Skocz do zawartości

Muzyka


lukaszon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie napisałem że słucham metalu czy rocka, zlepka SYLW2.mp3 ma służyć jako podkład muzyczny do pokazu fajerwerków. Na co dzień słucham:
- techno, trance, house (miksuję w VDJ)
- lokalny hiphop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten podkład podobał mi się.
Co do tematu to ja słucham:
Hip-Hop,
Techno,
Czasami Linkin Parku i Rammstein :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham normalnie wszystkiego..co sie nawinie fajnego.Ostatnio podobają mi sie 2 nutki
Max Farenthide&DJ Hubertuse-Take U (Extended Version)
lub
v1r00z-HiFi(Wanda i Banda Cover)
Co myślicie? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jestem głównie nastawiony na rock, metal, pop, ale i jak z innego gatunku jest jakiś fajny kawałek to nie pogardzę. Na co dzień to słucham: metallica, linkin park, tool, red hot chili peppers, myslovitz i wiele wiele innych, ale to już w mniejszych dawkach. A i nie cierpię gdy ktoś słucha (podaje tu tylko jako przykład, żeby się ktoś nie obraził) np. techno i mówi, że metal to gówno. To czego ktoś słucha to kwestia gustu, a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nałogowo słucham piosenek Linkin Park, a zwłaszcza tych nowych, z albumu Minutes to Midnight, polecam wszystkim. Piosenkami Nelly Furtado i Prodigy też nie pogardzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narazie szukam i słucham piosenek które pasowały by do fajerwerków. Już znalazłem bardzo dużo. Użyje je do mojego filmu z sylwka, który będzie trwał półtorej godziny :mrgreen: I uwaga będzie trailer :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ja raczej american rap (ale nie te comercyjne g-unity itp. śpiewające o sklepie z cukierkami :neutral: ) zależy jaki- fransua rap :wink: ... no i łagodny pop- byle nie polski :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie lubie, oj bardzo nie lubie wszelkiego typu techno, hard muzyki, w tym rocku... a pfe...
lubie reagge, disco polo (tylko nie które kawałki), muzyke klasyczną (szczególnie radio Double Cleff FM z gta 3), dochodzi do tego radio Los Santos z gtasan andreas (niektóre kawałki), FlashX Fm z Vice City :D , jeszcze Pop'em nie pogardze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Odkopuję temat.

Oto czego teraz słucham:
Metallica(klasyka, może nie cały czas, lecz okazjonalnie)
Nivrana(j.w.)
Maximum The Hormone(for the life!)
Evanescence(na przemian z MTH, ale MTH słucham caly rok, a evy tylko jak mnie najdzie ochota ^^)
jeszcze tak od czasu do czasu:
Red Hot Chili Peppers
Black Sabbath
Stance Punks
Sambomaster
Yui
UVERworld
i jescze troche japonskiej muzyki

jak widac nie ma tego zbyt duzo, wiec jakbyscie mieli cos co moze mnie zainteresowac(jap. rock/crossover), to piszcie ^^

Jak widac gusta sie zmieniaja, wystarczy spojzec na mojego poprzedniego posta. Zapraszam do dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jak już piszecie o zespołach to:

- Metallica
- Anthrax
- Megadeth
- Black Sabbath
- Iron Maiden
- Heavy Metal Perse
- Korpiklaani
- Acid Drinkers
- Paradise Lost
- Hunter
- Children Of Bodom
- Ensiferum
- Pneuma
- Sepultura

I inne, ale za długo by wymieniać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpiwowski ile półtorej godziny Jezu to na you tube się ten film nie znajdzie he pewnie będziemy musieli go ściągać czyż nie??.Ja słucham narazie samych sundtracków he pasuje cos wybrać na Sylwka nie?? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...