Skocz do zawartości

VS-0046 Artilery Shells (Maxsem)


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: VS-0046
Nazwa: Artilery Shells
Opis: 8 kul o kalibrze 2" z różnymi efektami + rura
Zdjęcie:
dd62a86c6180db4a00d5cbcf5ccb77c1.jpg
Film:

http://www.youtube.com/watch?v=INuo53Rwpns
( pierwsze 2 kule )

Odpaliłem dwie kule z zestawu i mogę powiedzieć, że efekty są naprawdę bardzo ładne. Widać dużą różnicę między nimi, a kal. 1.5" albo 1.2". Pierwszy efekt - delikatny tiger tail z niebieską peonią cechował się bardzo dużą średnicą wybuchu, natomiast silver wave był krótki, ale bardzo intensywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Po raz kolejny wziąłem ten moździerz i po raz kolejny się nie zawiodłem. Naprawdę jestem pod wrażeniem tak dobrego efektu wyciągniętego z amatorskiej 2". Polecam strzelanie kilkoma pociskami naraz, efekt wydaje się jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem pod wrażeniem tej kapitalnej moździerzy.Na przykładzie tej moździerzy można zauważyć jak bardzo różni się moździerz 2' od 1,5.Miałem już z siedem rodzai moździerzy od różnych importerów,ale ta wymiata wszystkie inne.Efekty są ogromne,piękne i utrzymują się długo w powietrzu jak w mało,której moździerzy.Mając ją w tym toku zrozumiałem,że taka R009-12,która mi się średnio podobała przez nierównomierne rozpryski to nic w porównaniu z nią.Polecam w 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Wypróbowałem zapomniane przez wszystkich szelki, których jakość bardzo mnie zdziwiła, zakupiłem je w roku 2013 a jak wiadomo mamy 2016, troszke więc u mnie polecały. Jakość efektów idealna, powiem szczerze, wierzcie lub nie ale są według mnie o wiele wiele lepsze od szelek 2'' SP którymi się tak wszyscy jarają. Troche sam w to nie wierze ale to jest prawda, a filmy nie oddają do końca wielkości efektu. Bardzo super wszystkim polecam. Fajnie by było jezeli sklepy zainteresowałyby się sprzedażą piro od Maxsema @PiroArt. Co jak co, na prawde warto, są lepsze od moździerzy triplexa pakowanych po 6szt ( 2''). Chyba najlepsze jakie miałem do tej pory jeżeli chodzi o kaliber 2''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypróbowałem zapomniane przez wszystkich szelki, których jakość bardzo mnie zdziwiła, zakupiłem je w roku 2013 a jak wiadomo mamy 2016, troszke więc u mnie polecały. Jakość efektów idealna, powiem szczerze, wierzcie lub nie ale są według mnie o wiele wiele lepsze od szelek 2'' SP którymi się tak wszyscy jarają. Troche sam w to nie wierze ale to jest prawda, a filmy nie oddają do końca wielkości efektu. Bardzo super wszystkim polecam. Fajnie by było jezeli sklepy zainteresowałyby się sprzedażą piro od Maxsema @PiroArt. Co jak co, na prawde warto, są lepsze od moździerzy triplexa pakowanych po 6szt ( 2''). Chyba najlepsze jakie miałem do tej pory jeżeli chodzi o kaliber 2''

Wreszcie ktoś ma takie samo wrażenie jak ja! Rok temu strzelałem z tego moździerza i efekty były takie jak opisuje Jacu, kulki z SP zostawały daleko w tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...