Voo Doo z zestawu Festival zmieniłem trochę zdanie o nich na lepsze. Jeden efekt bardzo mi się podobał, coś jak niebieskie opadające gwiazdki- ładnie to wyglądało. Inne też w miarę.

Jednak! Osobiście uważam, że nie są one za bardzo opłacalne w tym przedziale cenowym, ale ja już to chyba pisałem... :evil:

Filmy w najbliższym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty mi sie zabardzo nie spodobaly , juz lepiej kupic sobie thundery . Te Voo Doo to strata kasy . A efekty slabe .:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty mi sie zabardzo nie spodobaly , juz lepiej kupic sobie thundery . Te Voo Doo to strata kasy . A efekty slabe .:>


Ale 100x lepsze od nich są perfecty - 22zł , cena prawie dwukrotnie wyższa , ale za to 12 rakiet o efektach bijących voodoo na głowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Efekt rzeczywiscie moglby dluzej sie utrzymawac, ale raczej polecam te rakiety, napewno kupie je w tym roku. Sa dobre jak na ich wielkosc i wysoko leca. No cena moglaby byc troche nizsza...
Porownanie Voo-Doo do Speed 4 ale to sa innej klasy rakiety i nie ma co porownywac:
http://www.youtube.com/watch?v=fs5RNwHAaM8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...