Skocz do zawartości

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zdjęcie

Hurtownia "Pionier" w Gliwicach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Marcin_Pce

Marcin_Pce

Super Show

• Użytkownik
  • 343 postów

Napisano 25 grudzień 2016 07:38

Kometa i Triplex.
Na stanie mają super crackery np.
Ceny wyższe niz w tamtym roku co chyba zaskoczeniem nie jest.

#42 scully

scully

Circoblitz

• Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 30 grudzień 2017 17:43

Byłem w hurtowni. Dla fanów mocnych petard hukowych - niestety nie ma oryginalnych fp3 Jorge ani jc05. Natomiast są 2 rodzaje ja to nazywam podróbek fp3 ale mają miękki korpus i pewnie będą strzelać tak słabo jak pp3 Komety. Są w cenie około 10zl nie pamiętam dokładnie.

Moje skromne doświadczenie mi podpowiada , że jak jest słaby korpus i poddaje się w palcach na ściskanie to będą słabe. Póki co się nie zawiodłem i się to sprawdzało. I nec mają niższy 2g z tego co pamiętam. Niby nie mają CE ale co mi po tym jak o jest słabe na bank.

potwierdzają to klasyczne Dum BUum od Klasek korpus miały miękki (w 2015 kupował w Etna ) i strzelały tak samo jak fp3 Jorge z twardym korpusem.... coś w tym jest .

Tłok spory ale w hurtowni też sprzedają detalicznie bo ludzie się zloszcza , że muszą tyle stać w kolejce która nie raz była bo paręnaście metrów za drzwi sklepiku.

#43 Merik

Merik

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 30 grudzień 2017 20:03

A ogólnie dużo jeszcze jest piro do wyboru czy już raczej resztki? Bo dopiero jutro rano się tam przejdę.

#44 blubencjusz

blubencjusz

New Generation

• Użytkownik
  • 191 postów

Napisano 30 grudzień 2017 20:52

Byłem tak kilka dni przed świętami, wybór spory ale głównie komety i troche jorge/triplex.Scully pewnie piszesz o tych Demonach, szału nie robią są słabsze od fp3 nwp na 100%.
https://imgur.com/a/7D660

#45 scully

scully

Circoblitz

• Użytkownik
  • 58 postów

Napisano 31 grudzień 2017 07:56

Byłem tak kilka dni przed świętami, wybór spory ale głównie komety i troche jorge/triplex.Scully pewnie piszesz o tych Demonach, szału nie robią są słabsze od fp3 nwp na 100%.
https://imgur.com/a/7D660

Nie tam były inne udające fp3 a może to demony były... ? W każdym bądź razie miały miękki korpus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych