Skocz do zawartości

P7022 Crackling Blitz


Pioter

Rekomendowane odpowiedzi

Mam paczkę tych cyrcoblitzów z fajerwerki market. Dobre dla każdego fana cyrco i cracklingu. Ahh ten piękny wzlot :smile: Myślę że bardziej chodzi o ten dźwięk przy wylocie, niż o efekt, który w gruncie rzeczy też nie jest zły. Za 6 zł raczej nie dostaniemy 6 np. rakiet o podobnych efektach. Moim zdaniem ten produkt jest jak najbardziej opłacalny. W tym roku będę miał 4 rodzaje cyrcoblitzów: K4777A, P7025, P7022, TXR418 więc będzie trochę porównywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałeś Vel te Circoblitze mają cracling. Bardzo go lubię, bo robi niezłe zamieszanie na niebie i dużo huku.
Tak samo cracling mają te Circoblitze z Hestii HE0015. Co do ceny to jest naprawdę atrakcyjna. Velibrum oczywiście nie zapomnij zapodać filmów ze swoich testów. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ładny cracling, spory huk i fantastyczny wir iskier-po prostu bajka! Bardzo dynamiczny start wymaga jednak twardego, równego podłoża bo w przeciwnym przypadku lecą bokiem (przy mini cyrcoblitz nie ma takiego problemu). Ocena 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem paczkę tych cyrkoblic jako część nagrody z konkursu Komety. Cóż mogę więcej powiedzieć od tego co już zostało wyżej napisane. Bardzo dobre cyrkoblice, szczególnie te z craclingiem, peonie mają trochę za mało gwiazdek. Produkt nie odbiega jakością od konkurencji ze Śmieszka, Hestii czy Jorge. Śmiało mogę polecić. Trzeba tylko pamiętać o odpalaniu ich z równej twardej powierzchni, inaczej moga latać kszywo lub wybuchać na ziemi, ale to mankament wszystkich cyrkoblic.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

ZARĄBISTE!! Przed chwila odpaliłem jednego cyrcoblitza i i efekt był bomba! Ładny efekt czerwone gwiazdki + cracling i do tego głośny huk. Dobrze że jeszcze mam 23 sztuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...