Skocz do zawartości

Surex


wapster

Wasza ocena firmy Surex  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 1
      11
    • 2
      6
    • 3
      4
    • 4
      13
    • 5
      11
    • 6
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem ostanio kilka paczek zimnych ogni tej firmy i musze powiedzieć że są byle jakie (rączka ma zacieki z tej masy palnej przez co łatwo się poparzyć), cienkie (o poł milimetra cieńsze niż te z Hestii), łatwo się gną i łamią. Jedynym ich atutem jest bardzo niska cena przez co nadają się jedynie do samoróbek. Miałem też kiedyś okazje mieć rakiety tejże firmy i równiez były bardzo niskiej jakości, ale po niskej cenie. Stawiam 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

ja moge powiedzieć że mają świetne pokazy pirotechniczne, a pare lat temu to nawet miałem ich petardy piccolo, ani jednego niewypału, polecam tą firmę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje że stwierdziłeś te pokazy po moich filmikach :mrgreen:

Też tak uważam. Jedna z najlepszych firm robiących pokazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeże temat :D
Wczoraj odpaliłem kilka stroboskopów z Surexa.Efekt-miazga.Naprawdę,spodziewałem się dobrego prouktu,ale że aż tak pozytywnie mnie zaskoczy to nie wiedziałem.
Ostro dymi,świeci bardzo ostrym światłem przez ok. minutę.
Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeże temat :D
Wczoraj odpaliłem kilka stroboskopów z Surexa.Efekt-miazga.Naprawdę,spodziewałem się dobrego prouktu,ale że aż tak pozytywnie mnie zaskoczy to nie wiedziałem.
Ostro dymi,świeci bardzo ostrym światłem przez ok. minutę.
Polecam.


Tego sylwestra zakupiłem wyrzutnie Midnight Rider tejrze firmy za kwote 100 złotych. Powiem tylko tyle, że wielkość, czystość, głośnośc, nasycenie kolorów oraz długośc utrzymywania się efektu, bez porównania do wyrzutni Jorge. Rozpryski większe niż Achilles a cena 3 razy nizsza. Powiem tylko tyle - coś niesamowitego. Już nigdy nie kupie Jorge u nich za 100 złotych to nie da sie kupic nawet namiastki takiej jakości.

Film; http://www.youtube.com/watch?v=WGfeO-o6FOM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Surex jest importerem mniej znanym jeżeli chodzi o produkty amatorskie niż jorge czy triplex cy Tropic, fajerwerkimarket w swojej ofercie ma wielu importerów więc nie ma co porównywać ich oferowany asortyment.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było już powiedziane jest to mniej znany importer ale moje ocena to 4 ze względu na to, że gdyż miałem picollo było parę nie wypałów i zimne ognie tak samo.Ogólnie nie kupuje już produktów tego importera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...