Skocz do zawartości

P8601 Weapons Of Beuwulf (Super Power)


Banba

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: P8601
Nazwa: Weapons Of Beuwulf
Cena: 110zł
Zdjęcie: http://superpower.pl/catalog_images/809.jpg
Film:

NOWOŚĆ 2009
Możdzierz - 12 cylindrycznych ładunków: złoty pająk ze srebrnymi fleszami, czerwona palma ze srebrnymi fleszami, brokatowa korona z czerwoną dalią, wierzba srebrnych fleszy z czerwoną peonią, brokatowa korona w czerwoną, srebrny trzaskający deszcz, tytanowa złota palma ze srebrnymi fleszami, złota wierzba ze srebrnymi fleszami, kometa srebrnych fleszy, czerwona dalia ze srebrnymi fleszami, wielokolorowa peonia, srebrna, brokatowa korona.



:mrgreen: miał juz ktos moze? albo jakis filmik :mrgreen: na zdj wyglada nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nooo! To już konkretne efekty, a nie - jakieś tam "peonie". :mrgreen: A ile cali/ jakiego kalibru są te szelki? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
To moździerz cylindryczny i ... zszokowałem się po teście. Wykonanie pierwsza klasa -pomijam tubę bo jest ... średnia. Ładunki wyglądają jak "profesjonalne ładunki" a nie moździerz do "zabawy". Efekty opisane zarówno na pudełku jak i na samym ładunku.(każdy z 10 ma inny efekt!) Najładniejszym moździerz z klasy 1.4 z jakiego strzelałem !Niestety filmu nie nagrałem :(
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w posiadaniu tego moździerza.
Moją uwagę przyciągnęła masa pojedynczej szelki (są naaaprawdę ciężkie).
Ogólnie jest to papier owinięty w kawałek materiału zawiązanego sznurkiem , przez co wygląda jak sprzęt pro , ale wrażenie robi 12 różnych efektów.
Każda szelka ma inny numer oraz opis efektu , przez co łatwiej zorientować się co odpalamy.
Do tego sama rura jest plastikowa koloru żółtego , przez co z całością wiąże ogromne nadzieje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA wiem co to!
W piątek byłem w SP i mieli to wystawione i otwarte, gościu z SP mówił że to już jest wyższa półka moździerzy, także jeżeli mówili prawde to FireMan kupiłeś super moździerz ;)
Koniecznie daj film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FireMan wygląda na to, że zrobiłeś bardzo dobry interes. A BTW mam pytanie, od jakiej kwoty w Gromie można dyskutować zakupy po takich niskich cenach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem.
Ja robiłem tam zakupy za około 3 tysiące złotych , ale wcześniej umawiałem się z nimi telefonicznie.
Ceny mają naprawdę niskie - średnio 20-40% niższe niż w cenniku hurtowym Jorge :mrgreen:
Jednak na miejscu wisi kartka - (o ile pamiętam) "dla klientów detalicznych +50% do cen na produktach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście cena jaką zapłaciłeś to straszna okazja ( 110zł na stronie SP)... mimo wszystko szkoda, że jeszcze nie pojawił się filmik. Ja jutro zobaczę czy pod tesco pojawi się stoisko SP i zakupie to "cudo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: zastanawiam sie czy brać xD Fire man hah bys strzelił jedna i zapodał filmik czy sie opłaca :mrgreen: duzo osób bys uszczesliwił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Przecież widzisz że on tu nie wchodzi,bo może raz na kilka miesięcy więc odpowiedzi się nie doczekasz...
Na filmie niestety praktycznie nic nie widac,a sam przymierzałem się do zakupu tego mozdzierza i może go kupie,bo nie ma chyba lepszego mozdzierza od tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Najlepszy ladunek z cracklingiem z tego filmiku. Ale jezeli efekty w rzeczywistosci wygladaja jak na filmie, to mozdzierz nieoplacalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy nastały, że można legalnie na sztuki kupować bombki 2" a więc moździerz tak czy siak nie ma szans bycia :) 1 bombka z tego moździerza kosztuje około 10 zł a bombka 2" 6 zł... Ale amator w markecie i tak to kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu moj post został usunięty ?

Bo zapewne nie spełniał regulaminu, albo był zbyt mało obfity w treść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam !
Miałem je dwa lata temu, suuper efekt. Polecam puścić o 24 - nie wcześniej, bo wtedy mało ludzi zobaczy ten genialny efekt. Jak najbardziej polecam - warto wydać te 110zł niż kupować 10 moździerzy, które mają zerowy efekt. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polecam !
Miałem je dwa lata temu, suuper efekt. Polecam puścić o 24 - nie wcześniej, bo wtedy mało ludzi zobaczy ten genialny efekt. Jak najbardziej polecam - warto wydać te 110zł niż kupować 10 moździerzy, które mają zerowy efekt. ;)


Za 110 zl moge miec swietna wrzutnie, ktora z tym mozdzierzem nawet nie porownasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za 110 zl moge miec swietna wrzutnie, ktora z tym mozdzierzem nawet nie porownasz.


Niestety, rozmawiamy tu o moździerzu, a nie o wyrzutni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, rozmawiamy tu o moździerzu, a nie o wyrzutni.


Ktory uwazam za slaby i wole kupic wyrzutnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...