Skocz do zawartości

Jorge


wapster

Wasza ocena firmy Jorge  

279 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 1
      10
    • 2
      3
    • 3
      3
    • 4
      23
    • 5
      56
    • 6
      184


Rekomendowane odpowiedzi

sądzę, że wkładają bardzo dużo pracy i serca w to co robią, aby ich fajerwerki były wysokiej jakości. :grin:


:lol::lol: sory nie mogłem ^^

nie Jorge to robi, tylko Chińczyki robią dla każdej z tych firm :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę, że wkładają bardzo dużo pracy i serca w to co robią, aby ich fajerwerki były wysokiej jakości. :grin:


:lol::lol: sory nie mogłem ^^

nie Jorge to robi, tylko Chińczyki robią dla każdej z tych firm :lol:
hehe... nie wiedziałam jak to napisać i może źle sformułowałam.. i każdy mógł tą wypowiedź innaczej odebrać... :roll: ... sorry ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj wchodząc na stronę Jorga. Zauważyłem, że wprowadzili nowe baterie, które możemy kupić. Mam tu an myśli serię B() Extreme i JW165

Wszystko możecie zobaczyć pod tym linkiem: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/14_wyr...e/strona/1.html

miejmy nadzieję, że na tym się nie zakończy.


PS: Pojawiły się też nowe filmy szelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorge najlepsza firma no i przystępne ceny :wink: W sumie poza paroma zwariowanymi cyrkoblitzami nie spotkałem się jeszcze u nich z niewypałem. Z nowej oferty szczególnie zainteresowała mnie wyrzutnia B9 Extreme jak będzie w rozsądnym przedziale cenowym to na pewno sobie ją kupię i to jeszcze przed sylwestrem :lol:
Edit# mam nadzieję, że niedługo pojawi się w ofercie sklepów internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne nowości od strony Jorga:
---------------
1) dwie płytki DVD z wieloma filmami fajerwerków z najnowszej prezentacji Jorga z roku 2007

http://www.jorge.com.pl/aktualnosci.php/10_jorge_dvd.html
tn_128_10_a.jpg
---------------------------
2) katalog fajerwerków Jorga na rok 2008

http://www.jorge.com.pl/aktualnosci.php/13...alog_jorge.html

tn_128_13_a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na 100% w głównej hurtowni Jorga. a w innych miejscach poza tą hurtownią to raczej ciężko. Próbowałem też żeby mi to wysłali do domu, ale nawet nie odpisują :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogi i filmy można dostac na www.fajerwerkimarket.pl bo się pytalem ja ktos chcesz to można się dogadać ale trzeba kupic conajmniej za 250 zl i wtedy ci dadzą :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ci kit wciskają kameleon. Wkrótce będzie to można kupić jako normalny produkt i może z 10zł będzie kosztowało (za płytkę i katalog). Też się pytałem. Pewnie u ciebie wyczuli, że masz z 10 lat :lol:

PS: Po świętach mają wrzucić te produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zakupie ten katalog.
Po świętach podzwonie po hurtowniach i postaram się go zdobyć razem z płytą.
Z tego co wiem są one dopiero w druku i po świętach mają znaleźć się na rynku , jako dodatek dla osób kupujących hurtowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bardzo cieszy mnie to, że Jorge wrzuca pojedynczo nowości. W ten sposób codziennie mam radochę. Swoją drogą, ciekawe jak będą wyglądały "ulepszone, większe i jeszcze bardziej głośniejsze" Szoki. Dobrze, że znajdziemy również Mega Piratkę pod szyldem "Wariatka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i mamy kolejne super nowości na stronie Jorga :mrgreen: Tylko trochę głębiej ukryte :mrgreen: a mianowicie: NOWE BATERIE AMATORSKIE

Jest ich 6 i o to one:
---------------------------------------------------------------------
JW2005 SHOW OF FIREWORKS

podglad2300.jpg

1. Lemon&Purple&Red Silver Fish /Grass Green & Purple & Red Fish
2. Red Tail & Red Wave Crossette & White Strobe.
3.Red Tail & Aque &Red Peony/Red Tail Ringsing Lemon & Aque / Red Tail &Red Wave
4. ,Crossette&Green Strobe. 5. Red Tail & Red Wave &Magic Bali

Strzały: 74
Kaliber: 1"
Czas: 45sek
Cena: ???

