Skocz do zawartości

TXB498 / TXB603 The Magic Key


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: TXB498/TXB603
Nazwa: The Magic Key
Efekty: Różnokolorowe peonie z cracklingiem
Zdjęcie: 1_5a2f2d3d63cd.jpg
Film: http://www.youtube.com/watch?v=kNdiROtw6ec
Cena hurtowa: 13 zł

Opis: Mała 16 strzałowa bateria o kalibrze 20 mm. Z niej również już strzelałem w tym roku. Nie spodziewałem się wiele obejrzawszy filmik. Jednakże gdy zobaczyłem jak spisuje się w akcji zmieniłem kompletnie o niej zdanie! Mogę ją z czystym sumieniem polecić każemu! Bardzo efektowne rozpryski z trzeszczeniem. Podobnie jak inne wyrzutnie z serii TXB60x na pewno pozytywnie każdego zaskoczy.

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają identyczne efekty, różnią się jedynie etykietką. Miałem w tym roku już TXB498 i strzeliła identycznie jak TXB603 na filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odpaliłem sobie wczoraj na wsi TXB603 i naprawdę była świetna!Jak za cenę 8.80zł jaką zapłaciłem to lepszego wyboru w tej cenie nie mogłem dokonać.Wyrzutnia ma dużą dynamikę,bo aż 16 strzałów w ok.18s,czyli praktycznie 1sh/sek. co za tym idzie efekt tak jakby utrzymywał się cały czas na niebie.Efekty były ogromne jak na ten kaliber,ale też wysokość na którą leciały pociski potęgowały jej rozpiętość.Moja ocena to: 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

na początku myślałem że będzie jakaś cienka ale jak kumpel ją odpalił to nie spodziewałem sie po niej takiego czegoś po tym kalibrze
Polecam ! teraz na FM jest po 8.80 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Wyrzutnia jak na swoją cenę rewelacyjna, obowiązkowa dla osób z małym budżetem. Ustawiłem 2 sztuki w układzie V, efekt boski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu Waszych postów postanowiłem kupić tą pozornie małą kosteczkę jednak po jej wielkości nie spodziewałem się zbyt wiele ale na żywo kostka wypadła wspaniale. :) Jak na jej wielkość i cenę efekt były bardzo duże i ładne.Polecam :)

PS.w tym roku Triplex przekonał mnie to siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Odpaliłem ją kilka dni temu.Kostka naprawdę ładna,efekty fajne i o sporej rozpiętości.Za 13 zł można pocieszyć się efektami dobrej wyrzutni.Z tej serii jest na drugim miejscu po magmie bo ta jest lepsza od niektórych kostek,które kosztują 3 razy tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jak dla mnie jedna z najlepszych tanich wyrzutni dostępnych na Polskim rynku. Miałem ją w zeszłym roku i z pewnością mogę ją polecić. 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...