Skocz do zawartości

Od czego zaczynacie?


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja np. na sylwka 06/07 miałem tak: najpierw wyrzutnie, potem rakiety dalej moździerz i wulkany i mniejsze, ale zrobiłem błąd w 07/08 zrobie inaczej (bo jak jest wiatr to strasznie trudno zapalić lont od moździerza i długie były odstępy i już jak to było pod koniec to prawie nikt nie patrzył :P ) wiec najpierw moździerz potem rakiety a już prawie na sam koniec jakieś wyrzutnie bo raz sie podpala i leci wszystko :) no i oczywiście potem jeszcze jakieś petardy jak np. achtung jak zostaną, wulkany itp. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na sylwka 06/07 najpierw strzelalem rakietami z zestawu kung fu potem mozdziez odpalilem potem wulkan nastepnie duze rakiety i na sam koniec wyrzutnie


a o 22.00 wystrzelilem cyrkoblice i fontanny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja w tym roku zaczne od największego bo oto tu chodzi :D żeby zwabić ludzi :P planuje zrobic coś co bardzo mocno wybucha i idzie wysoko w powietrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateo jak chcesz zwabić ludzi to nie zwabiaj największymi swoimi fajerwerkami. Tylko kup małą katiuszę wystarczy 25 strzałów (3zł). Ja tak ludzi zwabiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateo jak chcesz zwabić ludzi to nie zwabiaj największymi swoimi fajerwerkami. Tylko kup małą katiuszę wystarczy 25 strzałów (3zł). Ja tak ludzi zwabiłem.

albo zainwestuj w szelke 30 " xD :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To jest dobre zeby lud przyciągnąć :twisted: ja stosyje to tak że mam ze dwie 25 strzałów i jakies hukowce mocne to jest dobry sposób :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło o katiusze 25 strzałowe :grin: Dobra taktyka i w tym roku ją zastosuję, tyle że mam jedną katiusze 50 strzałową. A petardy to odpalam w dzień i wieczorem, ale już 1 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło o katiusze 25 strzałowe :grin: Dobra taktyka i w tym roku ją zastosuję, tyle że mam jedną katiusze 50 strzałową. A petardy to odpalam w dzień i wieczorem, ale już 1 stycznia.


ja na sylwka 06/07 zastosowałem taką katiuszę do przyciągnięcia ludzi ale to nie zadziałało (chyba z 7 osób patrzyło) dopiero jak zacząłem moździerze i rakiety strzelać coraz więcej osób oglądało mój pokaz. W tym roku może zastosuję efekty salute do przyciągnięcia ludzi myślę, że to lepiej zadziała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie musze zadnymi katiuszami przyciągać widzów, bo ja zawsze mam :D dobre było w sylwka 2005/2006 jak już kończyłem strzelać to taki fajny Pan z mojego bloku przyszedł do mnie i dał mi 4 paczki po 4 wyrzutnie katiuszy (po 25 strzaów) :D i jeszcze duużoo wirujących bączków :) przynajmniej miałem sie czym 'bawić' :P po sylwestrze bo odemnie to nic mi nie zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piro man możesz to przetłumaczyć na język polski, ponieważ nie rozumiem co piszesz


Chodziło mi oto, że odpalam katiuszkę, potem parę mocnych petard i znowu katiuszkę. Ludzie zaczynają wtedy wyglądać. Wtedy zaczynam puszczać coraz mocniejsze rzeczy. Bo po co odpalać najmocniejsze rzeczy na początek zanim ktoś wogóle popatrzy? W zeszłego Sylwka żeby przyciągnąć ludzi wywaliliśmy z bratem 50 k204 i jescze trochę innych rzeczy. :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój plan na tego sylvka to: jakies pierdolki od 22-24. od 1:00 zaczynam pokaz od najslabszych :D mam zamiar kolo 5 rano jeszcze popuszczac zaby nie dac sasiadom pospac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawse zaczynam od 20.00 strzelam jakimis hukowymi 22.00 zaczynam strzelac cyrkoblitz i jakies male rakietki a o 24.00 najciezsza artyleria zaczynam od jakiejs mocnej rakiety czy mozdzieza i potem juz srednimi na sam koniec leci jakas dobra wyrzutnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja zawsze zaczynam od zimnych ogni :lol::lol: później idą te mniej hukowe petardy, nastepnie rzymskie ognie, nastepnie rakietki (małe) a na końcu najwieksze wyrzutnie i rakiety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