--------------------------------------------------------------------
JW2006 SHOW OF FIREWORKS

podglad2301.jpg

1. Red Tail To Purple & Green & Golden Strobe .
2. Six Entries Was Ringsing Craze 3. Crazy sound
4. To Golden Crown & Green Strobe

Strzały: 78
Kaliber: MULTICALIBER"
Czas: ???
Cena: ???

---------------------------------------------------------------------
JW4000 SHOW OF FIREWORKS

podglad2302.jpg

SEA BLUE DAHLIA WITH RED STROBE PISTIL WITH GREEN TAILS; LEMON DAHLIA WITH RED STROBE PISTIL WITH RED TAILS; SILVER STROBE WILLOW.

Strzały: 36
Kaliber: 30mm
Czas: 22sek
Cena: ???

----------------------------------------------------------------------
JW4001 SHOW OF FIREWORKS

podglad2303.jpg

RED, GREEN, BLUE TO STROBE WITH RED, GREEN, BLUE TAIL.

Strzały: 49
Kaliber: 30mm
Czas: 25-28sek
Cena: ???

----------------------------------------------------------------------
JW4002 SHOW OF FIREWORKS

podglad2304.jpg

SILVER STROBE WILLOW WITH RED PISTIL WITH SILVER STROBE TAILS; SILVER STROBE WILLOW WITH GREEN PISTIL; SILVER STROBE WILLOW WITH BLUE PISTIL; SILVER STROBE WILLOW WITH PURPLE PISTIL

Strzały: 100
Kaliber: 30mm
Czas: 40-49sek
Cena: ???

-----------------------------------------------------------------------
JW5000 REVOLUTION

podglad2305.jpg

RED TO TIME RAIN WILLOW W/RED TAIL; GREEN DAHLIA + CRACKLING STAR W/GREEN TAIL.
YELLOW GLITTERING WILLOW+BLUE STAR W/YELLOW TAIL.
PURPLE DAHIIA+CRACKLING STAR W/PURPLE TAIL.TIME RAIN+SILVERY CRACKLING CHRYSANTHEMUM W/CRACKLING TAIL.

Strzały: 56
Kaliber: 30mm
Czas: ???
Cena: ???

-------------------------------------------------------------------------
Mam tylko nadzieję, że szybko można je będzie normalnie gdzieś dostać :grin: Bo to kompletna nowość :wink:
-------------------------------------------------------------------------
PS: Pojawiły się też nowe fontanny amatorskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.
Sprawdzając rano poczte , w końcu znalazł się w niej długo oczekiwany cennik jorge na rok 2008/09.

Nie zdązyłem go jescze sprawdzić , ponieważ muszę zainstalować pakiet office , dlatego wszystko pozostawiam waszej ocenie :

http://www.zippyshare.com/v/82635315/file.html
lub
http://rapidshare.com/files/141001282/cenn...ireman.rar.html

Aby ściągnąć , odczekujemy kilka sekund , a nastepnie klikamy download.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dla mnie Jorge to średnia firma.Zakupiłem sobie w zeszłym roku petardy Big Corsair JC04 słaba jakość wykonania,ponieważ kruszył się gips(zatyczka) oraz wysypywał proch.Jednak z efektu byłem nawet zadwolony.No cóż może miałem felerny produkt,który zdaża sie 1 na milion hehe :razz: Miałem również 2 wyrzutnie,których efekt jednej był zadawalający,jednak druga(droższa) nie przewyższała pierwszej,a nawet bym powiedział,że była do du** :???:.Jorge sanowi 1/4 mojego stuffu jednak zawsze będe kupował coś z tej firmy jako by przetestować jakieś nowinki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie miałeś te wyrzutnie ;) Oni mają najlepsze ze wszystkich firm ;) nie można oceniać po 2 wyrzutniach trzeba mieć trochę więcej produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie miałeś te wyrzutnie ;) Oni mają najlepsze ze wszystkich firm ;) nie można oceniać po 2 wyrzutniach trzeba mieć trochę więcej produktów.


