Skocz do zawartości

TESCO


ADRIAN

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co warto brać to tą 100strz. baterie.

...Która jest tańsza niż w cenniku hurtowym :mrgreen:
Niestety filmu nie ma , a efektów nikt nie zna , więc jest to kupowanie w ciemno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Te 100 sh baterie w Tesco na Kapelance w Krk są 2 a nie jedna i obydwie w tej samej cenie i jak już pisałem to właściwie jedyna opcja korzystnego zakupu w Tesco. Jak ktoś jest z Krk to od 29. 12. powinne być przeceny... największe w Sylwestra, więc Ci co planują stuff w ostatniej chwili powinni tam zajrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma link z filmem do wyrzutni jw73 godzilla niech go poda , bo nigdzie nie mogę go znależć. :!: :!: :!: :!: :!:


Filmu nie znajdziesz nigdzie bo go nie ma ale czytałem w intermarche co pisze i pisało że efekt to kolorowe kulki :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejadę się do tesco w sobotę po świętach ciekawe ile tego będzie i w jakich cenach :P mam nadzieje że będzie imagine jw103 za ok.30-35zł zamierzam tam wydać 80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te extreme r3 to thundery w innej poligrafii? bo 12 rakiet za 2 dychy to podobna cena do thunderów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w tesco w waraszawie na połczyńskiej. Asortyment taki jak rok temu no moze coś doszło chociaż... kupiłem jaugara jw10 na początek i jeszcze fontanne F6 i wyrzutnie B4. Reszta dorga, przynajmniej tak sie mi zdaje bo zestaw A6 był po 60 zł , a może to jego cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć czy jest w tesco zestaw extreme a1 ? I w jakiej jest cenie?
Bo nie mam tesco w moim mieście a jak miałbym już jechać to muszę wiedzieć na 100% co jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tesco już wszystko wystawione, ale ceny to chyba kpina. Zadziwiła mnie jedna rzecz, mianowicie na parkingu tuż przed wejściem do tesco wystawili namiot z jorge i od 14:00 zaczynają sprzedaż, ale nie mam czasu się tam dziś wybrać. Jak myślicie to jakiś chwyt tesco czy poprostu wydzierżawili komuś plac? :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tesco już wszystko wystawione, ale ceny to chyba kpina. Zadziwiła mnie jedna rzecz, mianowicie na parkingu tuż przed wejściem do tesco wystawili namiot z jorge i od 14:00 zaczynają sprzedaż, ale nie mam czasu się tam dziś wybrać. Jak myślicie to jakiś chwyt tesco czy poprostu wydzierżawili komuś plac? :?: :?: :?:


Słuchaj ja mieszkam we Wrocławiu...U mnie tez wystawili taki namiot..Myślałem ze to bedzie firma Jorge((ktos z zewnatrz)...Bylem tam zobaczyć a tam zobaczylem petardy przeniesione ze srodka hipermarketu..I jest normalnie kasjerka z TESCO...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czytałem wcześniejsze posty ale tego nie zauważyłem. Czy jest może w tym roku w tesco Imagine JW103 jesli tak to w jakiej cenie teraz i czy ewentualnie po swietach by cos stanialo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że JW103 to B13. Kosztuje teraz 39,99 zł. W zeszłym roku chyba też ta wyrzutnia kosztowała tyle, więc myślę że to jest właśnie JW103.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

Wystarczy przeczytać opis i pomyśleć. Po pierwsze F6 to nie wyrzutnia i na 99% jest to FANTAZJA w innej poligrafii, a C3 to CKM których nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tesco teraz opłaca się tylko zestaw 12 rakiet za 14.99zł i ten zestaw Extreme A6 on kosztuje 19.99zł przyciąga mnie ten zestaw bo ma 5 dużych rakiet 5 małych rakiet i troche pierdółek :grin: a reszta to bez komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W innym temacie Marian podał gazetke na ten rok.
http://img130.imageshack.us/img130/6302/tesco001.jpg

Rakietki Extreme R6 to pewnie JR25 Exclusive Collection które hurtowo są za 30 zł
Zestaw A8 to CHYBA King-Kong który jest za 120 zł
M1 - Kamikadze
B5 - nie wiem, ale na 100% sie nie opłaca :D
B16 - wydaje mi się, że albo Black Cat, Pyton, Jupiter... Nie ma kalibru, ale za 99 zł chyba Cudaka by nie dali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...