Skocz do zawartości

N63501 Dragon Queen Rocket


marcin1197

Rekomendowane odpowiedzi

piszcie wszystko co o nich wiecie.beda one w netto 4 szt. po 30 zl,i bym je kupil,ale niewiem jaki maja efekt,jakby ktos dal filmik to bym byl wdzieczny (ale nie na rapidshare,bo biechce mi sie cos pobrac :???:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jedną taką na ostatnim Sylwku. Kupiłem w Progressie. Wielkość ta sama co w Speedach, a właściwie zastanawiam się czy nie jest to stara wersja Speed IV. Efekt: różnokolorowy orzeł. Dość duży huk i rozprysk. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Od dłuższego czasu miałem na te rakiety chrapkę i wkońcu udało mi się je zakupić w hurtowni Wulkan w Pruszczu Gdańskim za dosyć wysoką cenę niestety 28 zł. :neutral: :mad: Jednak bardzo je chciałem mieć i zdecydowałem się na kupno :wink:

Fotkę macie tutaj :
http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1513

Filmu raczej nie będę robił bo zawsze u mnie na Sylwka nie ma na to poprostu czasu.
Po Sylwku opiszę Wam efekty tych rakiet :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te rakiety z zestawu Festival, w tamtym roku również je miałem i są świetne, niestety filmu nie ma ponieważ albo nie zostały nagrane albo są tylko nie wiem które to :)
Polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, obie rakiety są tej samej wielkości i w tym samym przedziale ceny o ile się nie myle.
To coś jak wybieranie między Arcticem a Hotem, lub Cudakiem a Borneo :)
Nieważne które weźmiesz, zapewniam cie że z obydwu będziesz zadowolony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i speedy i dragony.Oba zestawy były świetne,ale skłaniał bym się bardziej ku dragon queen rocket :) Na moim koncie YT możesz zobaczyć filmy i porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Jak dla mnie jedne z najbardziej opłacalnych rakiet. Efekt naprawdę ładny, huk głośny(czyli tak jak lubię).
Moim zdaniem warto zaopatrzyć się w choć jedną rakietę DQR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mam mieszane uczucia co do tych rakiet, efekty raczej średnie nie zaskakują bardzo choć zadowolić się nimi można :xmas_smile: Jak za tą cene jednak to nie są zbyt opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te efekty są bardzo podobne, niby każda ma inny ale różnią się niewiele, są w kształcie ciągnących się za sobą ogonów tylko niektórę są na końcu czerwone, a drugie nie. Myślę, że właśnie przez małą różnorodność te rakiety dużo tracą na atrakcyjności + to co wymieniłem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Miałem je w tym roku. Moja ocena w skali 1-5 to 4. Bardzo duży rozprysk i huk. Dlaczego nie 5? Moim zdaniem cena powinna być troszkę niższa ale nie ma co narzekać. Jak ktoś jest fanem rakiet to spokojnie bez lipy może się w nie zaopatrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...