Skocz do zawartości

JA004 Goliat / JA015 Hercules / Jupiter / Achilles


Szajba

Rekomendowane odpowiedzi

Co o nim powiecie ... bo mam zamiar sobie go kupić ino nie wiem czy jest dobry ... W tesco kosztuje 24.99 czy kupić zestaw jupiter tez za 24.99 Proszę o radę

@witus - zmieniłem nazwę tematu, te 3 zestawy są takie same...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz się, róznie się trochę, nie wyglądem a tym co ma w środku... no np. rzymski ogień, Achilles ma z rozpryskiem a Jupiter nie :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam o efekty... Który się lepiej opłaca kupić ??
Po Achillesa mam bliżej a po jupitera dalej ... Co mi poradzicie ?
<Macie może jakieś fotki z efektami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiem że po czasie ale różnią się tylko poligrafią opakowania i poligrafią petard. W jupiterze są vikingi, a w achillesie piraty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

jakie duże były rozpryski rakiet i czy możecie powiedzieć jakie były efekty?
mam na niego ochotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
jakie duże były rozpryski rakiet i czy możecie powiedzieć jakie były efekty?
mam na niego ochotę :)

Bardzo polecam Ci ten zestaw :grin: Rakiety mają bardzo duże rozpryski, są też trzy fajne fontanny i inne artykuły do zabawy typu meteor rains, czy słynne już myszki :mrgreen:
Teraz filmy -
rakiety ( w tle muzyka, ponieważ jest to fragment mojego filmu sylwkowego )
meteory
myszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kameleon co ty mówisz :!: Miałeś w ogóle zestaw Jupiter?? Efekty rakiet bardzo ładne, również polecam ten zestaw, fontanny też spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kameleon co ty mówisz :!: Miałeś w ogóle zestaw Jupiter?? Efekty rakiet bardzo ładne, również polecam ten zestaw, fontanny też spoko.


miałem goliata i efekty rakiet słabe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety są przeciętne ale dobre rakiety to po 40zł chodzą,Ogólnie zestaw mi się podoba.Najbardziej się opłaca ze wszystkiego z biedry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była chyba ta mała fontanna o nazwie chyba "shirken birds" czy coś podobnego :wink: Też miałem 2 takie fontanny i po takich wymiarach dużo nie należy się spodziewać :razz: Trzeba przyznać że świetny pisk wydaje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawie jupiter możesz znaleźć petardy z serii "viking". Od jz4 do jz8 :wink: Huk może nie największy ale na zabawę w sam raz :wink: Cała seria jest odpalana na lont. Nie ma tam draskowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasiek

A co sądzicie o Goliacie i Herkulesie? Mam zamiar zakupić któryś z nich. Plis o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja je dziś kupiłem i powiem wam ze jestem troszke niemile zaskoczony....wszystkie zestawy od kung fu do jupitera były mooocno poobijane :sad: naprzyklad ja wybralem najmniej obitego jupitera ale i tak czubek zielonej rakieta byl pokruszony :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilką testowałem rakiete z Jupitera. Bardzo ładny rozprysk. Nie był duży ale w sam raz. Spodobał mi się ;). I myszki są też super. Głośne ;D. Polecam ten zestaw. Za 25zł super sprzęt !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja je dziś kupiłem i powiem wam ze jestem troszke niemile zaskoczony....wszystkie zestawy od kung fu do jupitera były mooocno poobijane :sad: naprzyklad ja wybralem najmniej obitego jupitera ale i tak czubek zielonej rakieta byl pokruszony :shock: :shock:

Coż... zdarza się ja dzisiaj o mało co nie kupiłam bym w Biedronce zestawu z połamaną rakietą przy czubku... Ale przynajmniej mam zwyczaj jak kupuję fajerwerki to je dokładnie oglądam... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...