Skocz do zawartości

K0204-12 Korsarz/Hammer Petard


dyzio1313

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Hammer petard mają dwa plusy: 1.Dużo prochu jeśli ktoś rozbiera je na części, 2. Są czasami głośniejsze od Achtungów... Minusy tych petard (opakowań) to to że jest ich w opakowaniu tylko 12 sztuk.. Polecam te petardy tym co nie lubią przepłacać w zwykłe petardy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja mialem te petardy kupielm sobie 5 pazcek za 1,79 kolo mnie sa w sklepie nawet glosne glosniejsze od paczki korszarzy na nastepny rok tez kupi e 5 paczek :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są super głośne ale moim zdaniem są za drogie



a po ile je kupowales bo ja w leader price za 1,79zł ;p;p i 1 wyrzutnie za 8zl i 2 pazcki picolo;p;p;p i wyszło mi 11,79zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są super głośne ale moim zdaniem są za drogie

Ta szczególnie, że kosztują koło 2 zł za 12 sztuk, a naprawde się opłaca mam jesczze 2 opakowania, efekt na otwartej przestrzeni jest piorunujący, strasznie głośno

POLECAM !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja je kupuje w opakowaniach 50 sztuk za 7 zł, to jest normalne k0204 Hestii, w każdym bądź razie produkt dość mocny i bezpieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzi mocne petardy, kiedyś z kuzynkiem dawaliśmy na nie kamienie (płaskie, 30x30 m/w) i oddalaliśmy sie i powiem że podnosiło je, a huku ile było i zabawy :D zdecydowanie polecam na zabwae w dzień w sylwestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
są super głośne ale moim zdaniem są za drogie

Ta szczególnie, że kosztują koło 2 zł za 12 sztuk, a naprawde się opłaca mam jesczze 2 opakowania, efekt na otwartej przestrzeni jest piorunujący, strasznie głośno

POLECAM !


sory pomyliło mi się chodziło mi o grand boomb :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w tamtym roku Hammer Petard prawie mi w łapie wybuchł ale huk jest extra jak na taką cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem je na tego sylwka i odpaliłem trochę ich... Jeden wsadziłem do rurki huk taki normalny
:P odpaliłem koło samochodu i włączył się alarm, wsadziłem do butelki i zamknąłem ją, rozsadziło butelkę, odpaliłem normalnie i sąsiad mnie opieprzył... Potwierdzam znowu huk świetny, ale 12 na paczkę to strasznie mało, bardziej opłacalne są V-Power'y 100 sztuk a huk podobny :) ... na zabawę 30 i 29 w sam raz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardo głośne .... , ale moim zdaniem bardziej się opłacają super cracker ( czu jakoś tak )
z jorga huk podobny 12szt. ale cena mniejsza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
dobra petardka slychac ja na 20 m kwadratowych

Ciekawe jak to obliczyłeś :???: .


slychac ja chyba na 100 metrach kwadratowych(10x10) bo 20 to gdzies 4x5m :grin:

kolo mnie te petardy sa za 1,50 paczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Bez urazy ale co to za różnica ile sztuk jest w paczce jak chcesz żeby było wiecej to se kup kilka opakowań chyba że wam chodzi o to że jak by bylo wiecej w paczce to by byly tańsze :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...