Skocz do zawartości

Intermarche


NLBartosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki


Wie ktoś coś może na temat tegorocznej oferty IM? :rolleyes:

Nic specjalnego. Nie ma samoobslugi towar podaje sprzedawca... U mnie jest tylko 1 polka z fajerwerkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ehh... a ja jestem w Intermarche prawie codziennie i nawet pół złamanej petardy nie ma.

Byłem w piątek w Intermarche i w informacji powiedziano mi, że będą w tym tygodniu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tak sytuacja w Intermarche? Wiem, iż każdy sklep będzie teraz dysponował najprawdopodobniej innym asortymentem fajerwerków jednak mam prośbę żeby ktoś kto był w Intermarche zrobił albo zdjęcie lub też opisał co jest u niego w sklepie. Ja niestety nie mam w swoim mieście tego sklepu, a wiem że czasami są tam bardzo fajne fajerwerki i tanio przede wszystkim. Dlatego też jeśli ktoś już był niech napisze jak wygląda sytuacja a może się wybiore zachęcony cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, postaram się przybliżyć Wam, co znajduje się w InterMarche. Zacznę od kilku fotek:

http://ifotos.pl/img/DSC00023_qsrwqp.JPG
http://ifotos.pl/img/DSC00024_qsrwqr.JPG
http://ifotos.pl/img/DSC00025_qsrwqx.JPG
http://ifotos.pl/img/DSC00026_qsrwqn.JPG
http://ifotos.pl/img/DSC00027_qsrwqe.JPG
http://ifotos.pl/img/DSC00028_qsrwqw.JPG

Niestety zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale coś tam na nich można dojrzeć.
Fajerwerki różnych importerów. Podam jeszcze niektóre z tych, których nie widać:
Silver Cascade, Speed II, Bora Bora, duża wyrzutnia z Hestii jest z serii Exclusive, Sztorm Doskonały, Rubin 18, zestaw bodajże Powietrzne Linie. Pewnie jeszcze coś by się znalazło, ale więcej niestety nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie Intermarche. ^_^ Widzę że postawili na kilku importerów, a do tego dali całkiem niezłe ceny. Trzeby by się wybrać do IM.

A dragsteR, jak jest u Ciebie? Wydzielone stoisko z fajerwerkami czy po prostu można chodzić, oglądać i wkładać do koszyka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mam do was pytanie co byście z tego polecali tak do 25 zł bo chciałbym coś jeszcze dokupić do mmojegu stuffu

ten temat nie jest do układania stuff'u ... załóż temat to ci powiemy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A dragsteR, jak jest u Ciebie? Wydzielone stoisko z fajerwerkami czy po prostu można chodzić, oglądać i wkładać do koszyka? :)


Są to jakby 2 mniejsze stanowiska pośrodku sklepu niedaleko owoców. Jest oznaczenie, że towar podaje sprzedawca, ale spokojnie można przebierać, pakować do koszy, sprawdzać ceny przy czytnikach. Nie trzeba prosić nikogo o podanie towaru, chodzenie do magazynu i potem do kasy tak jak w Biedronce, ani też nikt nie ma pretensji, że sam się obsłużyłeś. Każdy z obsługi jest zabiegany i raczej ciężko byłoby to ogarnąć.
A czy ceny są niezłe? Jak na mój gust to takie średnie. Nie jest to Tesco, ale jakichś super okazji też raczej nie ma. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Są to jakby 2 mniejsze stanowiska pośrodku sklepu niedaleko owoców. Jest oznaczenie, że towar podaje sprzedawca, ale spokojnie można przebierać, pakować do koszy, sprawdzać ceny przy czytnikach. Nie trzeba prosić nikogo o podanie towaru, chodzenie do magazynu i potem do kasy tak jak w Biedronce, ani też nikt nie ma pretensji, że sam się obsłużyłeś. Każdy z obsługi jest zabiegany i raczej ciężko byłoby to ogarnąć.
A czy ceny są niezłe? Jak na mój gust to takie średnie. Nie jest to Tesco, ale jakichś super okazji też raczej nie ma. :P


