Skocz do zawartości

2091 Super T.N.T. Dinamit


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: 2091
Nazwa: Super T.N.T. Dinamit
Cena: 5,50 zł (20 szt.)
Zdjęcie: http://superpower.pl/catalog_images/666.jpg
Film:
Byłem dziś w SP i podobierałem sobie takie mini gratisy w postaci petard różnych, wziąłem na testy żeby ocenić czy warto to kupować, myśle że niedługo ją odpale.

Edit.
Petarda KOZACKA! Dziś wziąłem kilka petard i to była ta piersza z tych większych, w uszach piszczało troche czasu, świetna petarda!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tym roku są w delikatesach Bomi-http://www.bomi.pl/,za 5zł.Niestety nie ma ich u mnie,ale może uda mi się do nich podjechać :razz:.Jak tylko będą to wezmę ze dwie paczki,bo właściwie nie wiem co mam się po nich spodziewać,ale z opinii Kamila wnioskuje,że nie powinny mnie zawieść.Wezmę je choćby z powody ceny 5zł za 20szt. to niedrogo(dla porównania miałem kupować Piratki 3zł za 10szt. bo niestety tylko do tych petard mam dostęp :cry:).Prosiłbym o napisanie jak wypadają na tle innych petard?(FP3/NEW,Piratka itp.)gdy będę wiedział więcej to może zaszaleję,wpadając w wir zakupów :mrgreen:.

#EDIT

Odpaliłem dzisiaj jedną i jestem totalnie zawiedziony :roll:,huk był sporo słabszy do Piratki z Hesti.Nie wiem może miała wadę fabryczną czy co,albo do marketów ładują jakieś gorsze.Może jeszcze dzisiaj odpalę jeszcze parę to napisze więcej bo na razie mam fatalne zdanie na temat tej petardy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jedna paczkę około 15 petard miało niestety :roll: wadę fabryczną,ale pozostałe 5 miało naprawdę przedni huk.Gdyby nie te wady fabryczne to petardy były by świetne za tą cenę,ale i tak fakt iż miałem pecha nie wpływa na moje zdanie o niej.Zwracam im honor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Klasyczne mocne petardy. Wiele produktów z tej grupy znajdziemy u każdego importera.
Są dobrze wykonane, nie wysypuje się z nim proch. Strzał jest naprawdę głośny, chociaż bass nie taki wielki. Sporo dymu.
Maja fajniejsze i trwalsze opakowanie od wielu innych petard.
Za te 9zl opłaca się je wziąć.
Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...