Skocz do zawartości

TXP001 Achtung


Janek_92

Rekomendowane odpowiedzi

@post 1

Polski i niemiecki achtung? Przecież wszystkie fajerwerki są robione w chinach o_O


Wiadomo o czym mowa ... Chodziło mi o petardy produkowane dla Polski i petardy produkowane dla Niemiec ;). A swoją drogą nie wszystkie fajerwerki są robione w Chinach ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdecydowanie FP3 są najlepsze i wygrywają z tymi achtungami.
Miałem ich 10 oraz 90 FP3 New.
W 99% sytuacji wygrywały FP3 z jednym wyjątkiem - pomiędzy dwoma blokami w nocy odpaliłem HE0008 , TXP001 i FP3 New(tam gdzie był główny pokaz , tylko bardziej w prawo).
Najsłabiej wypadła FP3 , najlepiej achtung Hesti !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

ta petardka nigdy mnie nie zawiodła,
polecam chociaż mogłaby kosztować mniej.
Do jednego można tylko się troszkę przyczepić-
lepszy bass i dam jej 10/10

Edytowane przez Arturo
Brak polskich znaków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Trochę śmieszne jest porównywanie FP3 do TXP001 miałem rok temu bardzo dużo tych achtungów i to jest wg mnie mydlenie oczu dla naiwnych z tym FP3. Korpus achtunga jest duzo solidniejszy, ma porządne zatyczki z gipsu, jest dużo większy od całej dłoni. Jak dla mnie porównanie to jest nie na miejscu, wg mnie te achtungi znacznie przewyższają FP3. Sam błysk petardy jest nieporównywalnie potężniejszy niż w przypadku FP3, a o prawdziwej fali uderzenia nie wspominam. Może to kwestia zawilgocenia? Mieliście suche te achtungi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten filmik. Powiedz, czy odpalałeś te dwie petardy? Bo gadasz farmazony, na żywo a na filmiku to dwie różne sprawy... Sprawdź i odpisz :) Jeśli tylko bazujesz na filmikach z youtube, to wiele tracisz, nie ta klasa wybuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem autorem filmiku, więc ciężko byłoby, gdybym ich nie słyszał w rzeczywistości :lol: I podtrzymuję swoje zdanie, że zarówno na filmiku ( nakręcone kamerą z systemem audio 5:1 ) jak i na żywo TXP001 wcale nie wygrywają pod względem akustycznym, za to sromotnie przegrywają pod względem opłacalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja w takim razie nie wiem, gdzie ty kupiłeś te achtungi, bo ja miałem ostatnio ich prawie 40. Stań sobie metr od achtunga i od tego FP3 to zrozumiesz o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to ja w takim razie nie wiem, gdzie ty kupiłeś te achtungi, bo ja miałem ostatnio ich prawie 40. Stań sobie metr od achtunga i od tego FP3 to zrozumiesz o co mi chodzi.

taaa a może przystaw sobie do ucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez mialem obydwie petardy. Opalalem w tym samym miejscu jedna po drugiej i TXP001 najwyzej co dorownywaly FP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem kilka tych achtungów i porównywałem z FP3 New. W moim przypadku, TXP001 było niestety (albo raczej stety) mocniejsze od FP3 New. Nie wiem , może trafiła mi się dobra partia. TXP001 przebiły wszystkie pozostałe duże petardy które miałem czyli ATN3, Mega jumbo,
TC5B. Dlatego jak najbardziej polecam ich zakup!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TXP001 to najlepsze petardy jakie puszczałem. Cena bardzo atrakcyjna. Polecam.
Jeśli szukasz dobrej petardy to to jest naprawdę extra


A masz może porównanie do FP3NEW. Miałeś może kiedyś te petardy?


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Popieram, jest to bardzo dobra petarda. Nie wiem jak w tym roku, ale poprzednio tylko takie kupiłem. Wystarczy porównać wielkość z tymi małymi FP3N (wielkość która jednak idzie w parze z mocą). Jeśli ktoś trafi na dobrze wysuszone, niezawilgocone TXP001 będzie bardzo zadowolony. Ja swoje dodatkowo jeszcze oklejałem taśmą pakową lub duct tape ;) Ale nie wiem jak w tym roku z ich mocą także nie chcę tutaj się sprzeczać. Kupiłem je chyba za 11zł 5sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj jedną odpaliłem i jestem pozytywnie zaskoczony. Huk bardzo mocny, lepszy od FP3. Według mnie silniejszy od droższego DYNAMITE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są cienkie jak na swoje rozmiary. Producent chyba celowo zrobił je takie wielkie, aby rzucały się w oczy.

Odpaliłem jednego i jak pier*****ł to aż serducho podskoczyło petarda naprawdę dobra.Przetestuje ją z Dum Bum,Fp3,859 i Colour Salute.Zobaczymy jakie wyniki bo jak na razie to pierwsza moja petarda odpalona w tym roku tak bo dawno niczym mocny nie strzelałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...