Skocz do zawartości

JW4008 Sajgon


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

kupiłem tą wyrzutnie z ciekawości, efekty dość fajne, sporej wielkości, na pewno nie można nazwać tej wyrzutni niewypałem, jednak czegoś mi brakowało :)
Moja ocena 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Miałem tą kosteczkę w tym roku na sylwka. Powiem jedno efekt jest piękny, te opadające gwiazdki do ziemi ( dosłownie) wyglądają genialnie.

Oto filmik mojej produkcji filmowany z odległości ok 30 m (wybaczcie że nie ma samego momentu odpalania ale bateria siadła) :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Miałem tą kosteczkę w tym roku na sylwka. Powiem jedno efekt jest piękny, te opadające gwiazdki do ziemi ( dosłownie) wyglądają genialnie.

Oto filmik mojej produkcji filmowany z odległości ok 30 m (wybaczcie że nie ma samego momentu odpalania ale bateria siadła) :D






Mam pytanko czy tą wyrzutnie miałeś już po CE czy nie ?

Pozdrawiam KrychFire :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie mimo oznaczeń wyrzutnia wyglądała wspaniale jak stałem ok 20 m od wyżutni i iskry leciały mi na głowę , natomiast u ciebie ta kostka wygląda faktycznie nieciekawie. Po drugie czym nagrywałeś ten film komórką ? Efekt jest wogóle jakiś taki pomarańczowy i trochę inny niż w moim filmie. Może zmienili efekt jak myślisz ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film nagrywany aparatem. Efekt był lipny. W tym roku kupię może go jeszcze i ogarnę czy to była jakaś pomyłka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tym roku postanowiłem zakupić tą wyrzutnie i ją przetestować bo są różne o niej opinie, mam nadzieje, że się na niej nie zawiodę, a na filmach widać, że efekt opada prawie do samej ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tym roku postanowiłem zakupić tą wyrzutnie i ją przetestować bo są różne o niej opinie, mam nadzieje, że się na niej nie zawiodę, a na filmach widać, że efekt opada prawie do samej ziemi.


Będziesz ją odpalał przed listopadem, czy czeka na Sylwestra?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

To mój filmik

https://youtu.be/wlSCCilWwM0

 

Wyrzutnia naprawdę wspaniała.Nie spodziewałem się,że jest aż tak piękna.Filmik,który dodałem tylko w 10% pokazuje piękność tej wyrzutni.Sajgon wymiata.Nie wiem czy to nie najlepsza 49tka jaką miałem a trochę ich już widziałem.Zrobiła niesamowite wrażenie.Ma ogromne rozbryzgi,jest bardzo głośna,te trzeszczące złote a właściwie bardziej brązowe palmy powaliły na kolana.Uważam,że wypada jeszcze lepiej niż np. triplexowskie txb499 i txb593.

Kto jeszcze nie miał niech żałuje...to trzeba zobaczyć :)

Dodam,że filmik nagrywany był z prawie 40m.

Polecam tą niezwykłą wyrzutnię w 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...