Skocz do zawartości

Carrefour


K@M!L

Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie o Carrefourze czy warto się tam wybrać po fajerwerki?




Ludzie nie wiecie czy w Carrefourze są jakieś Exclusive Boxy?? I po ile??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Carrefur zestaw Feast day określę ten zestaw jedną wielką porażka wydałem na niego 60 zł, a tu żadnego efektu tylko największe rakiety sprawdziły się wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w Carrefour wyrzutnię Hesti Top Stars za 27.99 i byłem zaskoczony jej efektami piękne rozbłyski w róznych kolorach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było w nim 10 rakiet z tego 3 bardzo małe, 4 średnie, 3 największe bardzo dobre, a reszta to były wulkany, których wysokość efektu była ok 75cm.
Tagże na przyszłość nie polecam tego zestawu.
Pierwszy raz zawiodłem się na Hesti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Carrefour jest b. dobry, dużo towaru, ładna sprzedawczyni :) .
Zawsze połowa Stuffu jest z Carrefour'a, głównie wyrzutnie.
Miałby ktoś oferte Carrefoura z tamtego roku z fajerwerkami? ( rok 2006/2007 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku były fajerwerki firmy SuperPower i było tego naprawdę dużo. Tylko trochę za monotonnie liczyłem na więcej różnych artykułów a nie pół ich stoiska to moździerze a druga połowa to 5 rodzajów wyrzutni. zobaczymy co teraz będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam do was pytanie, czy u was są już fajerwerki w Carrefourze? Byłem w piątek i wczoraj i nie mieli u mnie :( u was też? z Tego co pamiętam to fajerwerki u mnie były już pod koniec listopada :( a teraz nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie u mnie w Poznaniu fajerwerki w Carrefourze pojawiają się dopiero w 2 połowie grudnia, więc nie wiem co sobie ubzdurałeś z tym listopadem :mrgreen:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w carefour byłem przed sylwestrem rok temu i mają pełno fajerwerków z hesti i super power.ceny nawet nawet i na dodatek mi sprzedali a byłem sam z kolegą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na dodatek mi sprzedali a byłem sam z kolegą :grin:

Czyli sklep beznadziejny. Później w TV słyszy się że sprzedają dzieciom i jeszcze wprowadzą jakiś zakaz. Fajerwerków nie powinno sprzedawać się dzieciom, bo można trafić na takie które będzie się obchodził z petardami tak że później wyląduje w szpitalu z poparzeniami.

Wracając do tematu to w tym roku otworzyli w moim mieście nową galerie handlową z carrefourem między innymi :mrgreen: Zobaczymy jakie tam mają ceny :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chyba tak sie zapowiada żę dopiero od 24 grudnia bo te ulotki co teraz wyszły to są do 24 a fajerwerków w niej nie ma :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosyć późno myślałem że będą wcześniej niż w biedronce (no ale zobaczymy ) dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto Warto... tylko, że trzeba patrzeć co sie kupuje... :smile: zawsze może się zdarzyć jakaś totalna kicha w sumie to wszędzie tak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umnie w szczecinie wie bo taki koles z bazarku mi powiedzial a ten bazaraek pzy cerrefourze jest pozdro PS nie wiem czy to prawada bo wtedy sa swięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy Carrefour ,a Carrefour Express to to samo ? Oczywiscie pod wzglendem fajerwerek . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Lublinie w carrefourze, są tylko i wyłącznie produkty HESTII, baterie, fontanny, zestawy rakiet, gotowe zestawy, petardy. Jakoś niedługo postaram się zrobić zdjęcie produktów ze sklepu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...