wiec tak jak pisałem w poprzednim temacie najpierw rakieta duża potem spokój a tak to
wulkany duże i 2 wyrzutnie lecą potem baczki wulkany 4 małe i rakiety rakiet a na koniec wyrzutnie potem baczki i baczki i inne strzelające i na koniec jeszcze znowu rakiety
a i w środku jeszcze przeplatanie z rzymskim ogniami
zawsze mam zapisane na kartce co pierwsze :D numeruje petardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

WIGILIA :o
:arrow: Rakieta TOP10
PRZED DWUNASTĄ (godzina 21.00)
:arrow: 5 rakiet TOP10
GODZINA ZERO :twisted:
:arrow: APOLLO :arrow: SFINX :arrow: JUPITER :arrow: CASSIOPEIA :arrow: APOLLO :arrow: EXCLUSIVE COLLECTION :arrow: JUPITER :arrow: HOT :arrow: ARTIC :arrow: CASSIOPEIA :arrow: BIG DAY :arrow: BIG DAY :arrow: GOLDEN LIFE :arrow: APOLLO :arrow: JUPITER :arrow: CASSIOPEIA :arrow: APOLLO :arrow: GOLDEN LIFE :arrow: CASSIOPEIA :arrow: JUPITER :arrow: GOLDEN LIFE :arrow: BIG DAY :arrow: GOLDEN LIFE :arrow: SFINX :arrow: BIG DAY

Tak wygląda mój dokładny harmonogram strzelanie stuffem 07/08. Uwzględniłem tu oczywiście rzeczy które kupie 20.12.07r. w Biedronce. Myślę, że 25 produktów na godzinę zero w zupełności wystarczy. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie PJ :grin: Nie uwzględniłeś balleta i kamikadzy. Myślę że kamikadze można byłoby zostawić na po sylwestrze, a balleta odpalić 1 stycznia razem z "niedobitkami" z 31 grudnia.

Mój plan będzie wyglądał mniej więcej tak :
Do sylwestra kompletna cisza, może kilka petard odpalę. Chcę jak najwięcej zostawić na 31 grudnia :grin:
Od samego rana strzelanie petardami hukowymi. Między godziną 19 a 23 co godzinę będę odpalał pomniejsze artykuły - ballet, katiusza, własny projekt ( czyli 2xsp040 skośnie skrzyżowane, tornado strike i sp039 ). Około godziny 00,45 ( od 24 do 00,45 jestem na głównym placu, oglądam pokaz i wznoszę toast :smile: ) Wyrzutnię będę odpalał w kolejności
trole :arrow: tyrant :arrow: uran :arrow: macrocosmos :arrow: wenus :arrow: sfinx :arrow: black cat :arrow: show of fireworks
1 stycznia strzelam pozostałościami z sylwestra :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja :

Sylwester:

20:00 2 małe rakietki z kung-fu
21:00 2 średnie rakietki z kung-fu
22:00 2 duże rakietki z kung-fu
23:00 kula z moździerza z biedry
24:00 2 małe rakietki :arrow: kula z moździerza :arrow: kula z moździerza :arrow: 2 średnie rakietki :arrow: kula z moździerza :arrow: 2 duże rakietki :arrow: kula z moździerza :arrow: 3 kule z moździerza :arrow: sfinx :arrow: 2 kule z moździerza , a w między czasie przed i po sylwku reszta dupereli z 2 kung-fu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...