Skocz do zawartości

JA039 Hong-Kong


Jaworz

Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie źle odpalasz. Pszczółkę trzeba położyć na ziemi napisem do góry, a rakietę umieścić w rurce lub butelce. Tak zrobiłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zawsze wbijałem w ziemię ... i latały ... widocznie muszę wziąść butelkę i spróbuję odpalić ... Widocznie dla tego że nie dałem do butelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doberman nie zalogowany ;

Motyl nie wybucha, tylko kręci się i mieni się ładnymi kolorami... są dwie sztuki niestety jeden był u mnie nie wypałem ;( Karabinek który był w zestawie był b.dobry, narobił huku xD, petardy lontowe takie sobie ;] Rzymskie ognie strzelaly strasznie nisko, ale jak na tą cene jestem zadowoony, rakiet jeszcze nie próbowałem, dziś kupuje ten sam zestaw jeszcze raz, i jupitera ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pali sie bardzo dlugo ja ja zapalilem na około 5 minut i spalila sie moze 1/5 a pozniej zagasilem woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W tym roku miałem trzy takie zestwy. Oprócz tego miałem też inne fajerwerki więc został mi jeden. W temacie o taśmach petard dałem filmik tej taśmy JZ5 z tego zestawu. Jeszcze raz polecam. Powiem jeszcze że ceny detaliczne dochodzą nawet do 15 zł! A w biedronce tak tanio. Bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja jeszcze nie miałem przyjemności kupienia tego zestawu, na pewno jest bardzo dobry, cena tez dobra, (tego się dowiedziałem z poprzednich postów) jeżeli się gdzieś natknę na ten zestaw to na Sylwestra 2007/2008 kupie sobie od 3 do 5 takich zestawów. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioter, jest on w biedronce a cena zadawalająca miał kumpel w tamtym roku i rakiety nie takie złe, jak na wielkość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioter A po co ci aż tyle takich samych zestawów. Może kup Sfinxa zamiast paru tych zestawów o ile będzie w biedronce. Będziesz bardziej zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hong-Kong lub jak kto woli kung-fu , można również kupić w geant`cie za 10zł.


po 1 to teraz jest już Real

a po 2 nie wiadomo czy w ogóle te zestawy tam będą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioter A po co ci aż tyle takich samych zestawów. Może kup Sfinxa zamiast paru tych zestawów o ile będzie w biedronce. Będziesz bardziej zadowolony.


Chyba masz rację, a Sfinksa na pewno kupię, bo widziałem już jego efekty, i cenę także i musze przyznać, że ta wyrzutnia jest najbardziej opłacalna ze wszystkich jakie widziałem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tutaj takie małe przypomnienie fotki tego zestawiku :]KLIK

Napewno kupie sobie chociaż jeden...w biedronce zazwyczaj produkty są przed wigilią więc na pewno kupie i nakręcę film :]

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

[ Dodano: 2007-12-01, 11:47 ]

czy ktos wie do czego jest to takie jakby kadzidelko :?: wydaje mi sie ze do podpalania fajerwerkow ale niejestem pewien.


Tak, to jest do odpalania fajerwerków.
Miałem kiedyś takie coś i myślałem, że to jest zimny ogień :grin: Odpaliłem a tu nic, żadnych iskier :mrgreen:

to nie jest produkowane z myślą o fajerwerkach tylko jak to sie zapali to niema płomienia ale jest taki pachnący(lub śmierdzący)dymek , ale oczywiście że tym można odpalac fajerwerki bo sie długo pali nawet

[ Dodano: 2007-12-02, 10:28 ]
A tam do tego jakas zapalarka jeszcze jest? Długo sie pali :?:

MOD: Zobacz sobie posty stronę wcześniej.


ja wysłałem meila z zapytaniem czy jest zapałka sztormowa oto odp:

Witam

Dziękuje za zaiteresowanie produktami dostepnymi w sklepach sieci Biedronka.

W odpoiwedzi na Pana emaila informuje, że w zestawie fajerwerków typu KUNG- Fu nie za zapałki sztormowej.


Z poważaniem
Aleksandra Przeklasa
Biuro Obsługi Klienta
Region Południowy Wschód- Wojnicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w tym roku będą dostępne ten zestaw ... No mogli by cenę obniżyć na 6.99 :D


Będzie dostępny w Biedronce tylko że pod nazwą KUNG-FU i kosztował bę :mrgreen: dzie 7.99

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w tym roku będą dostępne ten zestaw ... No mogli by cenę obniżyć na 6.99 :D


Ej co ty chcesz obnizac jak to jest tanie za 7.99 to tanio bardzo tanio ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak tanio, 8 zł za 6 rakiet i sporo stuffu to zabawy przed sylwestrem...

moim zdaniem może konkurować z tym UFO, w UFO 9 rakiet za 10 zł ;) i wydaje mi się że są lepsze...

w tym roku jednak wypróbuję hong-konga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ogłosić uroczyście, że ten zestaw nazywa sie już teraz: "Kung Fu". (jakby ktos nie wiedział :wink: )

W gazetce z Biedronki którą miałem przyjemność otrzymać tydzień temu znajdowały się fajerwerki, a w nich właśnie ten zestaw. Osiem złotych to niedrogo, i wydaje mi się, że bardziej już nie trzeba obniżać jego ceny :wink: Ciekaw jestem efektów tych rakietek, myślę, że będą lepsze od diabolo bo są one miej więcej takiej samej wielkości. No cóż, teraz pozostaje nam już tylko czekać na dostawę fajerwerków do Biedronki w dniu 20 grudnia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...