Ale nie licząc Biedronki i Polo, to Intermarche ma u mnie w mieście najlepsze ceny. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej gazetce są:
zestaw fajerwrków kameleon 19.99 zł
fajerwrki tornado 7.99
fajerwrki spedd 2 17.99 zł
zestaw fajerwerków piromaniak 39.99 zł
wyrzutnia bora bora 19.99 zł
wyrzutnia ninja 7.99 zł
zestaw fajerwrków powietrzne linie 46.99 zł
wyrzutnia wariat 29.99 zł
wyrzutnia godzila 59.99 zł
fontanny silver cascade 2.99zł
wyrzutnia z fontanną gogo dance 19.99 zł
wyrzutnia 100 strałów 5.99 zł
zestaw rakiet best 12 rakiet 9.99 zł
rzymskie ognie 3 szt po 12 strzałów 4.99 zł

oferta obowiązuje do 28 grudnia do 31 grudnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Intermarche w nosie ma nowe przepisy :D
Można sobie wybierać, przebierać, macać.. Czyli po staremu... i dobrze :)

no w leroy merlin i w ikei tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Intermarche w nosie ma nowe przepisy :D
Można sobie wybierać, przebierać, macać.. Czyli po staremu... i dobrze :)

Znaleźli sposób na obejście przepisów, powiesili kartke "Towar podaje sprzedawca". Tak samo jest w bricomarche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Intermarche fajerwerki są przy kasie głównej. Większość na ladzie (można brać, oglądać, macać), a niektóre za szklaną szybką. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W Intermarche zostałem bardzo miło zaskoczony dwoma kostkami, miałem z nimi kontakt pierwszy raz

pierwsza to ATLANTA z Komety 1.2'' cena 50zł Efekt był genialny żeby nie użyć wulgarnego słowa :laugh: dała piękny finał

druga pozycja to KING CLAW również kometa (Kiedyś w Inter. to tylko Jorge chyba był ale w tym roku dominowała kometa) aczkolwiek kostka za 25zł, nie dużych rozmiarów również ogromnie zaskoczyła mnie wielkością efektów, mimo iż w środku było 16 rurek a nie była duża efekty wspaniałe i soczysty CRACLING :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Nie wiem jak u was w sklepach intermarche, ale u mnie w Ostródzie rozstawiło się stoisko chyba jakiegoś prywaciarza, asortyment super power, komety i tropica, oraz inni producenci. Ceny kosmiczne dla przykładu: paczka fp3 small/jc05 45zł, paczka achtungów komety p1212 25zł, 6 cyrkoblic komety tych dużych 15zł, paczka wulkanów kongo Jorge 25 zł :)tak dobrze przeczytaliście takie są właśnie ceny, jak spojrzałem na ten regał to mi sie śmiać zachciało :D jest też pełno wyrzutni, rakiet i innych pierdołek - ceny również kosmos, jak ktoś mieszka w moim mieście to nie polecam robienia tam zakupów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem jak u was w sklepach intermarche, ale u mnie w Ostródzie rozstawiło się stoisko chyba jakiegoś prywaciarza, asortyment super power, komety i tropica, oraz inni producenci. Ceny kosmiczne dla przykładu: paczka fp3 small/jc05 45zł, paczka achtungów komety p1212 25zł, 6 cyrkoblic komety tych dużych 15zł, paczka wulkanów kongo Jorge 25 zł :)tak dobrze przeczytaliście takie są właśnie ceny, jak spojrzałem na ten regał to mi sie śmiać zachciało :D jest też pełno wyrzutni, rakiet i innych pierdołek - ceny również kosmos, jak ktoś mieszka w moim mieście to nie polecam robienia tam zakupów :D



christmasexclaim.gifchristmasexclaim.gif Nie wierze :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...