Skocz do zawartości

Wygląd


Gość karmel5061

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karmel5061

Wam też zmienił sie wygląd na forum????I nie ma PW.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość karmel5061

już nie maa PHP przemo tylko IPB. Zupełnie inny rodzaj forum.



czyli oco chodzi prosze wytłumacz mi nic nie rozumie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

To znaczy że jest inny rodzaj forum :lol: Będzie więcej możliwości i w ogóle.


A gdzie jest PW????i gzie jest okoenko nowe posty....bo nie wiem,czy są jakieś nowe posty..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Pomyśl trochę, poszukaj. Jest wszystko :rolleyes:



gdzie jest SB???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Ja tam i tak spadam i nie wiem kiedy wejde na to "Super forum"............. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wap mówił wszystko dojdzie z czasem do perfekcji forum jest cały czas modernizowane a WP masz w górnym prawym rogu jak klikniesz na swój nick to pokaże ci się jedna z opcji "Komunikator (0 nowych) to jest PW a co do IPBoard jest to jedno z najlepszych for w praktycznie nie ma porównania do PHPBB by przemo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że trochę jestem zaskoczony ta nagłą zmianą w wyglądzie forum i to całkowitą. Hmmm nie moge znalesc SB xP a dzieki SB mozliwa jest najlepsza komunikacja więc pierwsze co to uruchomic sb, co do wyglądu to ten stary wydawał mi się lepszy chociaz ten jest nowoczesniejszy i do tego tez na pewno kazdy sie przyzwyczai. Jedyne co mi bardziej przeszkadza to to, że żeby zejść "na dół" forum trzeba troche pokręcic rolka czyli jednym zdaniem za duże to jest te wszystkie foldery itp ale oczywiscie wiem ze jeszcze bedzie sporo poprawek. Pozdrawiam, (lekko zagubiony xp ) Pioter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyluzujcie wszystko da się zmienić i naprawić. To jest uder construction a nie końcowa wersja. Chcielibyście mieć wszystko w godzinę a tak się nie da :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z was myśli że to 1h roboty a to nie jest zajęcie na 1h tylko trochę dłużej nie zmienił się sam wygląd tylko cały skrypt forum SB będzie na 100% tylko na to potrzeba czasu nie można zrobić wszystkiego na raz do sylwestra na pewno będzie wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest naprawde na miare new generazzioni. Trzeba się poprostu do tego przyzwyczaić i zapoznać się z jego użytkowaniem. Co do SB to prawda, że czym prędzej ruszy tym lepiej. Z kolei mnie wciaż wylogowuje mimo zaznaczonego kwadracika o automatycznym logowaniu, co nie miało miejsca przed zmianą. Ktoś ma podobny problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne problem jest po twojej stronie bo jeżeli bym by po stronie serwera lub skryptu forum miał by to każdy wyczyść ciasteczka i spróbuj ponownie jeżeli to nie pomoże sprawdź z innej przeglądarki np opera, ie, safari lub google chrome :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pokombinuję. A teraz jeszcze jedno pytanko, w profilu chcę uzupełnić swój numer gg i wyskakuje mi komunikat, że jest nieprawidłowy format. OCB ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka uwag, co do nowego designu forum. Po pierwsze dlaczego po kliknięciu w opcję odpowiedzi wstawia mi się cytat z ostatniego posta w temacie? Po drugie jak można ustawić tutaj opcję sortowania tematów tak jak było do tej pory, czyli na górze tematy, w których są najświeższe posty. O SB nie będę się rozwodził bo się pewnie pojawi, w końcu to "serce" forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W górnym prawym rogu masz opcje "Wyświetl nową zawartość" tam masz pokazane tematy w których był niedawno pisany post to powinno wystarczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Nieprzeczytane posty. Najwazniejsza opcja. Gdzie to jest???

przyłamczam sie do pytania!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo jak widać nie ma takowej opcji jedynie jest opcja "Wyświetl nową zawartość" która pokazuje w jakich tematach ostatnio pisano nowy post to powinno wystarczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...