Skocz do zawartości

Polo Market


Szatek185

Rekomendowane odpowiedzi

Co do dobrych tanich rakietek do zabawy kup sobie diabolo w billi za 15.99zl ;)

A oferta jest ciekawa napewno się wybiore po coś do Polo marketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tylko niestety nie ma u mnie billi :roll:.Byłem dzisiaj w Polo i kupiłem dwie wyrzutnie Stars Rain.Zastanawiałem się nad tymi rakietami za 10zł,wyglądały nawet nawet,ale ich nie wziąłem.Może jeszcze coś dokupię po świętach :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry mój błąd, pomylił mi się z wyrzutnią Aqua.Filmiku chyba nie ma, znalazłem tylko taki-http://www.youtube.com/watch?v=ereEgMh5QY0,ale chyba to nie ta wyrzutnia.Gdzieś na forum widziałem coś o niej,ale nie jestem pewien gdzie,chyba w SB coś o niej pisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Legionowa i mam torche lipe z polo market - jest tylko jeden i nie otrzymał on żadnych wyrzutni. Dlatego chciałbym spytać, czy jest ktoś z okolic warszawy, legionowa, nowego dworu i mógłby potwierdzić że polo u niego jest dobrze zaopatrzone... bym poprostu nie jechał 50km na marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gerard@ tych rakiet nie kupować!! to nie Diabolo.... :sad: muszę prochu dosypywać oraz porządną zatyczkę robić żeby bto jako tako wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiecie kiedy można się spodziewać oferty POLO MARKETU?


Ostatnio fajerwerki mieli od 22,gazetka wyszła chyba 20.W tym roku może byś tak samo,ale nie musi...Fajerwerki mogą być dopiero po świętach :angry:


ps:Rok temu polo nieźle mnie zaskoczył.Droga Hestia zamieniona na Tripka... :w00t: Teraz też liczę na miłe zaskoczenie(niekoniecznie zmiana importera,ale np.więcej wyrzutni czemu nie!).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej u mnie tak było rok temu, dwa dni przed wigilią brakło już kostek xd, szatek ostatniego TXB611 wyjął facetowi z gardła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest oferta Polo!Zapraszam do tematu "[ZDJĘCIA]Gazetek"!
Jak rok temu produkty są Triplexa,jak dla mnie z ciekawszych rzeczy jest kosteczka Sky Buster za 9,99zł(zwracam uwagę tylko na kosteczki ^_^).Jest też parę zestawów rakiet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem Ci w temacie do 20 zł raczej nic nie znajdziesz w polo, albo biedronka albo Tesco jak przecenią zestaw a6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odpowiedziałem Ci w temacie do 20 zł raczej nic nie znajdziesz w polo, albo biedronka albo Tesco jak przecenią zestaw a6 :)


Od tesco z dala! Chyba zeby przecenili o 50 %.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od tesco z dala! Chyba zeby przecenili o 50 %.


o 50 % to nie, ale 20 zł to bardzo opłacalnie jak na ten zestaw kolega miał go 2 razy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w wczoraj w polo mają dużo więcej niż w gazetce pokazane jest jakieś wyrzutnie 19Strzałów 25Strzałó 100Strzałów warto zajrzeć bo wydaje się tanio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...