Skocz do zawartości

Kaufland


pj.patryk

Rekomendowane odpowiedzi

a umnie w kauflandze europyro i mam pytanie miał ktoś tom rakietke za 15zl bo kupilem i chciałem wiedzieć czy sie opłacało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W tym roku też jest podział na rejony ? W jednym hestia w drugim Europyro ?

u Mnie jest i jedno i drugie także pewnie wszędzie tak samo. Lubelskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym moździerzu ? za 35zł ?? No i rakiety 2.5 :) Na pewno parę sztuk kupię. I też jestem ciekaw jak ta wyrzutnia za 50zł royal night hestii warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia... masakra.

Po czym to stwierdzasz ? Mam co roku 2-3 koski Hestii i zawsze jestem bardzo zadowolony efekty bardzo duzo i długo utrzymują sie na niebie Hestia przez ostatnie lata bardzo sie poprawiła ;) A w tym roku zawszkoczyła jeszcze tym ze ceny nie poszły w góre jak u innych tylko o kilka % w dół :)

 

 

A co myślicie o tym moździerzu ? za 35zł ?? No i rakiety 2.5 :) Na pewno parę sztuk kupię. I też jestem ciekaw jak ta wyrzutnia za 50zł royal night hestii warto ?

Sam sie zastanawiam nad tą kostką bo jak za tą cene to efekt bardzo ciekawy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia ? Hestię omijać z daleka to strata pieniędzy i cenią drogo. te najgrubsze rakiety wybuchy mają jak rakiety Best za 15 zł od jorge a te najmniejsze są zawsze najlepsze :xmas_tongue: raz kupiłem wszystko z Hestii na sylwestra 2012/2013 i się bardzo zawiodłem mimo że zaplaciłem 300 zł + 0 porządnego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnie z hestii są naprawdę ładne tylko troszeczkę droższe,co do rakiet to hestia ma dziadowskie jedne lepsze od drugich ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia ? Hestię omijać z daleka to strata pieniędzy i cenią drogo. te najgrubsze rakiety wybuchy mają jak rakiety Best za 15 zł od jorge a te najmniejsze są zawsze najlepsze :xmas_tongue: raz kupiłem wszystko z Hestii na sylwestra 2012/2013 i się bardzo zawiodłem mimo że zaplaciłem 300 zł + 0 porządnego efektu.

A czy ktos tu mówi o rakieta ?? Rozmowa jest o kostka ;) A co to cen to nie wiem gdzie ty masz drogo ... Hestia ma bardzo dobre ceny np. jorge podniósł ceny o 20-30% a hestia posła w dół o kilka % ;)

Co roku mam nowosci Hesti i zawsze maja bardzo dobre efekty :)

Denerwuje mnie to te ludzie którzy kiedys tam kupili koste i byłą nie dobra to teraz to sie cały czas ciagnie ze Hestia nie dobra ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał może ktoś zestaw tych 6-ciu rakietek z Europyro za 19.99zł? (są na drugiej stronie gazetki)
Warte uwagi, czy sobie odpuścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić z Hestii tą wyrzutnię za 20 zł i petardy piratka po 4zł ;p. Naprawdę dobrze łupią i jeszcze rzymiaki mogą być jak za tę cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie są w końcu te rakiety shell rocket czy tylko hestia ???

A gazetkę widziałeś? są, 2,5" po 17zł a 1,5" po 7zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...