Skocz do zawartości

JR25 Exclusive Collection


matejson

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie w tesco te rakiety sa po 49,99zł :neutral: :roll: :roll: :cry: :cry:


narazie tak ale po świętach
na pewno stanieją i myślę że będą kosztować 30 zł


ehhh no i były w sylwestra za 40 zl w tesco... kupilem mimo ceny, bo myslalem ze to naprawde dobre rakiety. ale niestety mocno sie na nich zawiodlem, bo efekty porownywalne do rakiet(tych najwiekszych) z zestawu za 20 w tesco, co znaczy ze normalnie zestaw za 10 okolo :D szkoda, ale mimo to fajne na zabawe przed sylwestrem.


Moje były w srebnej obudowie...może zmienili efekt :roll: Mój film mówi za siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Te rakiety są wyjątkowe , lecą bardzo wysoko , ale nie wszystkie mają jakieś cudowne efekty.
Tylko połowa ma bardzo duże rozpryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmach od matejsona rakiety te ciągną złoty gęsty ogon, moje tak jak na filmie od Uricha miały srebrny ogon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nadruki sa takie same, tak samo jak opakowanie... Moze to sa dwie rozne serie, czy cos takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exclusive miałem w tamtym roku i teraz też. Bardzo fajne. Szeroki rozprysk, ładny efekt :P
Kupiłem za 30 zł za 4. Pod realem 1 kosztuje 39 zł a 4 kosztują 96 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rowniez sie zawiodlem, spodziewalem sie czegos lepszego. Wiara na osiedlu strzelala zarypiste rakietki, szkoda ze sie nie spytalem jakie. Kumpel kupil dwa zestawy EL DORADO-JA006, byly tam rakiety MAESTRO, tez ladniejsze od exclusive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Jedna z niewielu rakiet wartych kupna. Rozpryski duże, efekty egzotyczne i ciekawe. Lecą dość nisko więc efekt wydaje sie jeszcze większy. Polecam w 100% , biją na głowę speed IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedna z niewielu rakiet wartych kupna. Rozpryski duże, efekty egzotyczne i ciekawe. Lecą dość nisko więc efekt wydaje sie jeszcze większy. Polecam w 100% , biją na głowę speed IV


Prawda to są piękne i duże rakiety :)
Co prawda chciałem je zakupić na tego sylwestra ale niestety zdecydowałem się na więcej art.różnych niż na rakiety :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Nie no, co tu dużo mówić, rakiety po prostu bomba! Bardzo ciekawe, długo utrzymujące się na niebie efekty i olbrzymie rozpryski. Najlepsze rakiety, jakie kiedykolwiek miałem. Polecam każdemu, kto stawia bardziej na jakość niż ilość. Za rok z pewnością kupię je ponownie :xmas_smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Efekt strasznie się zmienił teraz są palmy i kolorowe gwiazdki szczerze efekt który był rok temu był minimalnie lepszy ale rakieta teraz i tak ma piękny efekt gdyż leci baaardzo wysoko i na koniec duży rozprysk dlatego dostaje 9,5/10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal są to wspaniałe i wielkie rakiety, ale wielkość rozprysków była trochę mniejsza niż rok temu, a rakiety leciały dosyć nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal są to wspaniałe i wielkie rakiety, ale wielkość rozprysków była trochę mniejsza niż rok temu, a rakiety leciały dosyć nisko.

Według mnie to leciały z 80 m do góry bo długo leciała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakieta jest Dobra jedynie w locie , bo leci i leci i leci nie ma końca oraz dobra w huku niczym Salute , a efekt średni . Filmy wszystkich 4-rakiet dam tutaj później ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Powiem tak najlepsze rakiety jakie do tej pory miałem.Rakiety wznoszą się dosyć wysoko do góry, potem zaczynają opadać z kilka metrów i dopiero potem następuje wybuch.Rozprysk jest potężny i piękny a na dodatek bardzo głośny.Jestem usatysfakcjonowany,że zakupiłem te rakiety i wreszcie je wypróbowałem.Moim zdaniem miażdżą droższe,cięższe i większe moon nighty,które nie przypadły mi do gustu.Polecam te znakomite rakiety w 100%! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...