Skocz do zawartości

Jorge


wapster

Wasza ocena firmy Jorge  

279 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 1
      10
    • 2
      3
    • 3
      3
    • 4
      23
    • 5
      56
    • 6
      184


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No potym sylwku gdzie jorge przeważał w moim stuffie byłem bardzo zadowolony z tych efektów,które pięknie wystrzeliwały w powietrze :D mają lepsze od Hestii opakowania staranniej opakowane i nie wylatuje proch elegancko hermetycznie a z hestii mi ballet obrus opaćkał :( prochem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam! Co roku najwięcej produktów kupuje właśnie tej firmy. Tanie, a dobre produkty! Najważniejszym atutem firmy jest to że jej wyroby są powszechnie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

TEMAT : "Jorge"

Na każdego Sylwestra mam stuff, który przynajmniej w połowie jest złożony z produktów firmy Jorge, zawsze wszystko działa tak jak powinno, i do tej pory nie miałem zastrzeżeń do tej firmy. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorge jest niezawodny , bo z każdej serii 2 losowe produkty idą do testów , a jeśli jest coś nie tak , seria nie trafia do sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj na sylwestra 60% fajerwerków to właśnie są firmy Jorge, nic do tej firmy nie mam ale jakoś jej nie lubię, znaczy lgogo takie dziwne :P ale fajerwerki to mają bardzo dobre, ani razu nie miałem niewypału a i poligrafia bardzo zachęca do kupna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z każdej serii 2 losowe produkty idą do testów
Ktoś z rodziny pracuje w Jorge? Dlaczego 2 losowe produkty? Zamin wogóle wejdzie coś w sprzedaż każda firma ma obowiązek przetestowania fajerwerki pod kątem bezpieczeństwa i efektu.

znaczy lgogo takie dziwne
Dla mnie piękne i święte :). Jorge kojarzy się trochę z angielską nazwą, słyszałem jak moi koledzy mówili na to "Jordże", "Dżordż", aby im udowodnić, że są w błędzie wysłałem maila do Jorge i ku ździwieniu odpowiedział. Było to w gdzieś w środku lipca. Teraz za nic nie chcą odpowiedzieć w sprawie cennika :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Felix

Pierwszą rzeczą jaką zakupiłem z Asortymentu Jorge była wyrzutnia :) JF11 Ninja
i od tego czasu kupuję jorge ponieważ mają taniej niż hestia ;) i wolę Jorge
bo 2 lata temu miałem z niej cały stuff i rok temu
z Hesti kupuję tylko Petardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlepsze rakiety i wyrzutnie są firmy Jorge nic im nie dorówna. A na Sylwestra kupuje 4/5 fajerwerków tej firmy. A tylko petardy hukowe k203 kupuje Hestii.I i nigdy nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty gdzie kupujesz fajerwerki ??
Widze , że jesteś z Mysłowic , więc mieszkasz w mieście obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty gdzie kupujesz fajerwerki ??
Widze , że jesteś z Mysłowic , więc mieszkasz w mieście obok.


Ja w tamtym roku kupowałem w Tesco ... A w tym kupie w Tesco i w Biedronce ... Wiem że jest jakaś hurtownia fajerwerków w Mysłowicach ale jeszcze tam nie byłem nigdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Daję 6 gdyż to właśnie moja ulubiona firma ( co widać z resztą po podpisie xd) i nigdy się jeszcze na niej nie zawiodłem. Efekty i jakość oferowanych produktów stoją w tym przypadku na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oceniam Jorge na 6 ponieważ tak jak inni większość kupionych fajerwerków w życiu były firmy Jorge. Tak naprawdę to najbardziej z wszystkich innych firm lubię Jorge mają oni fajerwerki naprawdę wysokiej jakości, nie drogie, są bardzo rozpowszechnione (ogólnie dostępne) i sądzę, że wkładają bardzo dużo pracy i serca w to co robią, aby ich fajerwerki były wysokiej jakości. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...