Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, IfYouKnowMe napisał:

@k4n4li4 ty masz na prawdę problemy psychiczne. Najpierw wszędzie piszesz o jakimś "pirorookie" i wmawiasz mi, że to ja jestem tym twoim idolem, a później wmawiasz komuś rzeczy, których nie ma.

W temacie WYRAŹNIE napisałem, że na Pirohicie opłaca się kupować wtedy kiedy są promocje. Tydzień temu był kod na 10% rabatu, teraz jest kod na 15%.

Jeśli ty to nazywasz wychwalaniem to na prawdę powinieneś udać się do lekarza i zacząć stosować leki.

Nie obrażaj użytkowników tego forum.Pojawiasz sie z nikąd i prowokujesz jednego z najbardziej aktywnych tu forumowiczów.Czepiasz się sklepu top 10.To ty masz jakieś psychiczne podejście do tego sklepu.Próbujesz za wszelką cenę obniżyć jego reputacje.Sklep trzyma poziom i jest jednym z lepszych w sieci.Zamawiałem wiele razy i w samych superlatywach mogę się wypowiedzieć.Wyluzuj trochę bo przez twoje halucynacje sklep może stracić klientów. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damian7878 napisał:

Nie obrażaj użytkowników tego forum.Pojawiasz sie z nikąd i prowokujesz jednego z najbardziej aktywnych tu forumowiczów.Czepiasz się sklepu top 10.To ty masz jakieś psychiczne podejście do tego sklepu.Próbujesz za wszelką cenę obniżyć jego reputacje.Sklep trzyma poziom i jest jednym z lepszych w sieci.Zamawiałem wiele razy i w samych superlatywach mogę się wypowiedzieć.Wyluzuj trochę bo przez twoje halucynacje sklep może stracić klientów. 

Musimy się zgłosić do sklepu po jakiś rabat za to, że ich bronimy ?

Sklep jak sklep taki jak inne a rzucili się bo jakieś petardy 2 czy 3 złote drożej :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki prawy jesteś a bym się nie zdziwił gdybyś sam miał kilka kont i minusował damiana

 

Akurat przeważnie nie ja zaczynam ale prawdą jest,  że mnie ten typek triggeruje i normalne,  że się włączam do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Paczka doszła kilka dni temu bardzo dobrze zapakowana, wszystko byłoby spoko "ale"...

 

Załapałem się na promocje BF, między innymi przysługiwała mi darmowa wysyłka.

Po złożeniu zamówienia okazało się, że naliczyło mi koszty wysyłki. Następnego dnia zadzwonili w celu weryfikacji telefonicznej i pracownik sam napomniał, że niesłusznie naliczyło wysyłkę i dorzucą coś do zamówienia o takiej samej wartości.

Zgodziłem się, po paru dniach przesyłeczka przyszła, rozpakowałem i okazało się, że rekompensaty za wysyłkę nie ma :)

Mówię, pewnie natłok pracy mają w tym okresie i po prostu zapomnieli. Napisałem maila, jak wygląda sytuacja i do dnia dzisiejszego nie dostałem odpowiedzi.

Wydaje mi się, że Panowie olali mnie z góry na dół, dlatego też postanowiłem opisać sytuacje na forum.

Nie chodzi tutaj o wartość, ale o sam fakt i podeście do klienta.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Wspaniała promocja -30%, pierwszy raz w życiu otrzymałem paczkę w mniej niż 24h szok. Szybko, tanio, profesjonalnie mimo że już produkty w przecenie otrzymałem mały gratis który jak zawsze cieszy. Polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy początek 2024 roku. Rozpocząłem już zbieranie mojego stuffu na Sylwestra 2024/2025 i właśnie pierwsze zakupy na noworocznych wyprzedażach rozpocząłem od fajerwerkimarket.pl gdzie założyłem moje konto klienta.

Moje pierwsze zamówienie w załączniku. 

Bardzo dobre ceny, ekspresowa obsługa - z rana zamówienie, a przesyłka na drugi dzień już u mnie. Do zamówienia jako gratis dostałem dwa fajne rzymiany. 

Gorąco polecam tą firmę. Na pewno złożę tam nie jedno zamówienie. 

zamówienie_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...