Skocz do zawartości

Sklep Keller?


MpT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mieszkam w Zgierzu, gdzie praktycznie jest 0 hurtowni. Jest dużo sklepów ale sprzedawcy strasznie zdzierają :(.
Fajerwerki najczęściej(i najwięcej) kupuję w biedronce ;D. Kiedy szedłem właśnie do biedronki, po drodze napotkałem sklep.. Niby spoko, sklep z fajerwerkami, pewnie znowu będą zdzierać. Ale z czystej ciekawości przystanąłem i spojrzałem na reklamy i plakaty. "27.12 OTWARCIE" itp. Standartowo.. Spojrzałem dokładnie a tam.. Banner firmy KELLER! Byłem zaskoczony, userzy na forum pisali, że w Polsce sklepy tej firmy są trudno dostępne. Pomyślałem też, że może to są tylko reklamy tej firmy, a fajerwerki będą Jorga. No ale reklam Kellera była tam masa!
27 Muszę tam iść, i zobaczyć czy na prawde jest tam sklep Kellera.
A wy co o tym myślicie? Spotkaliście się do tej pory z jakimś sklepem Kellera? (oprócz OBI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w tym nie ma dziwnego. W Polsce Keller jest dystrybuowany przez FKW Logistic i jeżeli ktoś chce płacić dużo za niemieckie fajerwerki, to jego wybór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym bądź razie, i tak muszę się przekonać czy będą tam rzeczywiście fajerwerki z Kellera.
Nie mam jednak zamiaru czegokolwiek tam kupować, bo wiem że ceny są duże.
Wole biedronkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W Nomi masz fajerwerki Kellera i Jorge ;)
Co raz więcej punktów widać z fajerwerkami Kellera w Polsce :P
W ubiegłym roku były już fajerwerki kellera w sklepach na necie np: bigfunie,tanich fajerwerkach czy fajerwerki kilider :)

Kto wie może nie bawem Keller do Polski zawita :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa mam w domu katalog Kellera z 2005 roku i powiem wam że prawię 300 stron. Wszystko dokładnie opisane, fajnie jak by zaczeli otwierać sklepy Kellera lub prywatni sprzedawcy je rozprowadzali. Ja co dziwne napotkałem się w Legnicy na sklep z fajerwerkami Veco co jest dziwne bo oni sprzedają tylko w Niemczech i rozprowadzają na zachód a nie do nas. Jeżeli ktoś sie natknie na ich produkty to polecam wam ich rakiety. Dwu strzałowe bardzo efektowne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za Kellerem nie przepadam ale chcę się zaopatrzyć w kilka kostek Piratenfuer lecz nigdzie ich nie ma :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...