Skocz do zawartości

• Do Sylwestra pozostało:

KOmeta

s-piro

Zdjęcie

fajerwerkimarket.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1285 odpowiedzi w tym temacie

#1281 Kamil™

Kamil™

New Generation

• Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 07 October 2017 15:54

No to tak. Chciałem sie tutaj nie wypowiadać, ale w takim układzie nie ma co trzymać języka za zębami.

Mięsiąc temu zamawiałem i dokładnie taka sama sytuacja z kurierem. W moim przypadku na paczce był błąd w numerze telefonu może u Ciebie jest to samo. Więc zamieszaniu raczej niestety winny był sklep. Zadziwiła mnie ta sytuacja zwłaszcza, że na wydruku zamówienia był poprawny. Na przesyłkę czekałem jakieś półtorej tygodnia. Oczywiście wszystko się później wyjaśniło lecz niesmak pozostał.

Ta firma kurierska jest beznadziejna i to nie ulega wątpliwości. Nie tylko ja tak uważam.

Wielokrotnie byłem zmuszony korzystać z ich usług i nigdy nie było dobrego kontaktu.

Uważam, że powinni Państwo zastanowić się nad współpracą z inną firmą :)

Oczywiście co do samego sklepu nie mam większych zastrzeżeń. Mają szeroką gamę kostek i wszystkich innych pierdół w przystępnych cenach.

Kilka sezonów temu ceny mieli zdecydowanie za wysokie lecz teraz zmieniły się bardzo na plus. Dorzucają fajne gratisy co jest bardzo przyjemną opcją.

No i na koniec dopowiem jeszcze, że potrzebne jest znalezienie nowej techniki zwijania lontu. Wiadomo, że jest łamliwy to fakt ale przyznam szczerze że bym sie powstydził coś takiego wysłać ;) Podejrzewam, że sami Państwo nie chcieliby z czymś takim pracować. A jeśli nie ma jakiejś kostki na stanie to skonsultowanie wymiany powinno być rzeczą normalną. Zostałem postawiony przed faktem dokonanym. Tak tylko piszę, bo może dzięki temu ktoś inny uniknie nieprzyjemnej sytuacji.

Liczę na to, że zamawiając następnym razem wszystko będzie ok :)

Pozdrawiam zespół FM

#1282 Mouthes

Mouthes

Top 10

• Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 07 October 2017 16:18

Dziękuję za szczerą wypowiedź, jeśli kurier dobrowolnie nie dostarczy paczki ja nie mam zamiaru się za nim uganiać i dzwonić rozwiązywać sprawę. Po prostu kurierowi nie chciało się wczoraj ruszyć swoich czterech liter by dostarczyć mi paczkę dlatego wpisał awizo. Zamawiałem już z tego sklepu i za pierwszym razem nie było problemu ale teraz? Nie mam słów do opisania, po pierwsze fajerwerki zamówione miały zostać "wystrzelone" dziś w dzień moich urodzin ale jak już zobaczyłem brak paczki wczoraj załamałem ręce.. Koniec nie mam czasu uganiać się za tą firmą kurierską i tracić nerwy czekając na połączenie z BOK.. Jeśli paczka przyjdzie to przyjdzie jeśli nie to nie. Właścicielom sklepu radzę wpisać nazwę firmy i sprawdzić opinie o kurierze, sama opinia z gwiazdek odstrasza. Radzę zmienić przewoźnika taka moja opinia.

#1283 Mouthes

Mouthes

Top 10

• Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 09 October 2017 09:58

Paczka przyszła dziś :) Kurierem był miły (młody) chłopak, przed dostarczeniem zadzwonił i wszystko pięknie ładnie. Wszystko bardzo dobrze zapakowane jedynie wyrzutnia miała mały mankament którym była rozerwana folia na spodzie i lekko ułamany kant ale stoi równo :) Gratis bardzo miły i trafiony :) Dziękuję bardzo i sklep oczywiście polecam tylko kurier do najlepszych nie należy ;)

#1284 hl1030

hl1030

BANAN

• Użytkownik
  • 278 postów

Napisano 09 October 2017 21:56

Takie uroki organizacji na ostatnią chwilę.....

#1285 Bartosz

Bartosz

Exclusive

• Użytkownik
  • 611 postów

Napisano 14 November 2017 20:10

Paczucha z FM właśnie dotarła. Zamówienie złożone w sobotę, wysłane w poniedziałek, a we wtorek już u mnie. Szybko, sprawnie i bez problemów. Na stronie duży wybór towaru, a ceny jedne z niższych wśród sklepów online. Moje wrażenia na duży plus.

#1286 Smoke9123

Smoke9123

Korsarz

• Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 15 November 2017 20:03

Sklep polecam jak najbardziej :biggrin:  Paczki dobrze zapakowane oraz zawsze jakiś gratis.

A teraz fotka nagrody nr1 z konkursu którego losowanie odbyło się u Machonego na live ;)

https://www.fotosik....04bb45f0e0a77f4

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych