Skocz do zawartości

Wybieramy termin wspólnych zakupów


velibrum

Wybierz dzień wspólnego kupowania  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 23 listopada
      4
    • 24 listopada
      15
    • 25 listopada
      6
    • 26 listopada
      2
    • 27 listopada
      13
    • Inn termin ( podaj jaki )
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

24 Listopad moim zdaniem najlepiej, bo będzie i szybko i wszystko co chcemy. ;)


Dla wielu osób tak , ale co mają powiedzieć np. te , które chcą kupić specjaliste i inne produkty Triplexa.
Moim zdaniem najlepiej byłoby podzielić zakup na dwie części i najpierw dostałyby paczki osoby , którym się śpieszy , a gdy już wszystko dotrze pozostałe osoby , które mogą zaczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam 27 listopada to pozwoli dokonać mi ostatecznego wyboru ewentualnie coś dobrać czy odrzucić :evil: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: chce zamawiac 25 listopad poniewaz moim zdaniem srodek tygodnia i kazdy powienine sie dostosowac :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko będzie , to ja nawet jutro mogę zamawiać :razz:

A na serio , jeśli dostawa była dzisiaj i jest specjalista i inne produkt z mojej listy , to 24 jak najbardziej mi odpowiada , jeśli ma być jeszcze dostawa od Triplexa , to moge się wstrzymać do 27.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, czy wszyscy będą zamawiać okaże się po podliczeniu głosów i sprawdzeniu ilości zamówien na pw, bo wszyscy wczesniej musieli to zrobic wiec tak jak sie podliczy to się okaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, czy wszyscy będą zamawiać okaże się po podliczeniu głosów i sprawdzeniu ilości zamówien na pw, bo wszyscy wczesniej musieli to zrobic wiec tak jak sie podliczy to się okaze.

Jesli ktos nie napisal na pw to naprawde nic sie NIE STAŁO!!!Wystarczy wpisac w temacie wspolne kupowanie kwote.Piszcie o tym jak juz w temacie wspolne kupowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie chodzi mi oto. chodzi oto żeby zamiast podliczania pw podliczyc same kwoty i glosy i wtedy bedzie dobrze podzielone wszystko. koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wszystkich powitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum.

Także chciałbym się przyłączyć do wspólnej akcji kupowania. Mi 24 listopada odpowiada.

Czy muszę wysłać komuś PW za jaką kwotę chciałbym kupić fajerwerki?


EDIT: Bardziej pasowałaby mi data 27listopada. Więc jeśli można to proszę o zmianę głosu na 27. Za zamieszanie przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...