Skocz do zawartości

P1000 Piratka


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

symbol: P1000
nazwa: Piratka
opis: mocna petarda zapalana lontem. (Średnica 10 mm, długość 35 mm)
zdjęcie: http://www.speed-fajerwerki.pl/products/300.jpg
cena: 3,00zł/10szt.

Zakładam kolejny temat petard ze śmieszka, ponieważ szykuje się na ich kupno, a nie chce kupować w ciemno.A więc kolejna ciekawa petarda ze śmieszka.Ciekawa pod względem cenowym i wyglądu :wink:
Liczę na waszą pomoc.

P.S swoją drogą dziwię się, że jeszcze nikt nie założył tematu z tymi petardami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petardy Śmieszka są trudno dostępne w większych sieciach detalicznych i sklepach internetowych, stąd mało kto decyduje się na ich kupno.

Mpiwowski ostatnio kupił trochę petard ze speeda, więc może się wypowie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piratka ze Śmieszka wali konkretnie. Na początku miała bardzo krótki lont i trochę zniechęcała do zakupu. Teraz go znacznie przedłużyli. Jak dla mnie bardzo opłacalna i porównywalnie wali do Korsarki z Super Powera i Piratek z Maxsema. Natomiast huk jest większy niż w Piratkach z Hestii i z Tropica.

Tylko nie sugerujcie się tym co napisałem, bo wiadomo, że huk petard bywa różny, raz lepszy, raz gorszy. Dobrze jak ktoś jeszcze się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odpaliłem sobie jedną na przetestowanie. Hukło naprawdę mocno. Za tak niską cenę 10szt. to naprawdę opłacalny zakup. Chyba najbardziej opłacalny. Zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat huku się nie wypowiem, bo akurat nie wiem jak zachowują się na otwartej przestrzeni... ale jedno jest pewna w rozwalaniu niewielkich dyń są świetne. Przy dyni o średnicy rzędu 15 cm rozprysk ok. 10 m. Do zabawy polecam jak najbardziej... Testowaliśmy z kuzynem niedawno partię próbną, którą dostałem za free :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

głównie strzelam z FP3New i piratki to nic do tego więc uważam że są słabe chociaż kto nigdy nie słyszał petardy FP3New to piratka P1000 powinna zrobic na nim wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja powiem tak mam je co roku na sylwka kupuje je wraz ze zestawem w lidlu za 15zl sa tam rakiety i jakies pierdolki nie ma tam ich 10 ale jest 5 trudno u mnie dostac pordukty ze smieszka dlatego kupuje ten zestaw tylko dla tych piratek ale to i tak do zabawy a ta piratka jest mocna i warta swojej ceny:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy na pewno poobrywa.kolega palił papierosa i chciał odpalić piratke niestety nie zauważył ,że pali się lont walneła mu w łapie na szczęście palców nie pourywała bo trzymał ją przy końcu lae miał opatrunek przez 2 miesiące z jej powodu to był fart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petardy naprawdę warte swojej ceny.
Mam je co roku i zawsze jest z nimi zabawa. Co prawda są słabsze od FP3New ale za taka cenę jest to naprawdę opłacalny zakup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

również mam te petardy co roku, na sylwestra 11/12 kupiłem 2 paczki po 36 sztuk po 12 zł, całkiem głośne petardy jak się odpala na betonie w środku blokowiska, trzeba tylko zrobić przedłużenie lontu i wtedy można spokojnie odejść i nasłuchiwać. te same piratki są w zestawie rodzinnym z Lidla za 14.99 [tyle że jest tam tylko 5 sztuk]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

W tamtym roku kupiłem 2 paczki po 10szt za 2,95 zł. Mają dość dobre wykonanie i walą nieźle. Jak najbardziej opłacalne, polecam. :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Czy wie ktoś może coś na temat tych petard czy są dalej produkowane przez śmieszka ?

Bo dziś kupiłem w Kauflandzie je i są z EuroPyro :xmas_dry:

To jak to jest z nimi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...