Skocz do zawartości

fajerwerkimarket.pl


cinek609

Rekomendowane odpowiedzi

saek a ty na co wysylales tez na przejazdowo?

[ Dodano: 2007-12-15, 20:03 ]
a mam jeszcze jedno pytanie w ile przyszedl wam emajl potwierdzajacy bo mi przez 5 minut juz nieprzychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilgotność to raczej wina drogi przez jaką musiały przejść te fajerwerki. a co do gratisów, to dostałeś naprawdę fajne mini-wyrzutnie Saek... wiem bo miałem je nieraz :D są z Komety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła paczka od fajerwerkimarket. Zamówienie złożyłem 5 grudnia, paczka dotarła 15 grudnia. Koszt to 131.50 zł w tym 20 zł przesyłka.
Ogólnie OK choć towar jest trochę wilgotny żeby nie powiedzieć mokry!!!
Dostałem jeszcze takie oto gratisy : http://www.oranek.user.icpnet.pl/rt


jakiego gratisa dostałeś bo link nie działa ściąga się coś niewiem jak to otworzyć :P
a nie już ok wszystko wyrzutnia regge i techno widze ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem w piątek kasę będę miał niedługo fajerworksy jak wszystko ok pójdzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ ja dzisiaj wplacilem to chyba pod koniec przyszlego tygodnia dojdzie ;]

[ Dodano: 2007-12-16, 17:22 ]
Mam problem zamowilem na http://fajerwerkimarket.pl wyrzutnie dont worry i niezauwazylem ze ona jest Na zamowienie, czy to podwyzszy koszt lub opozni przesylke?
moze ktos wie cos na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalq jesli produkt jest na zamówienie to prawdopodobnie wysyłka bedzie opóźnieona. Ale jeśli nie przyszedł do ciebie email z informacja ze nie da sie sprowadzic tej wyrzutni. To myśle że przy duzym szczęsciu przesylka zawita u ciebie w domu w piątek.


Ps: Dzisiaj przesyłka miała byc...ale nie ma:( No cóż czekam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ziomek dzwonil ze sklepu o 22 :P i mowil ze zamiast tego dali thunder raina i ze we wtorek beda wysylac i w srode powinno byc. Napisal jeszcze ze jakies gratisy dali do paczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj (18.12.2007), dziś zostało to zamówienie potwierdzone, przelew zrobiony. Myślę że w piątek(28.12) przyjdzie najpóźniej paczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalus widze ze albo sie nieznasz i piszesz posty zeby sobie nabic troche albo lubisz bajerowac. Ja wyslalem kase w sobote zamowilem w sobote wyslali mi wczoraj rano i piszesz ze w piatek,czwartek powinno dojsc , a juz do pyromana piszesz ze moze sie spodziewac jutro albo w czwartek , zastanow sie co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj już wysłali paczkę do mnie to kiedy powinno dojść?? mieszkam w białymstoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło wczoraj ;pp przedwczoraj już wysłali więc bardzo szybko dobry kontakt polecam!! ahh i te gratisy ich;)) dostałem lampe alladyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...