Skocz do zawartości

Carrefour


K@M!L

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w Carrefourze i bardzo się zdziwiłem, że są jeszcze fajerwerki do kupienia!
Było sporo różnych artykułów Hestii i SP a niektóre rzeczy to były nawet bardzo konkretne.
W większości były zestawy rakiet z duperelami i bez, ale można też znaleźć sporawe wyrzutnie głównie Hestii.
Oczywiście obniżki też były! Najczęściej w granicach 10-20 złotych, a taka największa która
wpadła mi w oko to ze 134.99 na 99.90 za jakąś wyrzutnię Fine Art (czy jakoś tak).
Szkoda, że nic kasy przy sobie nie miałem bo może bym coś ciekawego sobie kupił na przyszłego sylwka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam pytanie. Czy u kogoś w Carrefourze była taka sytuacja, że były produkty innej firmy niż SP czy Hestia? Oglądam teraz gazetki, mniej więcej planując sobie stuff i jestem w kropce bo patrzę że mieli ciekawe produkty a ich u mnie nie było. Być może jest to spowodowane że wcześniej była zmiana z Hypernovej na Carrefour. Nie wiem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ciekawe jak będzie w Carrefourze w tym roku ;P
co roku jeżdże tam po fajerwerki ale to co zastałem tam to normlanie masakra ;|
malutkie stoisko,ochroniarz przy wejściu,2 babki chodzące na stoisku
pozatym mało moich ulubionych pierdółek ( :lol: ) czyli petard,bączków,motylków itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym hipermarkecie jest inaczej. Bo każdy inną sumę przeznacza na fajerwerki. U ciebie może być mało, a u niektórych aż za dużo :mrgreen: Carrefour w tym roku prawdopodobnie tak jak w roku poprzednim znowu będzie miał fajerwerki Hestii i SuperPowera ( u mnie był sam SuperPower tylko). SP to jeszcze ok bo mają wiele fajnych artykułów, ale Hestia jest zbędna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gdybać, bo odpowiedź jest jedna drogo ;), ale ostatnio na przecenili wszystkie fajerwerki o 50% na 2 dni przed Sylwkiem, tak, że mam radę, żeby się nie spieszyć z zakupami w hipermarketach bo czasem się nie opłci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
ma ktoś ulotke bo pamiętam ze było tam troche sprzętu...??

Ja miałem ulotke, ale wyrzuciłem. Pamiętam, że są tylko z hestii i są drogie strasznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy do 29. Może stanieją

Takiej pewności nie masz.
Ceny mogą spaść bądź się utrzymać , ja bym raczej proponował auchana bądź real , tam promocje bedą na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy do 29. Może stanieją

Takiej pewności nie masz.
Ceny mogą spaść bądź się utrzymać , ja bym raczej proponował auchana bądź real , tam promocje bedą na pewno.


No może ,ale juz widziałem reklamy carrefoura o fajerwerka a innych jeszcze nie no i nawet na tych reklamach byly przystepne ceny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznańskich Carffourach jest wysyp SuperPower. Hestii nie widziałęm. Ceny odstraszają. Jeśli ktoś chce coś z hestii polecam Selgros a następnie real i P&P gdzie zbastowali z narzutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w carrefourze i były produkty hestii i sp. Ceny dosyć wysokie, wybór duży. Opłacalne były nawet niektóre wyrzutnie, zestawy dosyć drogie np. rakiety Fireball XL5 za 60zł żart z ich strony chyba jakiś. Ale ogólnie warto tam pojechać gdyz ceny w dzień sylwestra moga diametralnie spaść w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Byłem dziś w tym Kerfurze i kupiłem... 2 paczki piccolo i korsarze... nie ma sensu nic więcej kupować bo ceny są wygórowane strasznie, Fuji wulkany 3zł piccolo 1,50 niektóre paczki (z inną poligrafią), Zestaw petard z 2 malutkimi rakietkami 13zł... dramat :| w sylwka jeszcze skocze...


Sorry że odświeżam,ale pikolaki w tym samym roku pikolaki kosztowały w realu 79 groszy,po czym rok póżniej trzeba było wyłożyć na nie 1.00.

Wniosek:
Nie kupujcie w kerfurze w realu macie niemal te samy produkty hestii w lapszych cenach w niektórych przypadkach nawet o połowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak mniej więcej obstawiam... każdy cennik picolaków hesti zaczyna się od 1.3ozł.:) najdroższe widziałem w slegrosie dziś za 1,46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej u mnie w Carrefourze ceny utrzymały się aż do Sylwka. Po Sylwku niewielka obniżka... (i tak zbyt mała).

W Carrefourze Express nawet jakby było piro, to pewnie w tych samych cenach co w zwykłym. Drogo i tyle.

Jednak sugerując się wypowiedziami w temacie, każdy Carrefour ma swoją indywidualną ofertę fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w Carrefourze i przyznam straszna drożyzna kupiłem tylko zestaw solar stars za 39.95 a reszta to masakra zestaw z 4 dużymi rakietami i małą ilością petard 64 zł więc drogo troche.Lepiej polecam wybrać się do lidla taniej i fajniejsze produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Byłem wczoraj no i widziałem wewnątrz budynku duże stoisko z wyrzutniami Hestii. Zestawy, rakiety, wyrzutnie (również te większe), rzymskie ognie. Wszystko pięknie ogrodzone i pilnowane przez ochroniarzy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...