Skocz do zawartości

JA026 UFO


Piter-Petarda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka jestem nowy , czy mozecie mi cos powiedziec o zestawie UFO ?? prosze


Miałem go na któregoś z sylwestrów tylko, że w starej poligrafii (inny wygląd zewnętrzny). Efekty jak na tą wielkość rakiet były oszałamiające. Piękne i duże kolorowe rozpryski. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to mnie wkurza w takich zestawach jedna rzecz.Mimo tego , że są tanie to nic poza tym.
Może jakaś frajda z tego jest , ale tylko dla strzelającego.Jest tego troche , tego nie komentuje , ale efekt pozostawia wiele do życzenia.Wiem , że do niektórych przemawia cena.Ale jaki jest sens kupować zestaw kilku rakiet , z efektem , którego praktycznie nie ma.Moim zdaniem lepiej niż coś takiego kupić petardy lub zbierać na następnego sylwa , albo chociaż piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to mnie wkurza w takich zestawach jedna rzecz.Mimo tego , że są tanie to nic poza tym.
Może jakaś frajda z tego jest , ale tylko dla strzelającego.Jest tego troche , tego nie komentuje , ale efekt pozostawia wiele do życzenia.Wiem , że do niektórych przemawia cena.Ale jaki jest sens kupować zestaw kilku rakiet , z efektem , którego praktycznie nie ma.Moim zdaniem lepiej niż coś takiego kupić petardy lub zbierać na następnego sylwa , albo chociaż piwo.


Nie wiesz co mówisz. Nie miałeś ich. Ja miałem i efekty były spore i kolorowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No ładne, ale bardziej chyba się opłaca kupić moździerz, niż to bo moździerz ma pobny efekt, ale bardzo ładne, również polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakietki z tego zestawu bardzo fajne , na sylwestra miałem dwa zestawy tych rakiet , jestem zadowolony z tych rakiet , na następnego sylwka też je kupie

Ktoś Ci w koncu doradzał je kupić....ehmmm :razz: Nom a ja w tym jak i w zeszłym roku miałem te rakiety. Są super jak na tej wielkości i nawet lepsze od niektórych typu Voo Doo. Super zestaw za tą cene :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja se na nastepny rok kupie z 3 takie zestawy tamten link byl do sredniej rakiety efekt wyjeb***y a co dopiero z tą wieksza rakietą wow :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość Felix

zależy to od sklepu jaki asortyment sobie kupuję ale w Tesco w tamtym roku (w warszawie
nie pamiętam na jakiej ulicy :D ) był ten zestaw ;) i w sklepie internetowym też powinien być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ej Nostra możesz odnowić link do filmu bo już został usunięty. Zastanawiam się nad tym zestawem żeby se przed sylwestrem postrzelać. Z góry thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po formacie nie mam tego filmu ;( chyba że gdzieś na płytce jest...

albo ktoś ma? to niech wrzuci :)

ale i bez filmu bierz w ciemno! hurtowa 10 zł, w tym 2 rzymskie i 9 rakiet, największe rakiwty tworzą nawet chryzantemy! mnie zszokowały pozytywnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam go co roku :P Szczerze mówiąc to był mój pierwszy zestaw :grin: .Jak na taką wielkość rakietki mają naprawdę duży rozprysk :) Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w plusie wieczorem ( kuzyn rano był i niebyło nic ) Chciałem UFO kupić ale niewiem czemu odłożułem go spwrotem . Chyba małym rozmiarem się spłoszyłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...