Skocz do zawartości

Lublin - sklepy i hurtownie


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi


Jest dobrze ale spodziewałem się większej liczby zainteresowanych :)



Rzecz w tym, że większość osób interesujących się pirotechniką już od kilku tygodni/miesięcy kompletuje swój sylwestrowy zestaw, a teraz przeważnie uzupełniają braki i szukają drobnostek. Z kolei sezonowcy zaopatrzą się w marketach i pobliskich punktach okresowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie chester
W następnym roku radze ogłaszać się jeszcze przed sezonem sylwestrowym, wtedy na pewno zainteresowanie z naszej strony będzie większe.

Życzę udanych żniw na przeciętym Kowalskim :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dzięki za zainteresowanie :) Faktycznie widocznie to tak już jest, może za rok będzie lepiej :) Wcześniej niestety też zajmuje się innym towarem tzn kalendarze i teraz wszystko mi się kumuluje stąd ten brak czasu :) Dla zainteresowanych prześlę cennik ale potrzebuje adresy email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakupy u chester'a !
Nie dość, że ceny hurtowe to do tego można wynegocjować rabacik :)
Bardzo się ciesze, że w końcu u nas w Lublinie można dostać produkty Jorga, ponieważ wcześniej było to właściwie niemożliwe i praktycznie we wszystkich sklepach dominowała Hestia. Dzisiaj byłem z userem hl1030 odebrać zamówione wyrzutnie przed wcześniejszym kontaktem przez telefon.
Reasumując, bardzo polecam zakupy u tego Pana - bardzo dobry kontakt, i naprawdę super ceny ! Jeszcze raz gorąco polecam, bo naprawdę warto ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wypowiedz Artur jak najbardziej pozytywnie i zachęcam wszystkich z lublina, okolic do zakupów u pana Chestera oczywiście obowiązkowe (+18)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
dołączam się do pytania. Gdzie można w Lublinie zaopatrzyć się w fajerwerki dobre i w przystępnej cenie? Pomijając fakt zakupów w Realu, Carrefourze, Biedronce, Lidlu, Tesco, Leclercu itp. Czy można dostać jakoś w Lublinie FP3 (duże) taniej jak za 20 zł? Są jakieś miejsca gdzie się to sprzedaje, bo w zasadzie nie spotkałem się z takim czymś poza siecią. Czasu do Sylwestra pozostało bardzo mało, a w końcu Lublin miasto wojewódzkie, więc coś tam powinno się znaleźć. Proszę o szybkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam zakupy u chester'a !
Nie dość, że ceny hurtowe to do tego można wynegocjować rabacik :)
Bardzo się ciesze, że w końcu u nas w Lublinie można dostać produkty Jorga, ponieważ wcześniej było to właściwie niemożliwe i praktycznie we wszystkich sklepach dominowała Hestia. Dzisiaj byłem z userem hl1030 odebrać zamówione wyrzutnie przed wcześniejszym kontaktem przez telefon.
Reasumując, bardzo polecam zakupy u tego Pana - bardzo dobry kontakt, i naprawdę super ceny ! Jeszcze raz gorąco polecam, bo naprawdę warto ! :)


Witam,
mógłby się Pan nieco obszerniej wypowiedzieć o zakupach u chestera? Mam tu na myśli jaki posiada w swojej ofercie towar, w jakiej cenie oraz na jakich zasadach przebiega handel, czy umawia się z nim na tranzakcie, takie właśnie detale mnie interesują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,
mógłby się Pan nieco obszerniej wypowiedzieć o zakupach u chestera? Mam tu na myśli jaki posiada w swojej ofercie towar, w jakiej cenie oraz na jakich zasadach przebiega handel, czy umawia się z nim na tranzakcie, takie właśnie detale mnie interesują.

Jeden importer ( Jorge ), praktycznie wszystkie pozycje, które posiada ten importer w swojej ofercie posiada ten Pan. Umawiamy się w okolicach centrum handlowego Olimp przed wcześniejszy kontaktem telefonicznym. Piszemy na maila lub PW wiadomość z prośbą wysłania cennika, wybieramy interesującą nas pozycję, kontaktujemy się z chesterem, aby upewnic się czy interesująca nas pozycja z cennika jest aktualnie dostępna. Tak oto wyglądają zakupy u tego Pana :)
Jakie są ceny ? Powiem w skrócie - niższe niż na internecie :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat dość rozwinięty już i przedstawiony w sposób niemal wyczerpujący. Ale teraz takie zapytanie. Czy jest możliowść zakupów w hurtowni Jorge w formie detalu? Czy pozostaje tylko opcja hurtowa (i teraz główne pytanie tego posta) - Ile hurtownia Jorge uważa za hurt, i czy jest możliwość by dokonała ona wysyłki kurierskiej (coś na zasadzie sklepu on-line), tylko mi właśnie zależy na cenie. A jak wiadomo nie ma taniej jak w hurtowni (chyba, ze o czymś nie wiem). Zatem czekam na opowiedzi i dziękiza fatygę/pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam!
We wrześniu będę w Jorge i tym samym przywiozę trochę towaru i jak ktoś jest czymś zainteresowany to piszcie i mogę zebrać od was zamówienia najbardziej mi chodzi o kostki najlepiej takie co pakowane są po 1-2 sztuki czyli zazwyczaj 100 strzałowe itd.
Będzie możliwość wysyłki kurierem dla zainteresowanych :)

Mogę podesłać gotowe te kostki co są dostępne każdemu na e-maila
Ale zainteresowani niech piszą wszystkie możliwości bo mam jeszcze coś na stanie z mniejszych z tamtego roku więc może będzie :)
Odpisze na każde zamówienie co jest dostępne, a co nie czekam na zamówienia do 04.09.2012

Swoje pytania kierujcie na gerard.jaglewicz@wp.pl
Ceny otrzymacie całościowo jak podliczę wszystkie kostki :) oczywiście te osoby co u mnie robiły zakupy to wiedzą , że warto :)

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nasza oferta skierowana jest do klientów hurtowych, sklepów i hurtowni. Jesteśmy regionalnym dystrybutorem fajerwerków marki JORGE na terenie Woj. Lubelskiego.

 

Duża różnorodność (ponad 150 rodzajów) oferowanych przez nas produktów pozwoli Państwu wybrać towar, który zapewni satysfakcję nawet najwybredniejszego klienta, a wysoka jakość towaru zapewni klientom niezapomnianą i udaną zabawę.

 

Rabat w wysokości 5 % dla klientów z forum, na hasło: "FORUM"

 

w tym roku przy ul. Technicznej 4,

To jest plac gdzie mieści się centrum motoryzacyjne zaraz obok najnowszej części olimpu gdzie znajduje się kino .

Zapraszam

Prosze o wcześniejszy kontakt 530 017 352

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam, wiem ze temat troche umarl ale mimo wszystko postanowiłem napisać. Czy jest gdziekolwiek w Lublinie możliwość zakupu 2 stycznia fajerwerków? Wiem, że dzisiaj (1 stycznia) raczej wszystko jest pozamykane, ale może ktoś wie, czy jest możliwośc kupna gdziekolwiek Lublinie zarówno dzisiaj jak i 2 stycznia ?

 

Chodzi mi o sklep stacjonarny, internetowy raczej odpada chyba, że jest możliwość zamówienie przez internet i odbioru w Lublinie :P .

 

Tak mnie naszła ochota na postrzelanie dzisiaj, wiec prosze o w miare szybką odpowiedz.

 

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...