Skocz do zawartości

Intermarche


NLBartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta jest naprawde zaje***ta :razz: :razz: :razz: napewno kupie tam King Konga i Festivala :wink::wink: za 140 zł to naprawde wspaniała inwestycja :D
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam pytanie:

Wie ktoś czy w Intermarche w Poznaniu będą fajerwerki? Bo ja mieszkam w Wągrowcu(WRC), a to jest 53km od Poznania. Pytam się ponieważ mi zależy na tych fajerwerkach, a w moim nie będzie, więc mógłbym pojechać tylko że w ciemno nie chce :/ Proszę mi dać znać na gg: 2346691 lub PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajerwerkach, a w moim nie będzie, więc mógłbym pojechać tylko że w ciemno nie chce :/ Proszę mi dać znać na gg: 2346691 lub PW.


Jest na to prosty sposób.

W dniu, kiedy będziesz wybierał się po fajerwerki, po prostu przed wyjazdem zadzwoń do oddziału Intermarche w Poznaniu i zapytaj się, czy mają asortyment. Dane kontaktowe masz tutaj:

http://www.intermarche.pl/sklepy,pokaz,85,0,0.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Intermarche. Zakupiłem wyrzutnię Borneo i Guliwer, rakiety Cassiopeia, zestaw Masters of fire, zimne ognie 1szt., 2 paczki korsarzy.
Gdy przyjechałem towar był elegancko wystawiony na sklepie było wszstko to co w gazetce. Nie widziałem tylko żadnych wulkanów i pierdółek typu zestaw korsarzy czy coś takiego. Ogólnie bardzo duży + dla tego sklepu za fajne fajerwerki w niskich cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem gdzie wrzucić więc daję tutaj. Myślę, że to w miarę dobry temat, szczególnie, że są to zdjęcia ze stoiska z fajerwerkami w InterMarche. Może u was w marketach też są takie? Wybór dość duży, ale i tak ceny bardzo wysokie a jakość produktów nie zachęca. Są to jakieś nieznane firmy np. Union Fireworks. Widać jednak wyrzutnię Joker firmy Kometa, ale nie jest ona do końca polska. :razz: Natomiast ta duża rakieta (Red Chrysantemium) pochodzi ze szwedzkiej firmy, której nazwy nie pamiętam (nie Svea) lecz niestety jest strasznie lekka, żeby nie powiedzieć pusta w środku.

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a4392b01f0b2ffd0
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ca3343139feed4b4
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1f61e98668594803
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7d0ae4eeaaeda223
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=955c74c19d140c5c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mój boże jakie ceny. Takie coś jak btman za 38zł. wyrzutnia mniejsza od BC za 120zł :lol::lol::lol: Kilka małych rakiet za 66zł :lol::lol: To się w głowie nie mieści jak można zawyżyć ceny. I takie mało doświadczone osoby to później kupują.

PS: Union Fireworks to jest inaczej Arka i ta firma ma świetne produkty. Filmy są na YT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest takie stoisko ,ale nie są to fajerwerki z intermarche. Stoją takie stoiska przed kasami. Ceny rzeczywiście z kosmosu np rakieta porównywalna wielkością do rakiety speed IV za 55zł :mrgreen: żałosne.

PS nie mieli nic przeciwko że robisz im zdjęcia? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w interze jak już zamykali, jako jeden z ostatnich klientów hehe - widać nawet na tych zdjęciach zaciągnięte żaluzje za stoiskiem. Sprzedawcy z tego stoiska wyszli trochę wcześniej i cyknąłem pare fotek na szybko. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Więc dziś pojechałem do intera no i są już fajerwerki :D FFajerwerki są firmy Jorge

Oto lista co zapamiętałem:
-Hot stars 89zl
-godzilla
-gogo dance
-petardy ABC
-jakieś fontanny
-coś jak FESTIVAL ale w zmienionej poligrafii i dużo taniej bo za 44zł :twisted:
-Hi-Tec
-Ufo
-coś jak rakiety fenix
-nie pamiętam nazwy ale wyrzutnia kątowa 20strzałowa :?: za cenę chyba 56zł
-faraon
-kapitan nemo

Tyle zapamiętałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dziś pojechałem do intera no i są już fajerwerki :D FFajerwerki są firmy Jorge

Oto lista co zapamiętałem:
-Hot stars 89zl
-godzilla
-gogo dance
-petardy ABC
-jakieś fontanny
-coś jak FESTIVAL ale w zmienionej poligrafii i dużo taniej bo za 44zł :twisted:
-Hi-Tec
-Ufo
-coś jak rakiety fenix
-nie pamiętam nazwy ale wyrzutnia kątowa 20strzałowa :?: za cenę chyba 56zł
-faraon
-kapitan nemo

Tyle zapamiętałem ;)


jeszcze w interze są:
- rzymiaki małe i duże (nie wiadomo czemu przy małych była cena 56zł. i parę tam groszy)
- Saturn missiles (25strzałów) 2.99zł.
- wyrzutnia imagine, ale nie pamiętam która
- petardy GROM
- rakiety diabolo
- zestaw rakiet (diabolo z whistling moon travels)
- wyrzutnia Szaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ale to jest Festival ?
Ilość rakiet się zgadza, wielkość też.
Jak tak to cena super, a pozostałe rzeczy to jak dla mnie nie warte uwagi. Super Show 6 za 30zł i wielka promocja, to już w Biedronce za 25zł jest.
Rok temu to np. było Borneo za 22zł, Guliwer 19zł.

Rzeczywiście Festival ma 15 rakiet, pomyliło mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nei jest festival bo festival zawiera 14 rakiet z czego 6x 2", 5x 1,65" i 3x1", a tutaj te 5 największych to będą właśnie 1,65" (41mm) tak mi sie wydaje z wyglądu także to jest jakiś inny zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Intermarche. Jest wszystko z ulotki - czyli fajerwerki Jorge i Super Power. Nic ponadto. Już miałem zrobić sobie zakupy. Niestety ceny jeszcze przed promocją. No nic, czekamy do 28 grudnia.

Przykładowe ceny na dzień dzisiejszy bez promocji:
JR2 Diabolo - 13.99zł
Hi-Tec - 16,99zł
Fontanna Butelka - 6,99zł
Super Show 6 - 38,99zł
Gogo Dance - 29,99zł
Rubikon - 18,99zł (BEZ ZMIAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem w Intermarche (Krotoszyn), fajerwerki już są, co ciekawe niektóre tańsze niż w ulotce.
Saturn Missile za 2.79 zl
Rzymskie ognie 10szt 5.99 zl

Więcej cen nie zapamiętałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saturn Missile za 2.79 zl


Co ? U mnie po 3,49zł :evil: W Bricomarche mają petardy z Jumbo ;) Kupiłem 12 rzymskich ogni za 4,99zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saturn Missile za 2.79 zl

Co ? U mnie po 3,49zł :evil:

Na ulotce jest napisane, że oferta obowiązuje od 28 grudnia. Musisz poczekać na obniżkę cen do tego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...