Skocz do zawartości

[velibrum] - Stuff 10/11 oraz projekty przedsylwestrowe


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To czy rarytasy czy shit to się dopiero okaże po sylwestrze.

To że coś jest zza granicy nie znaczy ze jest jakieś super hiper, przykładem są niemcy na czele z firmą keller. Fakt że tu są włochy czyli teoretycznie powinno być lepiej ale kto wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe te wloskie kostki,ciekawe jak sie spisza.
Zdradzisz nam ta tajemnice i powiesz skad je wytrzasnołeś?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo , przepraszam że się wtrącam , ale ktoś mówił że to sprowadza z Włoch? oświeć mnie , bo jakoś nie widze aby ktoś tak napisał. Wyśmiewasz się z swojej głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Arturo , przepraszam że się wtrącam , ale ktoś mówił że to sprowadza z Włoch? oświeć mnie , bo jakoś nie widze aby ktoś tak napisał. Wyśmiewasz się z swojej głupoty

Są 2 interpretacje tego co napisałem,a ty zinpretowałeś to na swój sposób.Chodziło mi bardziej oto że snujecie takie domysły jakby nie było w Polsce takiego sklepu i miał sobie to z zagranicy zamówic :)
A sam capensis napisał:
"Veli czy jest jakiś sklep zagraniczny co takie rarytasy do Polski wysyła?"
Więc jeżeli miałeś na celu zrobic ze mnie idiotę to nie udało ci się to,tylko to TY w tej chwili nim się stałeś :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same bombki są, a przynajmniej były też w sklepie taniefajerwerki

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/589f8c5fe269b45c.html

Arturo jak już masz w planach kolejne testy to co powiesz o silver peony lub bc? Tylko te 2 efekty jeszcze nie były testowane. Jak na razie najlepiej prezentują się red wave.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te bombki z czerwoną taśmą da sie odpalić normalnie, czy trzeba przedłużać lontem, bo ta taśma spala się w momencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhym, no to teraz mi powiedzcie, czym różnią się bomby 2"
TE:
_bp305.jpg

od tej:
_bp290.jpg
Ja mam właśnie te ostatnie, i jeśli są lepsze z Visco to bym jeszcze sobie domówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Yhym, no to teraz mi powiedzcie, czym różnią się bomby 2"
TE:
_bp305.jpg

od tej:
_bp290.jpg
Ja mam właśnie te ostatnie, i jeśli są lepsze z Visco to bym jeszcze sobie domówił.


Wszystko ładnie Xanter na stronie sklepu taniefajerwerki.pl opisał

http://www.fajerwerk...zierz-p305.html

Jak chcesz kupić to radzę się pospieszyć bo w środę było ostatnie 150 szt. z czego ja wziąłem 34... możesz też próbować się z ZIPem dogadać om na nie tylko z SP ale też z Tripla...

A co do różnicy to filmy chyba mówią same za siebie:

Te na quicku:






Te na visco:

http://www.youtube.c...h?v=LgSSpanW8kY

http://www.youtube.c...h?v=vQ9rArOc42c

EDIT# Tomszak słusznie zwrócił mi uwagę, że się pomyliłem po czy namieszało się strasznie w temacie. Pomyłkę naprawiam, bezsensowne posty usunąłem w tym moje xd Dałem red wave lubinka jako na quicku a są na visco

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kończąc tą rozmowę. Bo się na maksa namieszało. Wpis fps-a jest poprawiony. Tylko 1 z postu wyżej jest na quicku, reszta to visco.

Różnią się efektem, już o tym wspominałem wcześniej. te z czerwonym lontem są słabsze od tych 1. To 2 różne wersje.

PS: Z tego co ktoś mówił 3 efekty są tylko dobre w tych na visco w tym jest red wave. Chyba póki co trzeba jeszcze poczekać na kolejne filmy, wtedy będziemy mieli pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu filmów utwierdziłem się w przekonaniu, że szelki na quicku są lepsze. Jednak te amatorskie są gorzej wykonane, co widać zwłaszcza przy drugiej szelce, gdzie wybuch ma kształt zdecydowanie półkolisty. Jednak jakość wykonania szelek profi jest dużo lepsza. Te profi lecą wyżej dlatego efekt wizualnie może mieć podobną średnicę, jednak są sposoby na korektę wysokości strzału...
Moje twierdzenie opieram na doświadczeniu oraz filmach. W wakacje odpaliłem 25 szt. szelek z triplexa na quicku i wszystkie wybuchy były praktycznie idealnie symetryczne na niebie. Podobnie wygląda to na filmach vela (purple peony) i firawerkomana (colour peony) dla szelek SP.

EDIT# Szanowny pan admin ma BHP w głębokim poważaniu przy 2 szelce widać jak moździerz się przewraca. Trzeba było chociaż ze 2 cegły dać po bokach.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...