Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, piromen29 napisał(a):

Widzę że jest Triplex i Pyroco.

Pewnie podzielą ofertę sklepów na pół. Pyroco efektami i ceną zachęca. Co na to konkurencyjna biedra ?

znowu pewnie hestia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazetka z fajerwerkami z Lidla 2023 ***** Oferta fajerwerków Lidl 2023

Wrzucam na oddzielny serwer, bo tamto z oficjalnej strony Lidla z czasem zniknie.

 UXDGDFS.jpg   PN23NIr.jpg  

f1Yb5hM.jpg   Q3tbbHo.jpg

 isXu7Jf.jpg   NhmmZgo.jpg   

VlaL7uF.jpg   eB7LsCR.jpg

lI80MGI.jpg   56ZBcn6.jpg

RNQm4dz.jpg   bKOerez.jpg

97uQRmt.jpg  tWHOuxT.jpg

x8v0xik.jpg  gQZZr9B.jpg

6xURSKX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Moloch napisał:

Bad Boy to w końcu 30mm czy 20mm? :)

Niezły wałek zrobili. Całkiem nowa wyrzutnia, więc nigdzie nie można sprawdzić. Ktoś po świętach będzie musiał się przejść z linijką i zrelacjonować prawdę o małpie.

Na etykiecie ma 20 mm, na ulotce 30 mm, a strzela jak 25 mm, więc nie wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedział kalibru od 20 do 30 mm jak się trafi na produkcji. Wybierz sobie sam. Układali gazetkę na zasadzie kopiuj wklej a zapomnieli że może producent nie chcąc zwiększać ceny przyciął na wadze NEC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie robiąc zakupy przedsylwestrowe wrzucę do koszyka rzymskie ognie. Jakoś tak mam do nich sentyment :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BadBoy to pewnie będzie 30ka, sądząc po cenie i efektach na filmie - nawet na nim jest błąd i ta sama sytuacja, na wyrzutni 20 a na pasku pod filmem 30mm. To nie pierwszy błąd triplexa w przypadku marketowych wyrzutni.
Aczkolwiek jest jeszcze druga strona medalu, wyrzutnia shark attack z dino i analogiczna sytuacja - film 25mm, nadruk na wyrzutni 20mm. Po komentarzu pod filmem można stwierdzić, że triplex coś kręci, a do marketów trafiają wyrzutnie słabsze niż te z filmów. Ktoś powinien to zweryfikować jeszcze raz, może to tylko błąd nadruku, a rzeczywisty kaliber pocisku jest jednak wyższy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie popadajmy tutaj w paranoje czy jakieś teorie spiskowe, wątpie by firma typu triplex zaczęła robić takie przekręty na skale Europejską czy nawet światową, to co jest w gazetce - nie ważne na tytule filmiku z yt - nie ważne.. Najważniejsza jest informacja na produkcie bo to najbardziej prawdopodobna informacja z tych 3 wyżej wymienionych, dla niedowiarków zawsze przecież można wziąć przyrząd typu Suwmiarka i samemu zmierzyć średenice rurek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeroka oferta każdy znajdzie coś dla siebie różny przedział cenowy ogólnie to podoba mi się ta oferta. Wyrzutnia Mafia jest naprawde bardzo spoko moim zdaniem warta zakupu jak za 25 zł. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze wezmę jedna kostkę. Jak wypada rozpiętość bum bać do mafii? Wiem ,że trudno porównać te dwa efekty,ale zastanawiam czy warto dopłacić dyche. Jedna i druga wydaje się super kostka w uczciwych pieniążkach.  Mafia niby nisko wali ,więc powinno być wow.

Edytowane przez Homer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2023 o 12:39, pirowariat napisał:

Miał ktoś z Was Gigantice w ostatnich latach ? Jak ją oceniacie ?

Nie odpalałem osobiście, ale miałem sposobność obserwować w akcji jako widz. Zdecydowanie kopie i to z dużą rozpiętością, no i występuje w niej rzadki jak na markety układ strzelania \|/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mantis napisał(a):

Nie odpalałem osobiście, ale miałem sposobność obserwować w akcji jako widz. Zdecydowanie kopie i to z dużą rozpiętością, no i występuje w niej rzadki jak na markety układ strzelania \|/

Dzięki. Bo właśnie myślę czy to czy Red Sonia z Aldi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, pirowariat napisał(a):

Dzięki. Bo właśnie myślę czy to czy Red Sonia z Aldi

Ja mając te 2 do wyboru skusiłbym się chyba na Red Sonia jako, że ma wszystkie strzały 25mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Krzychu93 napisał(a):

Ja mając te 2 do wyboru skusiłbym się chyba na Red Sonia jako, że ma wszystkie strzały 25mm.

Dokładnie do tego samego wniosku doszedłem, może ciut mniej strzałów le wszystko 25 mm i 20 zł tańsza. Barona też wezmę 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja to trochę szydziłem z biedronki po tym co rok temu miałem a mafia niby chwalona wypadła bardzo słabiutko. Wszystkie 20mm zgasiły ją ja peta to nawet nie podchodziło do kiepskiej 20mm. Dla mnie to takie realne 14mm, chociaż po zerwaniu folii to bardziej jak 19-20mm ?😆

Edytowane przez Homer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2024 o 23:18, Homer napisał(a):

Ja to trochę szydziłem z biedronki po tym co rok temu miałem a mafia niby chwalona wypadła bardzo słabiutko. Wszystkie 20mm zgasiły ją ja peta to nawet nie podchodziło do kiepskiej 20mm. Dla mnie to takie realne 14mm, chociaż po zerwaniu folii to bardziej jak 19-20mm ?😆

u mnie też mafia niestety bez szału jak na 20mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...