Skocz do zawartości

Wygląd


Gość karmel5061

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie rozumiem po co zmieniac totalnie forum.. Po co mam sie przyzwyczajac do nowego jak stare bylo lepsze i wygodniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa górna strona tam to jest stare było lepsze nie ma porównania pomiędzy tym a starym to jest kwestia czasu i ustawienia wszystkiego dajcie na to trochę czasu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie aż żal mi was sie robi jak każdy tak płacze, że nie ma tego, nie ma tego :blink:
To jest dopiero wprowadzony nowy skrypt, dopiero teraz forum będzie iść tylko ku lepszemu i wszystkie potrzebne rzeczy typu SB będą!!!
Tylko wpierw wap musi rozkminić IPB i potem będzie już z górki.
Nie róbcie syfu, po prostu teraz forum będzie przechodziło "remont". Ktoś na tym forum mówił, że jak byśmy bali się nowych rozwiązań, to byśmy żyli w jaskini :)
I taka jest prawda.
Poczekajcie troche, to nie grudzień, że trzeba pilnie sie pytać o stuff czy coś, już atmosfera troche siadła, więc czas na zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi kamil to nie jest okres w którym forum jest bardzo nam potrzebne wystarczyło by wam 10min na rozkumanie całego forum ja pierwszy raz wszedłem też miałem pare problemów ale nie wystarczyło chwilkę popatrzeć poczytać i wszystko jasne
a co do twojej wypowiedzi Ponq kto powiedział że forum nie jest skończone ?? po prostu trzeba trochę zmienić poustawiać a nie żalić się gdzie się da dajcie na to trochę czasu do sylwka jest dużo czasu a wap też nie widzi cały dzień przed komputerem też ma swoje zajęcia obowiązki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ponq to byś miał forum zamknięte przez 2 tyg. Sam się zastanów co jest lepsze :lol:


Dlaczego forum mialo by byc zamkniete?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak SB będzie może nawet dzisiaj!
Co do reszty... do wszystkiego się idzie przyzwyczaić... już dawno brałem się za te przenosiny... nie wiem czemu marudzicie... będzie to tylko na plus dla tego forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Wap widzę, że udało Ci się ustawić sporo rzeczy tak jak sobie to wyobrażałem. Nawigacja po forum jest teraz na prawdę prosta dla użytkowników przyzwyczajonych do starej wersji. Układ tematów jest taki sam, sortowanie też. Mi tam na przykład nie zależy, żeby widzieć ile postów nie przeczytałem, czy ile ich przybyło od ostatniej wizyty. I tak przeważnie odruchowo przed wylogowaniem klikam "odznacz forum jako przeczytane" Kilka dni działania i wszystko stanie się jasne i nikt za starym forum nie zatęskni.
Widzę, że wszystko zmierza w kierunku większej integracji użytkowników m. in. opcje "znajomi", czy śledzenia wątków i paradoksalnie ignorowania niektórych użytkowników. Myślę, że to zaowocuje kontaktami również w realu i ściągnie większe zainteresowanie profi.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze się orientuje to nasze forum jest jedynym polskim forum o fajerwerkach na profesjonalnym płatnym skrypcie for a co za tym idzie tak jak fps mówi lepsze kontakty powinny być większe znajomości i zapewne nie jeden profesjonalny pirotechnik do nas dołączy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Jeżeli dobrze się orientuje to nasze forum jest jedynym polskim forum o fajerwerkach na profesjonalnym płatnym skrypcie for a co za tym idzie tak jak fps mówi lepsze kontakty powinny być większe znajomości i zapewne nie jeden profesjonalny pirotechnik do nas dołączy :)

Mam pytanie czy na forum pojafi się logo fajerwerków???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Jestem strasznie zaskoczony taką diametralną zmianą wyglądu itp. Na sktyptach się nie znam ale kto mi powie czym ten skryp różni się od poprzedniego tzn co na tym możemy zrobić czego na tamtym się nie dało. Fakt jestem trochę zagubiony i głównie brakuje mi Zobacz posty nieprzeczytanie [xx].

Myślę że z czasem się przyzwyczaję ale na tamtym forum czułem się "swojo" a na tym "nie swojo" ale to jest tylko kwestia czasu (mam nadzieję)


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma porównania pomiędzy tym a starym PHPBB by przemo to jedno wielkie G... które nawet dobrze nie funkcjonuje a IPBoard jest jednym z najlepszych for pracują nad nim prawdziwi profesjonaliści dlatego też nie jest on darmowy :) a co do funkcjonalności wystarczy zobaczyć ile masz opcji ile możliwości do wszystkiego idzie się przyzwyczaić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zasmucił mnie nowy wygląd itd. Jakoś tak mniej swobodnie się czuje. Mam nadzieje że się przyzwyczaje do tej stronki. Wydaje mi się forum mniej przejrzyste ale zobaczymy z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boshe! Przestraszyliscie mnie ! Jedyne co mi sie nie podoba to te anemiczne kolory... Mozna by je zmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooow... A już myślałem ze adres źle wpisałem nie no silnik invision jest lepszy od PHP o wiele,przynajmniej nie ma tych durnych problemów między innymi z logowaniem ale coś tak obco się na razie czuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja również myślałem że pomyliłem adresy :lol: ...Szczerze powiedziawszy już się trochę przyzwyczaiłem do nowego wyglądu forum, ale nadal jeszcze troszkę tęsknie za starym... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpadłem na forum pierwszy raz po zmianie to myślałem że jestem na forumpc.pl (ten sam wygląd).
Warto by było zmienić kolorystykę forum. Było by bardziej oryginalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...