Skocz do zawartości

Auchan


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W Auchan najwięcej towaru jest po 20.XII, w pierwszej połowie grudnia wystawiają tylko część asortymentu, poczekajmy do sylwestra i dopiero wtedy oceniajmy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Warto wszystko poza dużymi zestawami i wyrzutniami (maja jakąś 150strzałów za 450zł <lol>).
Promocję są zawsze po świetach i wtedy warto kupować w auchanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa oferta bym tam pojechał gdybym miał zamiar coś kupić ale niestety na stuff już więcej kasy nie wydam i tak dużo w tym roku pójdzie z dymem kaski:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa oferta bym tam pojechał gdybym miał zamiar coś kupić ale niestety na stuff już więcej kasy nie wydam i tak dużo w tym roku pójdzie z dymem kaski:P


ja też bym pojechał ale
-nie ma u mnie w miescie tego sklepu :cry: :mad: :cry:
-rodzice by mi już nie pozwolili kupić więcej fajerwerków :cry: :mad: :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dzisiaj byłem w Auchan i jeszcze nie ma fajerwerków ale myślę że lada chwila się pojawią. Pojadę jeszcze za tydzień w piątek i zobaczę zrobię foty i wrzucę. Zapewne będą jak zwykle Hestii :mad:

Pozdrawiam

PS. Jak ja lubię odgrzewać kotlety :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No way. W listopadzie nigdy nie było bo jeżdże tam w grudniu po 4-5 razy <lol234> tak więc orientuje się w tym. W pierwszym tygodniu grudnia chyba już są ale wtedy sie nie opyla kupować bo tydzień przed sylwkiem o wiele taniej jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tym roku spróbuje się wybrać bliżej sylwka do Auchana, bo w tamtym roku mieli naprawde niezłą wyprzedaż i wszystko duuużo taniej, a że mają hestie to za niewielką cene można jakieś ciekawe rzeczy wybrać, ponieważ co roku Auchan ma szeroką ofertę fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w auchanie i mają fajerwerki od 1 grudnia Narazie jeszcze dość drogo ale pracownik auchanu który był przy fajerwerkach mówił ze po świetach bedą niezłe promocje wiec dopiero wtedy tam pojade na zakupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jednak nie można za bardzo "ufać" ludziom na forum bo po napisaniu posta przez osobę wyżej wybrałem się do sosnowca do Auchana(jakieś 30-40km) i na darmo bo nic tak nie było oprócz zimnych ogni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Auchanie sosnowiec są podobno od poniedziałku , ale przejade się tam dopiero jutro - promocja :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś wie czy w Auchanie w Sosnowcu na 100% są petardy już? Bo zamierzam jechać dzisiaj i nie wiem czy jest sens znowu na darmo 60 km zrobić :/ I przy okazji w innych sklepach w Sosnowcu jest już coś? Carrefour Real

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jutro tam pojade. Mam nadziję że będą piccolaki bo głównie po nie tam ide :P kupie ze 3 paki rzymskich, 3 paki pszczół i 1 albo 2 paki piratek (polecam za taka cene) i ewentualnie wyrzutnie za 9 zł
Jedna uwaga: pod żadnym pozorem nie kupujcie tych rakiet "Flower box" czy jakos tak. Jak na 20 zeta totalnie sie nie oplaca, miałem je rok temu i mikroskopijne rozpryski (może temu że wysoko leciały) wydaje mi sie że już lepsze były te mniejsze niż większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wiecie już jest jest nowa gazetka z auchana z fajerwerkami?
Ciekawi mnie wyrzutnia 19strzałowa za ok 50zł , tak za 30zl w promocji i ten zestaw rakiet za 70zł.
Ciekawe jakie efekty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w sosnowcu w Auchanie, jest trochę tych fajerwerków ale ceny jakoś takie wysokie, kupiłem tylko 10 paczek piccolo, 2 paczki wulkanów, paczkę piratek, motylków tornado, i rzymskich ogni, wszystkie zestawy i wyrzutnie było za drogie jak na swoje rozmiary, resztę dokupię w biedronce

http://img185.imageshack.us/img185/4849/dsc00034pi9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...