Zależy dla kogo najlepsza :cool: Mi naprzykład bardziej podobaja sie wyrzutnie tropica jednak u mnie bardzo trudno je dostac,bo nie ma żadnych supermarketów gdzie można by je zakupić no a hurtowni tym bardziej nie ma :sad: .Pozostaje jedynie zakup przez internet,niestety moj ojciec sie nie zgadza :???: .Z jorge podoba mi sie tylko kasjopeja oraz wyrzutnia Exclusive Colection tylko nie pamietam symbolu :razz: .Postaram sie zakupic je w tym roku.[/code][/fade]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziałeś chociaż na żywca takie jak JW56, Mars, Cudak battery, Samuraj, Condor, Pluton, JW401, JW402, JW413, JW77 ??? bo jeśli nie to nie wypada byś mówił, że tylko podoba ci się Kasjopeja i exclusive collection :twisted:

[ Dodano: 2008-09-28, 17:51 ]
Jeszcze zapomniałem o takiej dobrej Sfinx=NG12 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem również 2 wyrzutnie,których efekt jednej był zadawalający,jednak druga(droższa) nie przewyższała pierwszej,a nawet bym powiedział,że była do du** :???:.Jorge sanowi 1/4 mojego stuffu jednak zawsze będe kupował coś z tej firmy jako by przetestować jakieś nowinki :wink:


To tak jakbyś napisałe , że (podaje przykład) - "Nokia jest słabą firmą , bo kupiłem niski model telefonu , a potem średni z aparatem , który robi słabe zdjęcia".
Każda frima ma swoje lepsze i gorsze produkty i nie ma sie tu dziwić , bo tanie produkty maja zwyczaj byc felerne - np. Hestia ma jedne z najlepszych petard , ale rakiet i wyrzutni to się już nie tyczy.

Jak napisał mpi - Jorge ma produkty o wysokiej jakości(dopisałbym coś jeszcze , ale chwilowo nie mam głowy) , oraz buble , które się z reguły nie sprawdzają(Big Day/Etna).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpi-widziałem wyrzunie:Mars, Cudak battery, Samuraj, Condor, Pluton i JW77,ponieważ kolega ma bzika punkcie Jorge i kupuje tylko z tej firmy :wink: .Wiem,że teraz napiszesz,że JW401, JW402, JW413 są najładniejsze,bo moim zdaniem są ładne ale nie takie zadziwiajace,ale to jest Twój gust i na temat gustów sie nie sprzecza :wink:

Fire man-wiem,że każda ma lepsze i gorsze produkty dlatego napisałem przykład gorszej i lepszej :grin: ,a co do wyrzutni hestii to sie zgodze nie robia zbyt dobrych i do tego dochodzi cieżka dostępnosć do wyrzutni czego nie można powiedzieć o Jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie.
Mam złą wiadomość dotyczącą produktów , a dokładnie cen fajerwerków w/w firmy.
Pisząc dzisiaj meila do naszej ulubionej firmy , otrzymałem następującą odpowiedź :
"...Rozumiem. Ceny od tamtego czasu uległy zmianie. Nowe wprowadziliśmy 4 października. Jednak w związku ze wzrostem kursu dolara cennik jest aktualizowany (nowa wersja właśnie powstaje, być może będzie gotowa jutro). Proponuję więc zaczekać....".

Najprościej tłumacząc , ceny fajerwerków(wraz z rosnącym kursem dolara) pójdą w góre , miejmy nadzieję , że nię będą to zbyt drastyczne zmiany(nie licząc wyrzutni 100-strzałowych , których ceny najbardziej dają się we znaki/ a nie chciał bym rezygnować z JW418 , które może kosztować nawet 300zł !!!).

Pozdrawiam :
FireMan.

PS
Miejmy nadzieję , że dolar znów spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeteśmy w d... jakby co to dolar od 17 lipca podrożał o 37%, więc wszystko podrożeje tym bardziej, że dolar ciągle zwyżkuje... :mad: Itak sobie pomyślałem, że o cudach w stylu Swinxa za 25 zeta też chyba można powoli będzie zapomnieć wrrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...