Skocz do zawartości

Cisza Przed Jutrzejszym...Bumm :DD


wiitekkk111

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Bardzo wesoły. Jak sobie pomyślę, że na ten dzień czekałem cały rok, a on już jutro... :xmas_w00t:/>

A w nowy rok myśli, że trzeba znowu czekać cały rok na ten dzień :xmas_laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tę chwilę zastanawiam się jak z kumplem się zgadać. Strzelałem przedwczoraj trochę, to do tego aż tak mnie nie ciągnie ;p Ale na pewno zajrzę dzisiaj do kartonu popatrzeć co i jak, poprzerzucać itp. Ogólnie brak wyższych emocji, może nie dociera, że jutro już sylwek. Szkoda tylko końca wolnego. Stresować nie mam się czym, bo pokazu nie robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poleci nie chwaląc się rakieta ze spadochronem haha
Po liczę co i o której wystrzelę a co zostawię na nowy rok wydaję mi się że nie wiele tongue.gif
Od 16:50 będę na dworze oglądał jak inni dają
Ogółem czuję czuję ten klimat :biggrin:
Jutro przyjedzie może kuzyn to się podzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po prostu , już nie mogę wytrzymać . Dziś typek puścił jakąś kostke fajną ;) , wczoraj 4 rakietki , na prawdę fajne ;D
ja na razie strzelam tylko K0201 ;) , bo fp3 , nitro bomb , achtungi itp na jutro trza zostawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka CISZA ?? U mnie od 4 Dni co minute słyszę huki,craklingi,karabinki a w nocami to rakiety i wyrzutnie !! Klimat pełną parą !!! :D Dzisiaj za godzinkę idę troche pohałasować !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Nie czuje że jutro jest już sylwester :D/> ale jutro się to pewno zmieni lub dzisiaj wieczorem :xmas_w00t:/> :xmas_w00t:/> Jak narazie nikt nie strzela

 

 

endriu123457 :f_a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie strzelali jak powaleni ale dzisiaj tylko na moim osiedlu policja w cywilu łazi i 2 busy policyjne oraz jedna kia jeździ :/ i dzisiaj cisza na mieście ale wczoraj to strzelaliśmy. Nawet mojego kumpla się przywalili jak wracał z marketu i rakiety wystawały z reklamówki to powiedzieli że ma nie strzelać i mu tam kazanie zrobili podobno, ja nie wiem z jakiej paki ale dobra. Czuje że jutro od rana się zacznie ostro xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj wyjątkowo cicho . :(

Ale myślę ze jak wybije godzina 18 lub 20 to tak jak od tygodnia , co 2-3 min huk . :> ALe zobaczymy.

Jutro to już pewne huki na maxa bedzie słychać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ktoś na moim osiedlu strzelał na bogato, puścił dobre 3-4 wyrzutnie, chyba 16 albo 19 shots. Wszystkie takie same :)

Ale i tak było huczno :) A hukowe to co minutę słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sytułacja jest zła :unsure: brak strzałów i efektów , oprucz mnie to prawie nikt nie strzela w przeciagu kilku dni tylko w sobote jakaś wyrzutnię 8 strzałów widziałem, ale zaraz idę postrzelać i moze ludzie odpowiedzą

:fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zaczęło się, co chwilę huki dosłownie co 2 min. Ja 30 min temu odpaliłem rakietę Gracie i odpowiadają xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie lipa nikt inny nie odpala oprocz mnie , czasem rzuce kilka fp3 small i fp3 big rakietke jakas odpale picalakami porzucam i triple bangasmi nikt inny :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzis cisza byla caly dzien wiec szczelilem 3 selki z mozdzierza o 17 i teraz co chwile huki juz nie moge sie doczekac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ktoś dzisiaj puścił piękna szelke :D na 99.99% nie była to 2'' ani nawet 3'' :D Cudny efekt :P A tak to raz na jakiś czas mała kostka i cały czas słychać huki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie co chwilkę słychać huki. Często takie bardziej wyrzutniowe :), ale nigdzie nie mogę się dopatrzeć rozbłysków... Odpaliłem przed chwilą kilka rzymiaków z Arki i Kellera + rakietki dwie JR1. Jest już taki klimat, ale jakoś nie czuję jeszcze sylwestra :/ Na pewno jutro poczuję :) Wszystko już gotowe, tylko czekać do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie słychać co 3-5 minut jakieś huki w oddali, często ludzie wyrzucają FP3, naprawde sporo ludzi u mnie je ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...